Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 10 1809 LTSC x64 2k20

Recommended Posts

Win 10 1809 LTSC x64 2k20

Windows-10-square.png

Mod "Win 10 1809 LTSC x64 2k20 zbudowany został na bazie "Windows 10 Enterprise 1809 PL" .

Wyjaśniam: Tego systemu na innej podstawie nie będzie, udostępniam tylko to na czym ja pracuje, więc nie marudzić...

że coś nie działa, jak odinstalować czy usunąć,

system na moje potrzeby u mnie działa wszystko co mi potrzeba.

Nieaktywowany

Zero opisywania - jak nie zainstalujesz to się nie przekonasz.

Zmiany względem oryginału:

- Zintegrowane wszystkie poprawki

- Uaktywniono pakiety DotNet. Framework

- Dodano HashCheck

- Dodano 7-zip,

- Dodano nowe funkcje w panelu sterowania HD tune Pro, Gpu-Z. Cpu-Z, Rufus i Konta zawansowane

- Dodano przydatne skróty pod PPM, 

- Zintegrowane StartIsBack 

- Usunięto Easy transfer

- Usunięto telemetrie

========================================================================================================================

- Pełne prawa administratora

- Wyłączony podpis cyfrowy

- Szybki start i zamykanie systemu

ISO waży 2.99 Giga

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

No świetnie, że akurat się pojawił. Wczoraj jeszcze wahałem się między LTSC 2019 a zwykłym. Instalka będzie na stacjonarce Dell Vostro 3670. Opiszę wrażenia niebawem.

Dzięki. Już nigdy nie zainstaluję innej modyfikacji niż Twoja ponieważ u innych użytkowników jakieś cuda się dzieją.. Jak nie działa Java to wirtualizacje.. Programowanie wgl nie wchodzi w grę..

1 minutę temu, Mr.T napisał:

możesz spróbowac nic nie popsujesz

No właśnie na poprzednim LTSC wyłączało bezpowrotnie WU, nie potrafiłem go włączyć po użyciu trybu ADV.

Dzięki .

Instalacja na czysto.

Jeden drobny (-), karta wi-fi tplink archer T6E ,musiałem manualnie zainstalować.

Reszta wszystkio OK.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

W dniu 2.03.2020 o 11:27, LosBlancos napisał:

Dzięki. Już nigdy nie zainstaluję innej modyfikacji niż Twoja ponieważ u innych użytkowników jakieś cuda się dzieją.. Jak nie działa Java to wirtualizacje.. Programowanie wgl nie wchodzi w grę..

zgadza się systemy jego są dobrze zrobione , a inne coś często nie działa, lata temu skrytykowałem ,że "systemy wtedy by Romuald są nie dopracowane" zwracam szacunek 

Jestem zielony jaką modyfikacje win10 instalować pod  gry ? , idąc  tokiem rozumowania i widze ze ta jest najnowsza więc myśle nad tą

1 minutę temu, Mr.Z1 napisał:

Jestem zielony jaką modyfikacje win10 instalować pod  gry ? , idąc  tokiem rozumowania i widze ze ta jest najnowsza więc myśle nad tą

Na początek przeczytaj opis (oraz co to jest w ogóle wersja LTSC) i zadaj sobie pytanie - czy korzystasz z aplikacji Sklep i XBox - bo w tym modzie ich nie ma

Mi tam są one niepotrzebne (wszystkie gry mam z GOG) ale niektórzy bez nich życia sobie nie wyobrażają i zadają pytanie jak je doinstalować

mastaofdizasta82 and Mr.Z1 like this

No w sumie niekorzystam, o ile halo na steamie sie liczy , tam trzeba sie zalogować do konta microsoft ,ale to raczej nie przeszkodzi

2 godziny temu, dante82 napisał:

Poda ktoś aktywator który na tym modzie zadziała, bo te co są na forum nie działają.

Na forum różne są podawane - mamy zgadywać który/które wypróbowałeś? hwid.kms38.gen.mk6 działa, kmsoffline również (oba sprawdziłem), a są na forum "polecane" przez userów

Siemanko mam jedno pytanie :) System chodzi jak szalony testuję od wczoraj i jestem bardzo zadowolony tylko mam jeden problem. Nie lubię pracować na koncie z pełnymi uprawnieniami administrator dlatego uruchomiłem wbudowane konto admina przez cmd:
net user Administrator /active:yes   

plus ustawiłem na nim hasło:

net user Administrator tajne-hasło

Przelogowałem się na konto Administratora i zmieniłem uprawnienia użytkownika przy instalacji windows na Standardowego.

Restart komputera i chciałem coś odpalić na koncie bez uprawnień admin (Uruchom jako Administrator) i wywala takie coś jak w załączniku. Nie ma monitu o hasło admina. Jak sobie z tym poradzić? Pomożecie? :D

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jak można usunąć te dodatkowe programy z panelu sterowania? HD Tune i tak nie działa, wystarczy usunąć ten folder z program files czy coś jeszcze trzeba zrobić?

2 godziny temu, BartTut napisał:

HD Tune i tak nie działa

dziala

co do reszty ciekawe po co pisalem w głównym temacie na czerwono

więc nie marudzić...

że coś nie działa, jak odinstalować czy usunąć,

wiec jak nie pasuje to po co instalowac

shoter likes this