Jump to content

Który format dokumentów aplikacyjnych życiorys cv lepszy XPS czy PDF ?

Recommended Posts

Zazwyczaj wysyłałem typowy wordowski *.doc , ale układ dokumentu może się rozjechać, jeśli odbiorca ma inaczej ustawione marginesy itp

Rozwiązaniem są dostępne w trakcie zapisu rozszerzenia oferowane przed Word.

Jak radzicie i jakie macie doświadczenia ? Co będzie najbardziej uniwersalne. PDF readery są bezpłatne zatem w obecnych czasach nie powinno być problemu z otwarciem choćby w Firefox :)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jakie nieciekawe musisz mieć życie abyś musiał je sobie urozmaicać podobnymi dylematami. Każdy Twój temat niezmiennie porusza serca wielu ludzi oddanych temu forum ... o reszcie branży IT nie wspominając. Jaworowicz mogła by się jeszcze wiele przy Tobie nauczyć   :laie_67:

A tak serio ... w tego typu dokumentach nie chodzi bynajmniej o formę. Jeśli przegniesz w marginesach i "szlaczkach" a zapomnisz o treści to wróżę Ci los Ferdynanda Kiepskiego.

Kurde ... skąd u mnie ten jad ?

17 godzin temu, zdzisiek24 napisał:

Kurde ... skąd u mnie ten jad ?

zdzisiek wygrałeś dziś internety, uśmiałem się z twojej rozkminy problemów franka :22 Chociaż jeden na forum jest większym prześmiewczo-sarkastycznym trollem ode mnie :L A tak serio - jak skąd ten jad? Żyjemy w tym zajadłym kraju, codziennie mamy do czynienia z jadowitymi gadami, to nie dziwne, że nam się udziela :E