Jump to content

Windows 7 Pro x64 ESU + sterowniki USB 3.0/3.1 + sterowniki NVMe - wersja 2021 (ostatnia)

Recommended Posts

13 minut temu, smaug123 napisał:

Czy można w winreducer/wintoolkit otweakować twoją win 7 (żeby lepiej chodziła)?

Można, przecież sam o tym pisał. Ja już sobie przerobiłem pod Ryzena i wyczyściłem WinSxS z kopii aktualizacji.

39 minut temu, smaug123 napisał:

Czy można w winreducer/wintoolkit otweakować twoją win 7

Oczywiście, że można, tylko, że wersja full ma obraz w 2 plikach install.swm, które musisz najpierw scalić przerabiając do 1 pliku install.wim

A nie lepiej zastosować tweaki na zainstalowanym systemie?

25 minut temu, Widzior napisał:

wyczyściłem WinSxS z kopii aktualizacji

Ale w ten sposób nie ma już możliwości odinstalowania żadnej aktualizacji i nie przejdzie testu integralności plików. Mogą też pojawić się problemy podczas instalacji niektórych aktualizacji. Naprawdę, to są kompletnie zbędne czynności. Nic nie poprawią, a mogą tylko zepsuć.

5 minut temu, wiktorynek napisał:

Ale w ten sposób nie ma już możliwości odinstalowania żadnej aktualizacji i nie przejdzie testu integralności plików

Wiem, że nie będę mógł cofnąć aktualizacji, ale integralność przechodzi, przecież MrT też tak robi i scannow nie ma errorów. Co do przyszłych problemów z aktualizacjami - nigdy nie zaznałem.

Konto administratora możesz usunąć po zamontowaniu obrazu w prosty sposób usuwając katalog Administrator, a na zainstalowanym systemie w zarządzaniu kontami.

5 minut temu, Widzior napisał:

Co do przyszłych problemów z aktualizacjami - nigdy nie zaznałem.

To wszystko zależy co usunąłeś i na co trafisz w aktualizacjach MS.

2 godziny temu, jorgusek napisał:

Pobrałem i zainstalowałem odchudzoną wersję "Full" od Mr.T, rewelacja mój 11 letni laptop odżył, działa idealnie "dostał kopa".

Ciiiiii, bo świro-maniaki mega kastratów zawału zaraz dostaną, jak to możliwe, że niekastrowany system z masą sterowników szybko działa :22

Adiwin&& and BartAcid like this