Jump to content

Linux Mint 20.1 Released With Web Apps, IPTV Player, Cinnamon 4.8 Integrated

Recommended Posts

Wiec w koncu sie doczekalismy nowej wersji 20.1  :good3:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Instrukcje dotyczące aktualizacji:

• Wkrótce zostaną opublikowane ogłoszenia wraz z instrukcjami dotyczącymi aktualizacji z Linux Mint 20.
  • Jeśli korzystasz z wersji BETA, użyj Menedżera aktualizacji, aby zastosować dostępne aktualizacje.

ps. tu jest instrukcja , ja zrobilem z pod konsoli i wszytko sie elegancko zaktualizowalo 20-->20.1 xfce :thumbsup:

jarexpol likes this

Niech mi ktoś wyjaśni dlaczego po instalacji mint-a ale nie tylko bo antix to samo czyli jednostajne pikanie dosyć mocne w głośnikach w zasadzie to takie jak by pukanie-pikanie nonstop , wnerwiające do tego stopnia że nie da się używać , nie ma tego przy windowsie , ma ktoś pomysł ??? dysk całkiem nowy komp stary z prockiem AMD 64 bit płyta główna jak dobrze pamiętam to nvidia   ,, fujitsu siemens amilo 

13 godzin temu, rubel napisał:

Może to... Ja też mam AMD (FX-6300) i mogę zrobić instalkę jakby co...

Sprawdzę to na pewno ale to samo dzieje się też w antix linux ale w sumie to debianowe distra i być może dotyczy to wszystkich , mint xfc jest super ale odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości ciut przymula , nie było przymulania w antix ale ten antix jest lekko niestrawny tzn nielogicznie narąbane bezsensownymi bzdetami i poruszanie się w nim jakoś nieporęczne .

2 godziny temu, berthold61 napisał:

Sprawdzę to na pewno ale to samo dzieje się też w antix linux ale w sumie to debianowe distra i być może dotyczy to wszystkich , mint xfc jest super ale odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości ciut przymula , nie było przymulania w antix ale ten antix jest lekko niestrawny tzn nielogicznie narąbane bezsensownymi bzdetami i poruszanie się w nim jakoś nieporęczne .

obecnie  mint xfce 20.1  i FHD na YT  smige elegancko 

No i tak w linux mint z xfc pozbyłem się tego pikania w głośnikach ale on za bardzo zasobożerny i odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości tnie leciutko więc odpada , zainstalowałem q4os on dobrze radzi się z tymi nieszczęsnymi filmami ale tego pikania w głośnikach nie da rady się pozbyć a czasu aż tygodnia nie mam na takie zabawy , zna ktoś jeszcze jakąś sensowną dystrybucję która jest małozasobożerna ? no i pozbawiona takich kwiatków .

zainstaluj linux lite 5.2   jest tez dobry  ,moze nie bedzie problemu z tym pikaniem

1 godzinę temu, berthold61 napisał:

No i tak w linux mint z xfc pozbyłem się tego pikania w głośnikach ale on za bardzo zasobożerny i odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości tnie leciutko więc odpada , zainstalowałem q4os on dobrze radzi się z tymi nieszczęsnymi filmami ale tego pikania w głośnikach nie da rady się pozbyć a czasu aż tygodnia nie mam na takie zabawy , zna ktoś jeszcze jakąś sensowną dystrybucję która jest małozasobożerna ? no i pozbawiona takich kwiatków .