Jump to content

Jak pobierać filmy za pomocą YouTube-dl

Recommended Posts

Zainstaluj YouTube-dl - Narzędzie do pobierania wideo wiersza polecenia dla Linuksa.

Instalacja YouTube-dl Ubuntu /Linux Mint i Debian

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Instalacja YouTube-dl Arch-Linux/Manjaro

Mam zainstalowany youtube-dl w moim laptopie na Archu. Youtube-dl to python oparte małe narzędzie wiersz polecenia, które pozwala na pobieranie filmów z YouTube, Dailymotion, Google Video, Facebook i kilka podobnych.

Zasysa i umieszcza go w katalogu /home/Wideo

Ale chcę wiedzieć, jak wybrać dostępną jakość format plików wideo youtube (czyli 8K, 4K, 2K, 2160p, 1440p, 1080p, 720p, 480p, itp.).

Aby wyświetlić listę wszystkich dostępnych formatów wideo, użyj opcji --list-formats lub -F z poleceniem YouTube-dl.

lub

Przykładowe wyjście:

Aby pobrać preferowany format pliku, użyj opcji -f (kod formatu wideo). Na przykład, chciałbym pobrać format mp4, więc używam kodu formatu jako 22 jak pokazano poniżej.

Przykładowe wyjście:

kitaro likes this

Teraz proszę o taki dokładny poradnik dla windowsa. YouTube-dl GUI już nie działa, czyli nie aktualizują czwarty rok. A dla uoutube-dl zawsze nie wszystko w opisach i opiniach.

Rozumiem, że trzeba wklejać linki. Nie wiem, czy youtube-dl zapamięta raz na zawsze folder docelowy i format. Problem jest w tym, że mylę klawisze, jakaś skaza, czy cholera. Mnie tam firefox poprawia, ale downloader?

Pewnie, że mam sposoby pobierania nawet filmików z FB.

2 godziny temu, kitaro napisał:

Teraz proszę o taki dokładny poradnik dla windowsa. YouTube-dl GUI już nie działa, czyli nie aktualizują czwarty rok. A dla uoutube-dl zawsze nie wszystko w opisach i opiniach.

Rozumiem, że trzeba wklejać linki. Nie wiem, czy youtube-dl zapamięta raz na zawsze folder docelowy i format. Problem jest w tym, że mylę klawisze, jakaś skaza, czy cholera. Mnie tam firefox poprawia, ale downloader?

Pewnie, że mam sposoby pobierania nawet filmików z FB.

JWaYVLH.png
YouTube-DLG działa w 100% prawidłowo i nie sprawia żadnych problemów z pobieraniem materiałów z wspieranych serwisów (Status ma jakiś problem ale same materiały pobierają się prawidłowo)

kitaro likes this
4 godziny temu, kamiloxf napisał:

YouTube-DLG działa w 100% prawidłowo i nie sprawia żadnych problemów z pobieraniem materiałów z wspieranych serwisów (Status ma jakiś problem ale same materiały pobierają się prawidłowo)

U mnie nie działa. Wklejam link i czekam na pobranie. Niestety nic sie nie pobiera, bo czekam z 10minut na krótki filmik testowy i nic nie ma.

kitaro likes this
5 minut temu, marcin19883 napisał:

U mnie nie działa. Wklejam link i czekam na pobranie. Niestety nic sie nie pobiera, bo czekam z 10minut na krótki filmik testowy i nic nie ma.

Zainstaluj [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]ponieważ brakuje ci ewidentnie jakiś składników w systemie

kitaro likes this
2 minuty temu, kamiloxf napisał:

Zainstaluj [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]ponieważ brakuje ci ewidentnie jakiś składników w systemie

Używam MPVCI_2.7, więc mam wszystkie visual c++. Jedynie nie mam NET Framework 3.5. Potrzebny?

2 minuty temu, marcin19883 napisał:

Może zła wersja YouTube-DLG? Skąd pobierałeś? github? mam wersje 0.4

Też mam z github wersję 0.4 a wybierz jeszcze zębatkę i daj Update
jeżeli to nic nie da to spróbuj pobrać [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]i pobrany plik wrzuć do C:\Users\yourname\AppData\Roaming\youtube-dlg i zobacz czy to rozwiąże problem

8 minut temu, kamiloxf napisał:

Też mam z github wersję 0.4 a wybierz jeszcze zębatkę i daj Update
jeżeli to nic nie da to spróbuj pobrać [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]i pobrany plik wrzuć do C:\Users\yourname\AppData\Roaming\youtube-dlg i zobacz czy to rozwiąże problem

Głupi jestem, bo nie zainstalowałem youtube-dl. Myślałem, że jest, ale kliknięcie na update pokazało błąd. Teraz działa.

14 minut temu, marcin19883 napisał:

Głupi jestem, bo nie zainstalowałem youtube-dl. Myślałem, że jest, ale kliknięcie na update pokazało błąd. Teraz działa.

Youtube DL powinien pobrać się z automatu przy pierwszym pobraniu jakiegoś pliku ale pewnie coś go blokowało antywius, brak jakiejś biblioteki itp

Napracowaliście się w temacie i dla mnie.

Pobrałem i kicha. Nie pobiera. depened walker pokazuję dwa dll, że nie ma. Wrzuciłem:

Fotki282.png.6bd4a2e4d76e43a519c76c4839704e2a.png

Dalej nie pobiera, Sprawdzam, a tu takie coś:

Miałem wszystkie visuale, ale to odistalowywałem programy, czyściłem po nich, więc założyłem, że może brakować, ale żeby aż tyle?

Po kolei odinstalowałem  wszystkie visuale i zainstalowałem z podanego aio.

Nadal depened walker pokazuje brak, ale że to zip, to pobrałem instalacyjny youtube-dl gui. Też nie pobiera. Sprawdzam - brakuje tych dwóch bibliotek. Dodałem do folderu. Dalej nie pobiera. Znowu depened i pokazuje się 33 czerwone, czyli brak tylu bibliotek dll. Dwie, to łatwo wrzucić, ale aż tyle? Visuale od nowa zainstalowane i był restart. Szlag.

Dodam, że w eventlog nie mam żadnych errorów. Player, przeglądarki śmigają, office i dużo programów. Ale to dell z preinstalowanym systemem x64, bo oryginalny optiplex 780 miał win 7 32 bit  i nie brakuje mu directxa 11, dodałem też direcxa 9.29 redist. Na XP yt DLG śmigał. Na laptopie acer też pobierał. Dell aktywowany legalnie. Kupiłem prawie półtora roku z warsztatu z półroczną gwarancją. Takie to buty.

Wcześniej, to i ja pobierałem tym z cda, w vodpl i z wielu innych witryn z filmami, nawet z clipwatchting. Ale po śmierci żony, jak padł komputer z XP, to nawet nie pobierałam na della programu YT DLG. W zasadzie, to rozszerzeniami pobieram wszystko, albo sposobem np z FB.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information