Jump to content

SwitchOS (LTSC 2019) PL

Recommended Posts

4 minuty temu, tomaszekx napisał:

Spoko Mr [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] ja tu nie wyjeżdżam z żadnymi pretensjami:)  chciałem tylko "obadać" tego moda.

z Opisów wynika ,że kawał dobrej roboty, więc też stąd chęć zainstalowania.

Poczekam chwilkę i przekonam się

Ja tam żadnych pretensji tu nie widzę. Po prostu wiem z doświadczenia, że nie wszytko zawsze każdemu działa, mimo że u 10000000 jest ok. Lepiej nie tracić czasu. Bo już z tego miejsca mogę Ci powiedzieć, że nie jestem w stanie rozwiązać Twojego problemu.

MarcinGX likes this
3 godziny temu, slipciok napisał:

Na dysku C, "pokaż ukryte pliki" jest folder APPs tam jest wszystko, nie kasuj całego folderu bo Shell i Clover jest wymagany. Ale resztę możesz odinstalować wedle uznania.

Na "nienormalnym" shellu też można, na tym shellu można wszystko robić tak samo jak na explorer.

Dokładnie, wszystko jest zebrane w jednym miejscu, żeby nie było trzeba szukać.
Myślałem żeby dodać opcje instalacji bez Steama, Epica i Battle neta, ale to nie wiele zajmuje, a w sumie są to trzy najbardziej sensowne launchery, więc... nie będę tego zmieniać.

Spoko, ja z epic, steam, bnet korzystam ale trzymam je na dysku D. Dla mnie to bez sensu bo na wejściu muszę je odinstalować żeby instalować drugi raz. To nie są żadne pretensje. Wiem, że niedy nie powstanie mod który każdemu dogodzi.

Poza tym świetna robota.

39 minut temu, manikcs napisał:

Spoko, ja z epic, steam, bnet korzystam ale trzymam je na dysku D. Dla mnie to bez sensu bo na wejściu muszę je odinstalować żeby instalować drugi raz. To nie są żadne pretensje. Wiem, że niedy nie powstanie mod który każdemu dogodzi.

Poza tym świetna robota.

Zawsze mozesz je miec na dysku C, a instalowac gry z nich na dysku d ;)

45 minut temu, slipciok napisał:

Zawsze mozesz je miec na dysku C, a instalowac gry z nich na dysku d ;)

E ale jak to program na c a gry na d da sie tak zrobic nigdy tego w opcjach nie widziałem. Co do systemu tez mysle go sprawdzic na vhd jesli okaze sie ok to mysle go postawić. No i moje pytanie czy upadaty z np. wu lub recznego pobrania wejdą na ok przy instalacji.? Jesli tak to fajnie by było.

Edit.:

No steam to tak ma tą opcje ale co do epicgame to nie wiem bo jakos nie uzywałem go chwilowo nie gram w gry z epic. Batle.net wiem ze sie da bo gram co jakis czas w wow. Więc jak co pytania nie było. Jedynie tylko pytam czy upadate z recznego pobierania np. z strony ms przejda instalacje na ok czy jednak jest to nie mozliwe.

30 minut temu, DRAGO napisał:

E ale jak to program na c a gry na d da sie tak zrobic nigdy tego w opcjach nie widziałem. Co do systemu tez mysle go sprawdzic na vhd jesli okaze sie ok to mysle go postawić. No i moje pytanie czy upadaty z np. wu lub recznego pobrania wejdą na ok przy instalacji.? Jesli tak to fajnie by było.

Edit.:

No steam to tak ma tą opcje ale co do epicgame to nie wiem bo jakos nie uzywałem go chwilowo nie gram w gry z epic. Batle.net wiem ze sie da bo gram co jakis czas w wow. Więc jak co pytania nie było. Jedynie tylko pytam czy upadate z recznego pobierania np. z strony ms przejda instalacje na ok czy jednak jest to nie mozliwe.

Kazdy luncher ma ta opcje.

Update systemu beda w paczkach, ktore sam bede przygotowywal.

Ale w tym tygodniu pojawi sie tez wersja LTSC GAMER - jak ktos nie chce aktualizowac nic ;)

22 minuty temu, slipciok napisał:

Kazdy luncher ma ta opcje.

Update systemu beda w paczkach, ktore sam bede przygotowywal.

Ale w tym tygodniu pojawi sie tez wersja LTSC GAMER - jak ktos nie chce aktualizowac nic ;)

Wiem co do programów do pobierania gier dzieki za info. o wersji LTSC. W tygodniu sprawdze ta wersje na vhd ustawionym na normalna instalacje systemową.

Za 30minut będe miał juz iso. jutro lub w tygodniu dam znać co mnie w tej wersji bardzo zaciekawiło.

9 godzin temu, daro_84 napisał:

Czy wersja w10 "everyday" będzie nadal rozwijana? Czy proponujesz przesiąść się na gamer?

Skupiam się tylko na GAMER. Oferuje on taką samą kompatybilność jak EVERYDAY i dużo lepszą wydajność.

Cześć. Ten windows w wersji gamer można normalnie używać na co dzień np: Do przeglądania internetu, oglądania filmów czy zdjęć tylko chodzi mi o wersję którą wybrać bo są dwa bo chciałbym grać i korzystać z tego windows gamer na co dzień. Pozdrawiam.

9 godzin temu, felcio11a napisał:

Cześć. Ten windows w wersji gamer można normalnie używać na co dzień np: Do przeglądania internetu, oglądania filmów czy zdjęć tylko chodzi mi o wersję którą wybrać bo są dwa bo chciałbym grać i korzystać z tego windows gamer na co dzień. Pozdrawiam.

Raczej Light Shella bym na co dzień nie używał brak explorer.exe jest trochę upierdliwy np brak powiadomień  ale jak jesteś uparty to się da 

2 godziny temu, kamiloxf napisał:

Raczej Light Shella bym na co dzień nie używał brak explorer.exe jest trochę upierdliwy np brak powiadomień  ale jak jesteś uparty to się da 

Ja na codzien od roku uzywam windows bez explorer.exe. 

Nic nie jest upierdliwe. Wszystko pod reka.

Kwestia jest raczej czy jestes bardziej przwycxajony do stylu Microsoft czy Apple lub Linux.

Jesli menu start to dla ciebie must have, bo kafelki. To ok.

Mod dziala w obu stylach.

Shell Light jest oo prostu lzejszy, szybszy i dla mnie osobiscie wygodniejszy. Ale ja lubie miec malo na pulpicie, wiec co kto lubie.

Tak czy siak, mod zostal tak zrobiony by byc spraeny jak zwykly Windoes i oferowac w 99% to samo, ale takze by zaoferowac szybkosc max kastrata w swoim drugim wydaniu.

Tu i tu gry beda chodzic tak samo dobrze.

38 minut temu, slipciok napisał:

Ja na codzien od roku uzywam windows bez explorer.exe. 

Nic nie jest upierdliwe. Wszystko pod reka.

Kwestia jest raczej czy jestes bardziej przwycxajony do stylu Microsoft czy Apple lub Linux.

Jesli menu start to dla ciebie must have, bo kafelki. To ok.

Mod dziala w obu stylach.

Shell Light jest oo prostu lzejszy, szybszy i dla mnie osobiscie wygodniejszy. Ale ja lubie miec malo na pulpicie, wiec co kto lubie.

Tak czy siak, mod zostal tak zrobiony by byc spraeny jak zwykly Windoes i oferowac w 99% to samo, ale takze by zaoferowac szybkosc max kastrata w swoim drugim wydaniu.

Tu i tu gry beda chodzic tak samo dobrze.

Uwielbiam MacOS jedyne czego brakuje w twoim systemie to coś typu centrum powiadomień od aplikacji ale taka specyfika Windows i to trochę irytuje a że często bawię się niebezpiecznymi programami to wolałbym aby program AV mógł mi pokazać powiadomienie 

Godzinę temu, kamiloxf napisał:

Uwielbiam MacOS jedyne czego brakuje w twoim systemie to coś typu centrum powiadomień od aplikacji ale taka specyfika Windows i to trochę irytuje a że często bawię się niebezpiecznymi programami to wolałbym aby program AV mógł mi pokazać powiadomienie 

Jasna sprawa. Ja zwykle pierwsze co robię na każdym systemie, to blokuje i wyłączam wszystkie powiadomienia, gdzie się da :) :D

50 minut temu, slipciok napisał:

Jasna sprawa. Ja zwykle pierwsze co robię na każdym systemie, to blokuje i wyłączam wszystkie powiadomienia, gdzie się da :) :D

Dałoby się takie centrum powiadomień wprowadzić jako opcję do GAMER Toolbox (w trybie Light Shell) i brak godziny w Light Shell też irytuje

Hej. W tej wersji windows gamer gdzie przełączyć pomiędzy dwoma opcjami light i normal czy to się robi w trakcie instalacji windows czy gdzieś w ustawieniach i czy wersja normal ma coś pousuwane zbędne usługi cortanę, telemetrię czy tam diagnostykę, defender? Pozdrawiam.

41 minut temu, anonguy napisał:

Jak wygląda sprawa z telemetrią i innymi "szpiegami" w tym modzie?

Jest zainstalowany Szpiegator+ , wszystkie dane sa wysylane prosto do Billa Gates bo nic go bardziej nie interesuje, jak zbiore twoich memow.

3 godziny temu, DRAGO napisał:

System jak dla mnie jest ok. ale jak niektórzy mówia do dock przydało sie kilka opcji ogólnie to i tak jest spox system bo mozna normalnie sie przełączyc i jest ok.

Wszystki3 opcje sa. Trzeba tylko wiedziec gdzie szukac. Mniejsza z tym.

Mod jest inny. Jest 10000000 innych takich samych modow. Po prostu zalecam uzywac j, jesli ten jest za trudny do ogarniecia.

Ostatni raz sprawdzam to forum do czasu aktualizacji kompilacji. System bedzie aktualizowany ale przestaje odpowiadac i sie udzielac. Pozdro i dobrej zabawy.

Wszystko fajnie jest po Polsku a po zainstalowaniu moda jest dock i gdzie się przełącza do windowsa z pulpitem?

OK już ogarnąłem po zainstalowaniu sterownika ekranu zmienił rozdzielczość i widzę switch shell.

Dzięki za fajnego moda duży plus dla autora

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka