Jump to content

Windows 7 'Problem numer 1 z instalacją'

Recommended Posts

Witam ja nie mam problemów tylko przychodzę tutaj po to bo większość użytkowników WinClub ma problem z instalacją windows 7!

Chodziaż gdy się instaluje windows 7 na pendrive z usb 3.0 to nie było to pytanie z tego powodu że windows 7 instaluję się na pendrive usb 2.0

Spokojnie nie płaczcie że już nigdy nie zainstalujecie windows 7! Trzeba tylko sterowniki do USB 3.0 od intel, itp

Ja wam podam jeden z linków z których możecie zainstalować te sterowniki do windows 7!

Intel: https://downloadcenter.intel.com/download/22824/Intel-USB-3-0-eXtensible-Host-Controller-Driver-for-Intel-8-9-100-Series-and-Intel-C220-C610-Chipset-Family

Miłego dnia! 

A i trzeba jeszcze uruchomić instalkę windows 7 a potem dać te sterowniki odznacz opcje "Ukryj zbędne sterowniki" nie pamiętam całej nazwy bo dawno instalowałem windows 7 a potem wybierajcie po kolei aż wreszcie to się skończy

7 minut temu, Hells Angels napisał:

Ludzie gdzie Wy do szkół chodziliście?

Przez ZOOM'a i MS Teams zapewne :E I żeby chociaż banalną rzecz opisał poprawną polszczyzną, to bym się nie czepiał, ale gość chce błysnąć, a już na samym początku się kompromituje nieumiejętnością poprawnego napisania jednego zdania. Tragedia. Dobra, pośmialiśmy się, to teraz czas zgłosić ten zacny temat do usunięcia :L