Jump to content

Windows 10 jaka wersja?

Never1234
 Share

Recommended Posts

Hej

Mam takie panowie pytanko jakiej teraz używacie wersji Win 10? Najnowszej 20H2 ? Ponieważ z tego co patrzyłem na statystki to najwięcej ludzi korzysta z wersji 1909 :O chyba najstabilniejsza w porównaniu do nowych chociaż różnie z tym bywa xD Także ten co polecacie 1909 lub 2004/20H2 czy jakoś starszą :) jeżeli zależy nam na stabilności

Pozdrawiam

Jeśli nie zależy Ci na aktywacji oryginalnym kluczem to np. 1809LTSC od MR.T albo GhostSpectre.

Ewentualnie najnowsza 2009 od PAVL0

Też mi się często przewija wszędzie, że 1909 dużo osób posiada, ale szczerze mówiąc u mnie 2009 działa lepiej. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Ale fakt, faktem jest świeża i jeszcze nie można za wiele o niej powiedzieć jak będzie w dłuższej perspektywie czasu.

Według mnie najlepiej działa 1909  bo ma chyba mniejsze wymagania w porównaniu do 20H2. Hej a powiedz mi czemu 1507 pierwsza wersja Win 10 na kompie z 1GB ramu i dyskiem 20 GB nawet spoko śmiga a po aktualizacji do 20H2 jest bezużyteczny ?? :/ zużycie ramu na 1507 to jakieś 500-600 mega po starcie najnowsza bierze 900 około... i potem zaczyna mielic dysk bo ramu brakuje coś M$ namieszał czy wymagania zwiekszył bo niby dalej 1gb ramu wymaga xd

1 godzinę temu, adonx napisał:

Z 1GB Ramu to tylko ten system ci co proponują 20H2 to nie wiedzą co piszą.:laie_67:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

z 1gb ramu to xp jak znalazl, albo jakies stare linuxy/ubuntu

ta 7 po odpaleniu czegokolwiek albo po wgraniu sterow zezre caly ram a xp pochodzi jeszcze