Jump to content
WinClub
Freezak

Windows 10 Ghost Spectre 2004

Recommended Posts

4 godziny temu, ripek napisał:

jakos instalowalem z podlaczonym netem i zalozyl tylko admina, nie wiem co ty instalujesz ze masz konto zdalne

uzywam gohst spectre superlite bez defendera

To do mnie chyba pisałeś. Przy instalce pytało jak nazwać ten komputer to wpisałem swoje imię i jak wchodzę w ustawienia-> konta to jest jedno moje konto, ale jak klikam start i klik w moje konto po lewej to są dwa, ja i administrator, można się pomiędzy nimi przełączać. Konto admina ma jasny motyw moje ciemny, sprawdź sam. Nie wiem, może one są jakoś połączone? A co do defendera to jest w panelu sterowania(zapora windows defender) a po instalce Eseta jest nieaktywny bo piszę że do zarządzania tymi ustawieniami służy aplikacja Eset a w ustawienia->aktualizacje i zabezpieczenia nie ma go z drugiej strony w Zasadach grupy jest... Wychodzi na to że on nie jest całkowicie usunięty, są jakieś pozostałości.

hmm a jaka wersje uzywasz ? bo ja 2004 najnowsza przedwczoraj instalowalem z netem i zadnych pytan nie mialem jedynie wybor na poczatku z 4 opcji instalacji a potem jak przyszedlem za 5min to system juz byl uruchomiony i gotowy do pracy

a  ja mam problem z wyskakującymi okienkami System nie może znaleźć komunikatu dla numeru komunikatu 0x2350 w pliku komunikatów dla Application , macie jais pomysł ? 

Okej rozumiem a w tym programie ghosttoolbox co jest na pulpicie to wyświetlają się różne opcje podświetlane na niebiesko z jednej i drugiej strony oraz tak samo opcje podświetlane na zielono i tam są odpowiednie numerki chyba do 39 i dla mnie które opcje są najważniejsze, tyle tylko wiem że pod numerem 4 jest ghost online activation i to muszę zrobić a resztę opcji t.j: 1,3,7,9,16,24,32,35 i 39, co się kryje pod tymi numerkami i czy warto, które numerki nie włączać a które są nam potrzebne? Pozdrawiam.

Godzinę temu, ripek napisał:

hmm a jaka wersje uzywasz ? bo ja 2004 najnowsza przedwczoraj instalowalem z netem i zadnych pytan nie mialem jedynie wybor na poczatku z 4 opcji instalacji a potem jak przyszedlem za 5min to system juz byl uruchomiony i gotowy do pracy

Też mam 2004 Update 7. Czyli ty masz tylko jedno konto admin?

9 godzin temu, Etos napisał:

Też mam 2004 Update 7. Czyli ty masz tylko jedno konto admin?

tak jedno i nic wiecej

10 godzin temu, felcio11a napisał:

Okej rozumiem a w tym programie ghosttoolbox co jest na pulpicie to wyświetlają się różne opcje podświetlane na niebiesko z jednej i drugiej strony oraz tak samo opcje podświetlane na zielono i tam są odpowiednie numerki chyba do 39 i dla mnie które opcje są najważniejsze, tyle tylko wiem że pod numerem 4 jest ghost online activation i to muszę zrobić a resztę opcji t.j: 1,3,7,9,16,24,32,35 i 39, co się kryje pod tymi numerkami i czy warto, które numerki nie włączać a które są nam potrzebne? Pozdrawiam.

16, 17, ewentualnie 38, obowiazkowo 39, opcjonalnie 30, ewentualnie 7, 5, 6, 3, 2, jak nie masz klucza to 4, opcjonalnie cos z 1, i jak niechcesz updejtow to 8 i jak ci cos potrzebne np. kalkulator albo co innego to 27

zastanawiam sie na 9, ktos to uzyl i co robi z tymi folderami ?

Upadate 6 wersja superlite czyli ten 2004 x64 nie ma defendera trzeba instalowac bez internetu z tego co czytałem defender jest deaktywowany tylko a nie usuniety. Jak kto chce usunac całkiem to lepiej zrobic to skryptem z forum tym.:

System najlepszy jaki miałem do tej pory. Mam tylko mały problem z facebookiem - czasami jak wchodzę na stronę to każe mi się zalogować (jestem zalogowany cały czas) i po odświeżeniu jednak wykrywa, że jestem zalogowany. Skanowałem system za pomocą Malwarebytes, ale nic mi nie wykrywa. Używam Firefoxa z wtyczką Facebook Container. Może to ona jest przyczyną? A może coś jednak jakiś robaczek siedzi w kodzie? Jakiś specjalista weryfikował?

2 godziny temu, Merol napisał:

System najlepszy jaki miałem do tej pory. Mam tylko mały problem z facebookiem - czasami jak wchodzę na stronę to każe mi się zalogować (jestem zalogowany cały czas) i po odświeżeniu jednak wykrywa, że jestem zalogowany. Skanowałem system za pomocą Malwarebytes, ale nic mi nie wykrywa. Używam Firefoxa z wtyczką Facebook Container. Może to ona jest przyczyną? A może coś jednak jakiś robaczek siedzi w kodzie? Jakiś specjalista weryfikował?

sprawdzilem na tym fejzboku z ta wtyczka co piszesz i dziala poprawnie

sprawdz lepiej w opcjach w prywatnosci i bezpieczenstwo co masz tam nagrzebane, moze to tam jest przyczyna

17 godzin temu, Merol napisał:

Użyj adwcleaner, arcaso, mks_vir_online to jedne z dobrych skanerów online i nie tylko. Możesz tez uzyc eset skaner online tez jest spox. Co do FB od wrzesnia czyli juz nowa wersja więc starego Fb juz nie bedzie jak kiedys.

Edit.:

Co do przeglądarki polecam Cent Browser w wersji portable.

20 godzin temu, Merol napisał:

System nie zawiera żadnego złośliwego kodu a jedyne co mogło doprowadzić do takiej sytuacji to błąd z strony użytkownika 

Prosiłbym o pobranie programu FRST [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników][Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników][Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  i wybranie takich opcji jak na screenie 

EeCF0F4.png

Wszystkie pliki wygenerowane przez program przesłać na PW zobaczymy co słychać w systemie 

JanKo6 likes this

21 godzin temu, witek666 napisał:

Czy ten system ma już zastosowana optymalizacje pod ssd, pytam bo nigdzie nie jest napisane o ssd.

Witaj :) Nie musisz zagłębiać się w opcje systemowe ponieważ jest do tego świetny programik który bardzo fajnie działa  w narzędziu Ghost Toolbox  opcja numer  [27] | Users Request a potem opcja numer  [37] | SSD Fresh 2020 v9.02.42 + Portable ;) I jak to zainstalujesz to wybierz tryb auto wtedy najlepiej optymalizuje  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  . Pozdrawiam :) 

DRAGO likes this

21 godzin temu, witek666 napisał:

Czy ten system ma już zastosowana optymalizacje pod ssd, pytam bo nigdzie nie jest napisane o ssd.

mu chyba chodzi o poprawki mikroszitu, wiec jak masz wersje 508 to juz poprawki sa a jak nizsze to musisz sobie dociagnac updejty z ghosta po kolei wersje i w gore od tej ktora masz chyba ze instalowales ostatnio winde to powinienes miec wersja 19041.508, ktora juz te poprawki ma co zajezdzaly ssd

Kurde cały czas mnie denerwują te dwa konta na SuperLite, system po prostu przy instalce pyta jak nazwać kompa i tworzy to konto obok admina. Piszecie że u was nic nie pyta? Ale jak nie pyta jak musi, tak samo musi pytać jaki region wybrać i klawiaturę. Jeszcze z ciekawości zainstalowałem Compact i tam też trzeba wybrać nazwę kompa, ale już tworzy tylko jedno konto. O co tu chodzi? Ogólnie to wejdźcie sobie w toolboxa na Superlite wybierzcie 33, potem 2 i włączcie sobie konto admina, może je macie tylko z automatu wyłączone a ja wł? Potem 3 i wam się pokarze ile jest kont. 

Witaj  Nie musisz zagłębiać się w opcje systemowe ponieważ jest do tego świetny programik który bardzo fajnie działa  w narzędziu Ghost Toolbox  opcja numer  [27] | Users Request a potem opcja numer  [37] | SSD Fresh 2020 v9.02.42 + Portable  I jak to zainstalujesz to wybierz tryb auto wtedy najlepiej optymalizuje  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  . Pozdrawiam  

Nawet nie wiedziałem że jest tyle opcji w tym toolbox. Dzięki już szukam.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

39 minut temu, Etos napisał:

Kurde cały czas mnie denerwują te dwa konta na SuperLite, system po prostu przy instalce pyta jak nazwać kompa i tworzy to konto obok admina. Piszecie że u was nic nie pyta? Ale jak nie pyta jak musi, tak samo musi pytać jaki region wybrać i klawiaturę. Jeszcze z ciekawości zainstalowałem Compact i tam też trzeba wybrać nazwę kompa, ale już tworzy tylko jedno konto. O co tu chodzi? Ogólnie to wejdźcie sobie w toolboxa na Superlite wybierzcie 33, potem 2 i włączcie sobie konto admina, może je macie tylko z automatu wyłączone a ja wł? Potem 3 i wam się pokarze ile jest kont. 

nie wiem co ty bierzesz ale ja nawet w tym co pisesz to mam tylko 1 konto i jak utworze jakies to mam admina co sie wgral i te nowe co utworzylem i zadnego pytanie nie ma o klawe/region/konto/itp; wlaczam instalke wybieram, ktora wersja z 4 dostepnych i na jaki dysk ma to zrobic, ide na sniadanie/obiad/kolacje, wracam i komp stoi gotowy do pracy tak mialem przy wersji 2004 450 i tak mialem przy wersji 2004 508 ktora de facto 3 dni temu instalowalem na nowo bo mi sie nie chcialy updejty wgrac bo troche potestowalem system i musialem cos wylaczyc a nie chcialo mi sie szukac co tam robilem

11 minut temu, ripek napisał:

nie wiem co ty bierzesz

Ja nie biorę nic, ale może ty coś chapasz? Pisze co mi wyskakuje przy instalce tego goowna, masz inaczej? Spoko. 

1 godzinę temu, Etos napisał:

Nie twórz żadnego konta przy instalacji systemu  i sprawdź uważnie powoli co robisz nie tak bo naprawdę da się to normalnie ominąć  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Godzinę temu, Snafriozo napisał:

Nie twórz żadnego konta przy instalacji systemu  i sprawdź uważnie powoli co robisz nie tak bo naprawdę da się to normalnie ominąć  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jak zaczynam instalację to wybieram wersje Superlite instaluje się wszystko normalnie, potem jest restart i niebieski ekran z wyborem regionu, klawiatury i stworzeniem konta(nazwa kompa). Nie mogę pominąć żadnego z nich, bo nie ruszy dalej. Jak chcę wpisać nazwę Administrator to jest napisane wybierz inną... Nie wiem o co chodzi. Poleci ktoś inny dobry system pod gry z tego forum?

15 godzin temu, Etos napisał:

Jak zaczynam instalację to wybieram wersje Superlite instaluje się wszystko normalnie, potem jest restart i niebieski ekran z wyborem regionu, klawiatury i stworzeniem konta(nazwa kompa). Nie mogę pominąć żadnego z nich, bo nie ruszy dalej. Jak chcę wpisać nazwę Administrator to jest napisane wybierz inną... Nie wiem o co chodzi. Poleci ktoś inny dobry system pod gry z tego forum?

To jest pierwszy niemożliwy taki przypadek który ty opisujesz nikt z tym problemu nie ma tyko ty. Bez większego zagłębiania w temat bo nie trzeba nawet tego tłumaczyć  to nie ma lepszego systemu od tego. Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego to należy troszkę o tym poczytać na stronie  GhostSpectre. Wiele osób nie czyta tylko instaluje a potem zadają dziwne pytanie czemu to a czemu tamto na które GhostSpectre nawet nie odpisuje  bo przecież nie będzie się powtarzał na ten sam temat setki razy. Wszystko jest na YT, FB i stronce z systemem więc trzeba czytać co tam jest napisane bo to nie boli  ;) Pozdro serdeczne . Jak będę niedługo instalowałem system jak wyjdzie update 8 to dam znać czy miałem tan problem i może jakieś rozwiązanie na ten temat dla ciebie. :)  

19 minut temu, zdzisiek24 napisał:

:laie_67:  po prostu hit  :L

Trochę przechwaliłem z zachwytu i po przeczytaniu poprawiłem ;) Ale tak jak mówię to nie ma lepszego systemu a jeśli jest to niech ktoś powie który bo sromotnikowi i konusowi sporo brakuje do tego i tyle w temacie !