Jump to content

PC Jaki windows 10

Recommended Posts

1. PC:

CPU - AMD Ryzen 5 5600X
Płyta - GIGABYTE B550 AORUS ELITE V2
GPU - MSI GeForce GTX 950 Gaming 2GB (będzie MSI GAMING X TRIO RTX 3060Ti)
SOUND - AUDIOTRAK MAYA U5 USB
RAM - PV416G373C7K
Cooler - NH D15S Chromax Black
SSD - ADATA SX8200 PRO 1TB
PSU - SEASONIC PRIME GX 750 GOLD
CASE - BE QUIET PURE BASE 500DX Black
LCD - Samsung S22D390Q (LED PLS) podpięty aktualnie kablem HDMI do GPU

2.Windows 10 HOME 64bit PL 20H2

3.Oczywiście chciałbym Windows 10 64bit bo sterowniki od tej płyty głównej są tylko dla 64bitowego Windowsa 10. Nie potrzebuje Windows Defender, Internet Explorera (są lepsze przeglądarki). Pod GTA5 Windows Media Player i Rockstar Games Lancher się przyda. Nie chcę również telemetrii, zbędnych apek MS. Xbox musi zostać i MS Store. 

4.Zastosowania: Najnowsze gry (powinny działać Steam, Origin, Ubisoft Connect, Epic Games, Team Speak 3,Game Center, Battle.net) COD Warzone, Minecraft z Optifine, WOT, Fortnite, Project Cars 3 i inne najnowsze gry. FACEIT AC wymaga do działania najnowszych aktualizacji Windows więc Windows Update musi działać. FACE IT to mój brat jak w CSa GO gra używa.  Internet + zastosowania codzienne.

Myślę nad 

2 godziny temu, THe StaSIEX12 napisał:

1. PC:

CPU - AMD Ryzen 5 5600X
Płyta - GIGABYTE B550 AORUS ELITE V2
GPU - MSI GeForce GTX 950 Gaming 2GB (będzie MSI GAMING X TRIO RTX 3060Ti)
SOUND - AUDIOTRAK MAYA U5 USB
RAM - PV416G373C7K
Cooler - NH D15S Chromax Black
SSD - ADATA SX8200 PRO 1TB
PSU - SEASONIC PRIME GX 750 GOLD
CASE - BE QUIET PURE BASE 500DX Black
LCD - Samsung S22D390Q (LED PLS) podpięty aktualnie kablem HDMI do GPU

2.Windows 10 HOME 64bit PL 20H2

3.Oczywiście chciałbym Windows 10 64bit bo sterowniki od tej płyty głównej są tylko dla 64bitowego Windowsa 10. Nie potrzebuje Windows Defender, Internet Explorera (są lepsze przeglądarki). Pod GTA5 Windows Media Player i Rockstar Games Lancher się przyda. Nie chcę również telemetrii, zbędnych apek MS. Xbox musi zostać i MS Store. 

4.Zastosowania: Najnowsze gry (powinny działać Steam, Origin, Ubisoft Connect, Epic Games, Team Speak 3,Game Center, Battle.net) COD Warzone, Minecraft z Optifine, WOT, Fortnite, Project Cars 3 i inne najnowsze gry. FACEIT AC wymaga do działania najnowszych aktualizacji Windows więc Windows Update musi działać. FACE IT to mój brat jak w CSa GO gra używa.  Internet + zastosowania codzienne.

Myślę nad 

To mod gamingowy. Twój sprzęt wygląda na gamingowy także będzie działać sprawnie - polecam sprawdzić - na pewno osiągi będą wyższe niż na czystym Windows 10 - szczególnie w trybie GAMER.