Jump to content

Windows 10 Ghost Spectre 2004

Recommended Posts

Godzinę temu, smiglo5 napisał:

Podobno w następnym tygodniu (od jutra do niedzieli) Ghost ma wydać 20H2, tak odpowiedział na jeden z nowszych komentarzy na YouTubie pod swoim filmikiem odnośnie 20H1

Będzie można zaktualizować czy trzeba będzie stawiać od 0?

2 godziny temu, woj_ani217 napisał:

Poczytaj popatrz a sam zobaczysz :

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Właśnie się połapałem, głupie pytanie, sorry

1 godzinę temu, r3jn napisał:

Super bo zainstalowałem ta wersję spolszczyłem i nie da się zainstalować sklepu.. Więc pierwsze trzeba zrobic co się chce w toolboxie a potem spolszczenie

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

wcale nie ja najpierw spolszczyłem a pozniej robilem co chciałem 

1 minutę temu, openforu napisał:

Wszystkie hasła, które wpisujesz w tym karty kredytowe lecą do niego na maila. :P

jak na maila od razu konta sa czyszczone i kasa na jego konto leci a konto ma na szeszelach 

Snafriozo likes this
2 minuty temu, r3jn napisał:

To chyba lepiej wywali ten system... Szkoda bo fajnie działa nic wracam na czyściocha

2 minuty temu, r3jn napisał:

To chyba lepiej wywali ten system... Szkoda bo fajnie działa nic wracam na czyściocha

ja tam używam i nie narzekam :) 

Nawet na niemodyfikowanym systemie ktoś może uzyskać nieautoryzowany dostęp do twojego konta bankowego wystarczy polegać na nieświadomości użytkownika lub zastosować socjotecnikę
kolejnym źródłem infekcji może być np. strona www (prawdziwa) do której ktoś zrobił injecta skrypu np. pobierającego przez php lub inną metodą infekcję będącą trojanem bankowym np. Danabot (który wg naszych statystyk w 2020 roku posiada się sporą aktywność )

Snafriozo likes this
Nawet na niemodyfikowanym systemie ktoś może uzyskać nieautoryzowany dostęp do twojego konta bankowego wystarczy polegać na nieświadomości użytkownika lub zastosować socjotecnikę
kolejnym źródłem infekcji może być np. strona www (prawdziwa) do której ktoś zrobił injecta skrypu np. pobierającego przez php lub inną metodą infekcję będącą trojanem bankowym np. Danabot (który wg naszych statystyk w 2020 roku posiada się sporą aktywność )
Naszczescie ja na kompie się nie loguje

Oj polacy, polacy wy zawsze myślicie że każdy chce was okraść. Żeby jeszcze było z czego.
Co prawda to prawda... System sztos alr spolszczyłem go miałem pasek zadań po polsku a dziś znowu mam po angielsku...

29 minut temu, maska007 napisał:

@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Witam.Widzę że kolega drwi z Polaków a sam wrzuca swoje wypociny na polską stronę i  pisze po polsku :gt500s:

Jak zamieszczał na początku angielską wersją moda to był "wrzask" dlaczego polskiej wersji nie wstawia na polskim forum ...

A Polacy są jacy są ... (bardzo zróżnicowani)

24 minuty temu, maska007 napisał:

Witam .Ok zgadzam się z Tobą .Gościu jest sam Polakiem a pisze "oj wy polacy...." 

Oj maska007, maska007 - drwię tu też z siebie, bo jako polak wiem dokładnie, jak jest.

Pieniądze do skarpetki, te pirony z zagranicy to tylko okraść chcą, a hackery się czają wszędzie. Coś dają za darmo, to narzekanie, za coś płacić trza, to narzekanie. Zawsze źle i niedobrze.  

Polecam nic nie używać ;)

Snafriozo and maska007 like this