Jump to content

WindowsFX 10.7.105 KDE Plasma


Recommended Posts

 

AwFfbKk.png

zjdFCei.png

 

W sieci ukazała się właśnie najnowsza wersja ciekawej dystrybucji Linuxa, którą niemal każdy laik z miejsca pomyli z systemem Windows 10. WindowsFX 10.7 debiutuje w najnowszym odmianie Founders Edition oraz wariancie darmowym o nazwie FREE Edition. Masz dość niebezpiecznego i przestarzałego Windows 7? Nie chcesz płacisz za Windows 10? Oto coś dla Ciebie.
 

WindowsFX to dystrybucja Linuxa rodem z Brazylii (dostępna także w języku Polskim), która bazuje na popularnym Ubuntu. Na użytkowników czeka przejrzysty i przyjazny interfejs graficzny KDE Plasma, zmodyfikowany w taki sposób, by osoby korzystające wcześniej z Windowsa poczuły się jak w domu. Co ważne: WindowsFX jest kompatybilny z pisanym pod kątem OSu od Microsoftu oprogramowaniem .exe i .msi, za sprawą portu Wine.

 

WindowsFX powinny zainteresować się osoby z mniej wydajnymi komputerami. System działa doskonale nawet na sprzęcie wyposażonym w leciwe procesory dwurdzeniowe oraz 2 GB pamięci RAM. Jego atutami są stabilna praca oraz oczywiście znacznie mniej zagrożeń czyhających na użytkownika.

 

Czym różni się WindowsFX FREE Edition od WindowsFX Founders Edition? Twórcy twierdzą, że system w płatnej wersji oferuje usprawnione wsparcie dla gier, aplikacji pisanych pod system Windows, sieci oraz drukarek. Founders Edition to to w gruncie rzeczy samo oprogramowanie, z kilkoma dodatkami.

 

Instalacja jest podobna do większości innych dystrybucji Linuksa, po prostu wypal pobrany plik ISO na pamięć USB za pomocą RUFUS i uruchom ponownie na dysku USB. Wszystkim śmiało polecam!

 

XanMod to najnowsza dystrybucja jądra Linuksa jest przeznaczona dla ogólnego użytkownika z niestandardowymi ustawieniami i nowymi funkcjami. Stworzono tak, aby zapewnić takie jak stabilność, responsywność i płynność komputera. Wersja działa w czasie rzeczywistym i jest zalecana dla krytycznych aplikacji uruchomieniowych, takich jak eSport do gier w systemie Linux, transmisje strumieniowe, produkcje na żywo wideo gier lub dla entuzjastów ultra-niskich opóźnień.

 

 

Obsługuje wszystkie najnowsze 64-bitowe wersje oparte na systemie Ubuntu - Informacja o systemie (Kernel)

 

 FfHepVB.png

 

Zródło: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Wydanie: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

8Def6Ye.png

 

Linuxfx 10.7.105 KDE Plasma. Linux distribution Windows 10 desktop [amd64] Pażdziernik 2020

 

Pobierz plik Torrenta: 

 

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Link to post
Share on other sites

Wersje z dopiskiem free to wersje ... hmm, no free, czyli za darmochę. Za wersję Founders trzeba zabulić (bodajże 5 ojro minimum)... Można ściągnąć wersję Founders za darmo ale system na dzień dobry pyta o maila, z którego opłaciłeś taką wersję.... No chyba, że masz taką wersję Founders, która o to nie pyta - podziel się, jeśli łaska :)

Link to post
Share on other sites
21 hours ago, J3RZY said:

@arthurpl to skąd ściągnąć wersje Free ze środowiskiem Cinnamon? Zapodasz linka?

 

 

O, widzę, że coś się zmieniło - jeszcze parę dni temu ściągałem wersję free cinnamon ze strony Windowsfx... Teraz jest już tylko wersja Founders :(

Ale spróbuj stąd:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

A propos używania wersji Founders bez maila - mi się nie udało...

MarcinGX likes this
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information