Jump to content

SERV-TECH-MOD v4.3 Windows 10 20H2 55 usług 1.1 GB RAM Dla Graczy I nie tylko

Recommended Posts

Pobierz :
Link1 "[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]"
Link2 "[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]"

Witamy wszystkich zainteresowanych przyspieszeniem swoich komputerów i zabawą w modowanie Windowsa 10
Zapraszam do testowania nowego MODA i zgłaszania błędów jak i do proponowania nowych rozwiązań.
Zaletą Moda ma być ułatwione instalowanie jak i konfigurowanie systemu Windows 10 Generalnie wszystko pod ręką i w jednym miejscu.

Szybszy komputer/laptop Windows 10 20H2 Tylko 699 Wątków i około 60 usług !!!
1. Mniejsze zużycie pamięci RAM około 1,6 GB
2. Dłuższa praca na baterii
3. Szybsze wczytywanie plików (mapy w grach)
4 Niższy Input Latency
5 Wyłączona zdalny Pulpit 6 Szybszy start systemu

W modzie są 3 możliwości ustawienia maksymalne wyłączają wssytko co sie da ale zeby mozna było grać
zalecane do normalnej pracy z pozostawionymi zabezpieczeniami FIREWALL ANTYWIRUS i cała reszta
i ręczne gdzie mozna recznie włączyć dodatkowe opcje  po właczeniu trybu zalecanego lub maksymalnego

jest jeszcze reset ustawien do fabrycznych jesli ktos ma problemy z komputerem.
NA fimie pokazen jak dziala mod

JanKo6 likes this

Zadaj sobie pytanie  co to jest c++ i co to jest cmd  i będziesz wiedział dlaczego jestem zły na ciebie  ... Sam robie to i wiem co robie

jak pomyslisz to daj mi odpowiedz i usuń wszsytkie negatywne odpoweidzi o mnie strzała

To jest przekaz zebyś oczy otowrzył ...

ja nie mam 15 lat rylko 40 i wiem co mówie

Do JARST a co tam takiego nerwowego

2 minuty temu, adamkon napisał:

Ktoś trochę się zna , to może ten adres wykorzystać .

Wtedy zDDOSujesz całą infrastrukturę jego usługodawcy - oni lecą po subdomenach, na jednym adresie IP :L

Pod tym samym adresem wisi strona usługodawcy i jego MX :trollface:

27 minut temu, rewirek napisał:

Zadaj sobie pytanie  co to jest c++ i co to jest cmd  i będziesz wiedział dlaczego jestem zły na ciebie  ... Sam robie to i wiem co robie

Opie. Wrzucasz na forum zaciemniony skrypt, który robi wuj wie co i wuj wie jak - nawet bez jasnego opisu, odsyłasz do swojego YT żeby nabić sobie wyświetlenia.

Nie dziw się, że ludzie chcą wiedzieć, z czym mają do czynienia.

Tu za przykład podam skrypty @m4s (czy nawet nieskromnie również swoje) - kod niezaciemniony, każdy może sobie podejrzeć, co skrypt robi. 

P.S. C++ to tam raczej nie użyłeś, chyba że zaszyłeś w środku jakiś malutki downloader wykodzony w C++ :E 

m4s likes this
38 minut temu, rewirek napisał:

jak pomyslisz to daj mi odpowiedz i usuń wszsytkie negatywne odpoweidzi o mnie strzała

To jest przekaz zebyś oczy otowrzył ...

ja nie mam 15 lat rylko 40 i wiem co mówie

Do JARST a co tam takiego nerwowego

Spoko ja mam 30 lat i doświadczenie w serwisowaniu, więc jak im podkradniesz optymalną ilość zasobów to daj komunikat Kompurter nie działo wyślij go do Gieteła :L  :22

damian5142, razor1995 and M4T like this

Każdy program, który coś ściąga z sieci bez naszej wiedzy jest potencjalnie bardzo niebezpieczny.

Cytat

curl.exe --silent --output  "Lightversion.zip" --url  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Dzisiaj ściąga kolejny skrypt, a jutro na tym serwerze będzie to koparka krypto lub jakiś ransomware.

Odradzam.

GT500s, razor1995 and acerfanpl like this

Do razor Wiesz dlaczego nie chce zbytnio żeby było wiadomo co tam jest bo mój sktypt sie pobiera np z sieci i sa tam hasla do ssl to tak jak bys chcial zródłowy kod windowsa 10 ze nie jdae sie kodu zrodlowego w celach bezpiecenstwa uzytkownikow tego moda  to taki jeden przykład np 

co do wstawki postaram sie opisac lepiej jak uruchamia sięmod to jest update i sprawdza czy masz aktualna wersje moda jesli nie to pobiera

5 minut temu, enterprise2000 napisał:

Każdy program, który coś ściąga z sieci bez naszej wiedzy jest potencjalnie bardzo niebezpieczny.

Dzisiaj ściąga kolejny skrypt, a jutro na tym serwerze będzie to koparka krypto lub jakiś ransomware.

Odradzam.

czym to odkodowałeś?

@rewirek ale po SSL?

Rozuemiem można i bez ssl 

ale to w taki sposob myslac pobierając od was windowsy moge tez napisac nie pobierac bo  moze miec skrypty ktore umozliwiaja wgranie wirusa i jakos tego nie pisze a ty nie znalazłes zadnego wirusa i sie uwazasz za niewiadomo kogo tutaj

i oczerniasz mnie

Na tym polega problem ze wasze windowsy sa ok a moj mod juz nie jest ok

Dlatego bylem na ciebie zły że tak sie przyczepiles do mnie bo to tak jak bys mial kazdy prograik tory tutaj ktos zareklamowal i bys siedzial i dekompilowal i h  wie czego szukal Dobraze napisales kazdy program ktory sie laczy jest niebezpieczny !

59 minut temu, rewirek napisał:

Rozuemiem można i bez ssl 

ale to w taki sposob myslac pobierając od was windowsy moge tez napisac nie pobierac bo  moze miec skrypty ktore umozliwiaja wgranie wirusa i jakos tego nie pisze a ty nie znalazłes zadnego wirusa i sie uwazasz za niewiadomo kogo tutaj

i oczerniasz mnie

Na tym polega problem ze wasze windowsy sa ok a moj mod juz nie jest ok

Dlatego bylem na ciebie zły że tak sie przyczepiles do mnie bo to tak jak bys mial kazdy prograik tory tutaj ktos zareklamowal i bys siedzial i dekompilowal i h  wie czego szukal Dobraze napisales kazdy program ktory sie laczy jest niebezpieczny !

Ile po necie latało niusów ze obrazy z Winclubu są zasyfione, wirusy etc....

Podałem propozycję rozwiązania sporu - odnieś się do niej