Jump to content

ikony folderów Windows 10

Recommended Posts

Cześć,

Szukam od godziny ikon folderów  aby zmienić "systemowe " na te które pasowały ( w załączniku  dodam ).  Ikony hmm powiedzmy chce zmienić "ręcznie" bez programów do tego typu "zadania".

Szukanie słabo mi idzie  :( ( jeszcze będę szukał ale przyznam że potrzebuje pomocy )

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Godzinę temu, zbigniew59 napisał:

Co właściwie chcesz zrobić - podmienić na te które są w załączniku - bo nie bardzo rozumiem?

Szukasz paczek ikon?

A ztej strony jest tylko do pobrania link do strony która jest do sprzedania - tego pakietu już nie ma.

Te z załącznika już mam i podmieniłem ale chce resztę podmienić :
I4B21pS.jpgH0LEpqT.jpg

3 już mam + kursor ( no nie ma na zrzucie ekranu )

ApetcMJ.jpg

No paczek ikonami ( nie koniecznie takie same jak z linków ) które będą pasować " wizualnie ".

renatan likes this
17 minut temu, zbigniew59 napisał:

U mnie instaluje - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Może musisz zaznaczyć w instalatorze -ikony i patcher.

- [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

No spróbuje jeszcze raz ale nwm czy instalator odpali :E.  

edit.

Antyświr wykrywa świrusa <_<  no i dlamnie zaryzykowałeś ;) ( No mam Windows Defender ).

Masz może możliwość hmm zgrania ikon bo tylko chce zastąpić te z zrzutu ekranu 1 i 2 ?

Bo defender wykrywa podmianę plików systemowych - patcher je podmienia - to nie jest żaden wirus. Musisz wyłączyć defendera.

Albo szukaj na tej stronie - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ale musisz chyba założyć konto.

Tylko ikony pulpitu możesz zmienić. Reszta jest w plikach dll i musisz podmieniać np. restoratorem. Trochę roboty a ja mam inny motyw i ikony.

Pokazałem ci tylko przykładowo.

Aby to było spójne trzeba zmieniać kompleksowo - najłatwiej IconPackami, 7tsp IconPackami  itp.

MadDragory likes this

Przejrzałem ten ToxitBlue.dll i niektórych ikon w nim nie ma - widocznie są w inych plikach dll.

Np ikon dysków - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], niektórych z panelu sterowania - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Patrzeć tylko na ikony - motyw mam inny.

Więc chyba lepszy Ipack instaler.