Jump to content
WinClub
Freezak

Windows 10 Ghost Spectre 2004

Recommended Posts

Ponieważ te programy wyłączają wiele usług i trzeba wiedzieć co jest z czym połączone.

Wyłączenie jednej może skutkować nie działaniem innego komponentu.

Gdzieś czytałem że nawet kalkulator ma swoją telemetrię - podobno można na nim przeliczać kursy walut - więc by mieć aktualne kursy musi łączyć się z internetem - więc?

Nie wiem - nie korzystam z niego na windows.

2 godziny temu, Etos napisał:

Powyłączałem całą telemetrie w ShutUp10 i Ultimate Windows Tweaker 4.5 tak samo w ustawienia-prywatność i teraz mam błąd Eset Proxy GUI, Eset wymaga interwencji użytkownika xD Czyli zostawić to jak jest po instalce Windowsa i nie używać tych programów?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

tutaj mozesz sobie tez powylaczac zbedne rzeczy

Etos likes this

Dobra już naprawiłem tego Eseta a co do tego konta drugiego przy instalacji windowsa to pendrive uszkodzony, bo nie ma innego wytłumaczenia. Następnym razem jak będę instalował to skołuje inny, albo wypalę na płytę i sprawdzę, teraz nie będę przeinstalowywał bo już wszystko mam ustawione.

@ripekDzięki za tą stronkę, może się przydać.

Te programy typu O&o shutup, ultimate windows tweaker czy inne programy do wyłączania telemetri są zbędne i mogą czasem uszkodzić system. Lepiej nie używać tych programów i wtedy cały czas system będzie chodzić?

Godzinę temu, felcio11a napisał:

Te programy typu O&o shutup, ultimate windows tweaker czy inne programy do wyłączania telemetri są zbędne i mogą czasem uszkodzić system. Lepiej nie używać tych programów i wtedy cały czas system będzie chodzić?

Z tym chodzeniem Windows 10 to jest tak że dziś działa a jutro system się nie odpali lub działa do pierwszej aktualizacji 

Hej. Czy to konto administrator co mam w Ghost spectre jest domyślnym kontem lokalnym tylko ustawiłem sobie hasło a nazwa konta to jest administrator i nie da się zmienić nazwy konta? Chyba może ta nazwa administrator może zostać bez potrzeby tworzenia konta tak?