Jump to content

Recommended Posts

2 godziny temu, slipciok napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Zmień z Włączone na Wyłączone jak na obrazku wyżej.

Slipciok, właśnie że w tej modyfikacji pisałem w poście że nie mam tej opcji. Nawet tej kategorii "granie" nie ma. A klikanie w wyszukiwarce haseł Xboxa nic się nie dzieje.

3 godziny temu, kwawra95 napisał:

moja rada ignoruj, taki błąd to nie błąd, jak działa nie ruszam

Ten problem za każdym razem powoduje blokadę okna na którym wychodzi błąd, trzeba zminimalizować okno, odkliknac błąd i znowu zmaksymalizować okno, więc jest to uciążliwe.

Problem polega na tym że przy włączaniu gier pokazuje mi się każdorazowo komunikat, [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] 
Jest to aplikacja ze sklepu microsofta do xboxa która uruchamia 'tryb gier'. W zwykłym systemie można to wyłączyć w ustawieniach, natomiast tutaj tego nie ma, a nie chce instalować czegoś co będzie mi zaśmiecało system. Chyba że to jedyna opcja aby pozbyć się wyświetlania tego komunikatu to mogę to zrobić w ostateczności,
Oczywiście błąd ten wyskakuje na win pro extreme, jakieś rady?
Niestety ale trzeba zainstalować ze sklepu Xbox gamę bar i wtedy powiadomienia znikną.

Wysłane z mojego M2010J19CG przy użyciu Tapatalka

5 godzin temu, Radesh napisał:

Slipciok, właśnie że w tej modyfikacji pisałem w poście że nie mam tej opcji. Nawet tej kategorii "granie" nie ma. A klikanie w wyszukiwarce haseł Xboxa nic się nie dzieje.

Ten problem za każdym razem powoduje blokadę okna na którym wychodzi błąd, trzeba zminimalizować okno, odkliknac błąd i znowu zmaksymalizować okno, więc jest to uciążliwe.

Prawdopodobnie jest ukryta. Zainstaluj Yamicsoft Windows Menager 10. Tam znajdziesz opcje do chowania i pokazywania przyciskow w Ustawieniach.

Pozniej sprawdze wpisz w rejestrze (jesli takowy jest) ktory umozliwa edycje wlacz/wylacz i wstawie tutaj.

Dodaj do rejestru, zrestartuj kompa i sprawdz uruchamiajac gre.

To tak ma szybko znalazlem w necie wiec nie wiem czy zadziala, a jestem zdala od kompa, wiec nie mam jak sprawdzic.

7 godzin temu, slipciok napisał:

Prawdopodobnie jest ukryta. Zainstaluj Yamicsoft Windows Menager 10. Tam znajdziesz opcje do chowania i pokazywania przyciskow w Ustawieniach.

Pozniej sprawdze wpisz w rejestrze (jesli takowy jest) ktory umozliwa edycje wlacz/wylacz i wstawie tutaj.

Dodaj do rejestru, zrestartuj kompa i sprawdz uruchamiajac gre.

To tak ma szybko znalazlem w necie wiec nie wiem czy zadziala, a jestem zdala od kompa, wiec nie mam jak sprawdzic.

też korzystałem z różnych modyfikacji rejestru ale oficjalnie to ta linijka poradziła sobie z błędem

[HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\GameDVR]
"AppCaptureEnabled"=dword:00000000

Dziękuję za pomoc

Witam

Mam problem z aplikacją Xbox i z sklepem MS. Sklep nie pobiera gier z game pass'a, co dziwne do samego sklepu mogę się zalogować. 

29 minut temu, wesner3 napisał:

Witam

Mam problem z aplikacją Xbox i z sklepem MS. Sklep nie pobiera gier z game pass'a, co dziwne do samego sklepu mogę się zalogować. 

Po to usunąłem XBOX i usługi XBOX, żeby nie było XBOX-a.

Ma pełną funkcjonalność w wersji LITE.

Jak ma działać coś w systemie, czego NIE MA? Szkoda słów na komentarz, żałosne...

slipciok likes this
17 minut temu, srom-otnik napisał:

Po to usunąłem XBOX i usługi XBOX, żeby nie było XBOX-a.

Ma pełną funkcjonalność w wersji LITE.

Jak ma działać coś w systemie, czego NIE MA? Szkoda słów na komentarz, żałosne...

"Ale ja kcem moda! Tak zeby mi dodawal ramu i 6 rdzeni wiecej na procku! No i zeby nie bylo smieci tych Microsftowych! Zeby wszystkie uslugi byly wylaczone! No i zeby wszystko dzialo i sie uruchamialo! A jak cos nie bedzie dzialac to mod jest glupi! Bo ja nie bede w guglu szukal, jak rozwiazac problem! Ty tworco mod masz mi powiedziec jak! Jestes mi to winny bo pobralem!"

Tak z mojego doswiadzczenie prezentuje sie typowy uzytkownik instalujacy moda systemu.

Czasami sie zastanawiam po co te mody robic, jak tyle problemow i nieszczescia sie innym nimi daje :)

Tak do wszystkich: Instalujcie czyste, nie-modowane systemy, jesli chcecie by wszystko dzialalo bez potrzeby uzywania mozgu.

38 minut temu, slipciok napisał:

"Ale ja kcem moda! Tak zeby mi dodawal ramu i 6 rdzeni wiecej na procku! No i zybe nie bylo smoe! Zeby wszystkie uslugi byly wylaczone! No i zeby wszystko dzialo i sie uruchamialo! A jak cos nie bedzie dzialas to mod jest glupi! Bo ja nie bede w guglu szukal, jak rozwiazac problem! Ty tworco mod masz mi powiedziec jak! Jestes mi to winny bo pobralem!"

Tak z mojego doswiadzczenie prezentuje sie typowy uzytkownik instalujacy moda systemu.

Czasami sie zastanawiam po co te mody robic, jak tyle problemow i nieszczescia sie innym nimi daje :)

Tak do wszystkich: Instalujcie czystr, niemodiwane systemy, jesli chcecie by wszystko dzialalo bez potrzeby uzywania mozgu.

Doskonała recenzja! :cheers:

Marecki likes this
4 godziny temu, pietrek72 napisał:

czy jest mozliwe do usuniecia to z gpuz blokuje to wydajnosc kart graficznych  SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4d36e968-e325-11ce-bfc1-08002be10318}\0000 prosze o dopowiedz tu lub w priv wiadomosci

prosimy jeszcze raz...