Skocz do zawartości

Nowe dzieło powstaje....


Gabiblocks

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Miastowy napisał:

Takie coś to nawet przedszkolak w notatniku napisze... :laie_67: W dalszym ciągu Ci nie wierzę, że pracowałeś dla "Microsoftu". :trollface:

Mam nadzieję, że mnie jakoś przekonasz. :) Pozdrawiam

Ok. Nie dziwie się, w necie jest dużo kłamstw i prawie każdy nikomu nie wierzy. A co do tego, to wiadomo że na razie jest to łatwizna (to co widać na obrazku). Sprawdzanie podzespołów komputera to tylko jedna z funkcji aplikacji, będzie jeszcze optymalizacja komputera i czyszczenie nie potrzebnych plików. 

2 godziny temu, M4T napisał:

Ja to tylko tu tak zostawię:
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] 

 

Ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" ale to już było  "  cytując  fragment tekstu piosenki , czyżby już się skończyło ? .

Tytuł  tematu  (  Nowe dzieło powstaje....   )   dałeś  taki jak byś  co najmniej   PAŁAC  KULTURY  chciał budować od nowa ? .

Co te  Twoje " dzieło " będzie  nowego  robiło co już wiadomo ?  - loda , kawę parzyło ?  takich  skryptów , programików , programów jest na tony ?

Jeszcze  nic  nie zrobiłeś a już promocję  zaczynasz z wielkim  hukiem  jak ja bym miał się chwalić  każdą  rzeczą  którą   zrobiłem  albo za czołem  a nie skończyłem to bym musiał z parę stron zapisać.

Jest tu  kolega  m4s  co już od paru ładnych lat  takie  rzeczy  robi  i to z dobrym skutkiem  dla ogółu więc !?.

Masz  " pomysła "   jak  udoskonalić już  istniejący  skrypt - programik  to  zwróć się do  m4s  może  coś wykorzysta , dołoży , usprawni i będzie  OK albo i nie .

Ameryki tu od nowa nie odkryjesz ten co sobie  nie radzi to ma tu  kolegę  m4s  a ci  co sobie radzą to sami sobie coś takiego  " spłodzą " pod swój  system.

No ale nie zniechęcaj się  poczekamy , zobaczymy  co tam stworzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, m4s napisał:

Piszesz że nie będzie sprawdzać a zaraz parę postów później że będzie, tylko po co?

Chodzi o to że sprawdzanie środka kompa to nie jest do czego ten program jest/będzie przeznaczony, ale ma taką funkcje. 

2 minuty temu, woj_ani217 napisał:

" ale to już było  "  cytując  fragment tekstu piosenki , czyżby już się skończyło ? .

Tytuł  tematu  (  Nowe dzieło powstaje....   )   dałeś  taki jak byś  co najmniej   PAŁAC  KULTURY  chciał budować od nowa ? .

Co te  Twoje " dzieło " będzie  nowego  robiło co już wiadomo ?  - loda , kawę parzyło ?  takich  skryptów , programików , programów jest na tony ?

Jeszcze  nic  nie zrobiłeś a już promocję  zaczynasz z wielkim  hukiem  jak ja bym miał się chwalić  każdą  rzeczą  którą   zrobiłem  albo za czołem  a nie skończyłem to bym musiał z parę stron zapisać.

Jest tu  kolega  m4s  co już od paru ładnych lat  takie  rzeczy  robi  i to z dobrym skutkiem  dla ogółu więc !?.

Masz  " pomysła "   jak  udoskonalić już  istniejący  skrypt - programik  to  zwróć się do  m4s  może  coś wykorzysta , dołoży , usprawni i będzie  OK albo i nie .

Ameryki tu od nowa nie odkryjesz ten co sobie  nie radzi to ma tu  kolegę  m4s  a ci  co sobie radzą to sami sobie coś takiego  " spłodzą " pod swój  system.

No ale nie zniechęcaj się  poczekamy , zobaczymy  co tam stworzysz.

Wiem, ten  program to nic nowego. Ale wiesz... Zawsze mogę zrobić narzędzie do przerabiania  .iso albo customizer całego systemu w batchu. To jest dla mnie pikuś, robię to żeby poćwiczyć sobie trochę batcha np. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe dzieło powstaje - brzmi jakbyś miał napisać drugiego "Pana Tadeusza" a tu parę linijek w notatniku. Powinieneś przemyśleć swoje postępowanie i najpierw coś zrobić, a dopiero potem o tym pisać (i to jak będą widoczne rezultaty). Jak tu kolega woj_ani217 wcześniej pisał każdy z nas zaczyna codziennie coś robić i jakby każdy zaczął o tym się rozpisywać (czytaj przechwalać) to byśmy każdego dnia mieli pewnie kilkadziesiąt tematów. Nie chcę Cię zniechęcać do Twoich poczynań, ale z tym ogłaszaniem wszem i wobec o swoich pracach to daj sobie na wstrzymanie, popularności sobie tym nie przysporzysz, a wręcz przeciwnie. Powodzenia w działalności informatycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Hells Angels napisał:

Nowe dzieło powstaje - brzmi jakbyś miał napisać drugiego "Pana Tadeusza" a tu parę linijek w notatniku. Powinieneś przemyśleć swoje postępowanie i najpierw coś zrobić, a dopiero potem o tym pisać (i to jak będą widoczne rezultaty). Jak tu kolega woj_ani217 wcześniej pisał każdy z nas zaczyna codziennie coś robić i jakby każdy zaczął o tym się rozpisywać (czytaj przechwalać) to byśmy każdego dnia mieli pewnie kilkadziesiąt tematów. Nie chcę Cię zniechęcać do Twoich poczynań, ale z tym ogłaszaniem wszem i wobec o swoich pracach to daj sobie na wstrzymanie, popularności sobie tym nie przysporzysz, a wręcz przeciwnie. Powodzenia w działalności informatycznej.

Dobra dobra. To nie jest projekt końcowy tylko to co w tedy zdążyłem zrobić. Obecnie jest o wiele więcej linijek

smaug123 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, kamiloxf napisał:

@Gabiblocks 
Lepszym rozwiązaniem byłby powershell niż batch bo domyślam się że piszesz to pod Windows 10 

No właśnie nie dokąńca. Okej, jest to głównie robione pod 10, ponieważ tam jest najmniej performacu względem innych Windowsów, ale ma też działać na 7/8/8.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Miastowy napisał:

pracowałeś dla "Microsoftu"

Telemarketer? Konsultant na infolinii? Ochroniarz? Sprzątacz? - sorry, ale praca w Microsofcie nie oznacza od razu CEO albo głównego programisty.

 

26 minut temu, Gabiblocks napisał:

Puki

Póki :angry: Kiepsko jak na wykształconą osobę.

 

2 godziny temu, Gabiblocks napisał:

dokąńca

do końca :angry:

2 godziny temu, Gabiblocks napisał:

performacu

:g:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gabiblocks napisał:

Dobra dobra. To nie jest projekt końcowy tylko to co w tedy zdążyłem zrobić. Obecnie jest o wiele więcej linijek

To ile nad tym  myślałeś  ?  bo te  " linijki "  jak piszesz to   można  napisać  w przerwie  na  ziewnięcie  minuta no dla leniwego dwie.

 

Godzinę temu, Gabiblocks napisał:

Wiem... Ale i tak wole CMD. Puki jest używalne i działa to z powershella raczej nie będe korzystał. 

Coś polałeś wodą  bo poczułem  że skarpetki mi mokną  :tooth:

Wydaje mi się że ty jesteś taki mocny w temacie jak ze mnie  jest kosmonauta :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wiktorynek napisał:

Telemarketer? Konsultant na infolinii? Ochroniarz? Sprzątacz? - sorry, ale praca w Microsofcie nie oznacza od razu CEO albo głównego programisty.

 

Póki :angry: Kiepsko jak na wykształconą osobę.

 

do końca :angry:

Robiłem małe apki, których nigdy nie użyli. Nwm czemu. Czasem wykprzystywali kawałek kodu apki do czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie