Skocz do zawartości

Brak Sterowników SK Hynix BC511 HFM512GDJTNI SSD


pjoter80

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, adarol napisał:

instalator windows 8.1 nie widzi tego dysku,  brak sterowników, próbowałem ze sterownikami jak powyżej, czy ktoś próbował, dodam że laptop Ma procesor  Intel Core i5-10310U.

Przecież na laptopie 10 gen nie zainstalujesz Win 8.1 :L Spóźniłeś się o 3 generacje. :22 Ostatnia obsługująca i to ze zmodyfikowanymi sterownikami grafiki, to 7 gen w laptopie i 9 gen w stacjonarnych pod pewnymi warunkami.  :laie_67:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2021 o 07:51, pjoter80 napisał:

Problem rozwiązany Sterowniki były na stronie producenta pospieszyłem się z zapytaniem 

IRST (Intel® Rapid Storage Technology) Driver

Pierwszy post (ale nie w celu "nabijania"). Dziękuję Ci BARDZO dobry człowieku , kupiłem na promocji "sklepu na x" za 2499 pln SF314-59 - Swift 3 i5-1135G7/8/512- (zależało mi na Thunderbolt dla docka), naszukałem się drivera jak głupi, a sterownik był przed oczami - instalacja poszła "od kopa". Wszyscy którzy mają problem z Hynix BC511 HFM512GDJTNI-82A0A przy instalacji Win 10 - korzystać śmiało, ja zrobiłem dodatkowy katalog na pendrive z ISO Windowsa, wskazałem kiedy przy instalacji poprosił o sterownik, poszło lekko łatwo i przyjemnie, jeszcze raz THX :pp    

pjoter80 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2021 o 03:05, Longmanus napisał:

Pierwszy post (ale nie w celu "nabijania"). Dziękuję Ci BARDZO dobry człowieku , kupiłem na promocji "sklepu na x" za 2499 pln SF314-59 - Swift 3 i5-1135G7/8/512- (zależało mi na Thunderbolt dla docka), naszukałem się drivera jak głupi, a sterownik był przed oczami - instalacja poszła "od kopa". Wszyscy którzy mają problem z Hynix BC511 HFM512GDJTNI-82A0A przy instalacji Win 10 - korzystać śmiało, ja zrobiłem dodatkowy katalog na pendrive z ISO Windowsa, wskazałem kiedy przy instalacji poprosił o sterownik, poszło lekko łatwo i przyjemnie, jeszcze raz THX :pp    

A mógłbyś wrzucić tutaj link do strony, albo po prostu wrzucić tu ten sterownik. Please :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie