Jump to content

Nano Defender I Nano Adblocker - przestańcie używać I usuńcie z przeglądarki Chrome.

Recommended Posts

42 minuty temu, adonx napisał:

To waszym zdaniem czego używać ? może Ghostery , Privacy Badger czy jakieś inne ustrojstwo do blokowania nie tylko reklam.?

Ja do tej pory używam ublck orgin i Canvas Blocker na FF.

dorzuc jeszcze :

universal bypass

no coin

https evrywhere

decentraleyes

webrtc leak protection

jak uzywasz fb to faceboob container

mozesz dodac tez : privacy pass - poczytaj sobie co do czego jest i czy ci to potrzebne

Poczytajcie o tym - o DNSach - bo warto - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]    -  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  -  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Na malwaretips - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Najlepiej założyć konto - do 300 000 zapytań darmowe. Spokojnie wystarczy na miesiąc.

Trochę czytania - ale warto.

Ja mam zainstalowane na YogaDNS.

W sumie to bardzo proste.

Tu też na malwaretips - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Nawet uBlocka dobrze jest ustawić pod siebie. Jest nowy - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - poprzedni jest zatrzymany.

Jeśli codzi o fitry w uBlock to mam takie - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  -  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Trochę się dublują z listami w NexDNS- muszę trochę nad tym popracować - dopiero niedawno zacząłem przygodę z NexDNS.

No nie wierzę... Przed chwilą już przerzuciłem się na uBlocka, ale nie zliczę, ilu osobom zainstalowałem Nano Adblockera + Defendera.

Jakby ktoś szukał alternatywy dla Defendera, to tutaj są listy do dodania:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

59 minut temu, adnage napisał:

No nie wierzę... Przed chwilą już przerzuciłem się na uBlocka, ale nie zliczę, ilu osobom zainstalowałem Nano Adblockera + Defendera.

Jakby ktoś szukał alternatywy dla Defendera, to tutaj są listy do dodania:

nigdy nie korzystałem z uBlocka, jak dodać te filtry

1 godzinę temu, Marquss napisał:

AdGuard lepiej sobie radzi z niektorymi portalami np. z rodziny WP.pl uBlock w ogole nie blokuje reklam albo blokuje cala strone. AdGuard zostaje "niewidoczny" dla tych portali.

bo trzeba go dobrze ustawic , czyli odpalic filtry dodatkowe :)

W dniu 20.10.2020 o 20:26, Marquss napisał:

w uBlock? dodałem kilka dodatkowych. mimo to strona sie rozjezdzala albo cala na bialo. w Nano tak nie bylo. 

AdGuard tylko jego filtry. to musi miec zwiazek z danym rozszerzeniem nie tylko samymi filtrami.

Wszystko w porządku ze stronami WP z uBlockiem. Pomijając fakt, że aktualnie WP to największy śmietnik z reklamami - uBlock pokazuje mi 127 zablokowanych elementów na jednej stronie. 

nudzija likes this
19 godzin temu, Snafriozo napisał:

Tutaj mamy fajne filtry dodatkowe :

czyli co? do standarodwych w AdGuardzie dodac te kilka z tej strony? bo chyba im wiecej filtrow tym strony wczytuja sie wolniej?

Godzinę temu, Marquss napisał:

czyli co? do standarodwych w AdGuardzie dodac te kilka z tej strony? bo chyba im wiecej filtrow tym strony wczytuja sie wolniej?

Bo to ogólnie działa tak w skrócie. Masz twórcę ublock origin on też ogarnia i wypiernicza filtry które są zrypane i nie są zgodne z najnowszym ublock czyli filtry np: które są rzadko aktualizowane nie ma ich w ublock domyślnie a nawet jak jakieś są lub stwarzają częściej problemy to są wyłączone domyślnie.
Później masz tego gościa co ci link wysłałem i on jest takim opiekunem polskich filtrów i nie robi ich sam tylko sporo ludzi na tym pracuje i rożne osoby robią różnie filtry i to wszystko musi w miarę ze sobą współpracować nie może tworzyć konfliktów dlatego lepiej trzymać się jego zaleceń  bo nikt lepiej niż oni nie wie jak ma to działać ponieważ w końcu to oni pracują nad tymi filtrami cały czas.