Jump to content

SwitchOS (LTSC 2019) PL

Recommended Posts

3 godziny temu, kamiloxf napisał:

Plik rozpakowuje się do C: Update i tam jest skrypt instalacyjny który trzeba uruchomić

Update sie powinien z autoamtu uruchamiac. Hmm... zaraz sprawdze, moze cos sie zepsulo.

Naprawiono. Teraz Update dziala, jak nalezy. Dzieki za info o problemie.

JanKo6 and MarcinGX like this

Pytanie takie mam.

Czy ktoś może wie, w jaki sposób, w shell-u "gejmingowym",  uruchomić grę zakupioną w Sklepie MS i zainstalowana na komputerze?

Chodzi mi konkretnie o Flight Simulator z sierpnia 2020. Znalazłem plik wykonawczy flightsimulator.exe i niestety otrzymuję monit, że system nie ma możliwości dostępu do pliku.

W pełnej wersji shella odpalam to z ikony na pasku szybkiego dostępu i leci.

Może należałoby uruchomić najpierw Sklep M$, tylko jak go uruchomić bo też mam z tym kłopot.

Pozdr.

MarcinGX likes this
11 godzin temu, jacekdino napisał:

Pytanie takie mam.

Czy ktoś może wie, w jaki sposób, w shell-u "gejmingowym",  uruchomić grę zakupioną w Sklepie MS i zainstalowana na komputerze?

Chodzi mi konkretnie o Flight Simulator z sierpnia 2020. Znalazłem plik wykonawczy flightsimulator.exe i niestety otrzymuję monit, że system nie ma możliwości dostępu do pliku.

W pełnej wersji shella odpalam to z ikony na pasku szybkiego dostępu i leci.

Może należałoby uruchomić najpierw Sklep M$, tylko jak go uruchomić bo też mam z tym kłopot.

Pozdr.

Nie da się. Xbox wymaga normalnego shella. Gamer SHELL deaktywuje cała platforme Appx, wszystkei gry z Game Store (xbox), to aplikacje Appx.

16 godzin temu, JulciaX napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Masz wirusa: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

11 godzin temu, MarcinGX napisał:

Ja czekam na nowego Switcha bo po instalacji mam czarny ekran i muszę twardo zrestartować niestety, dopiero jak zaznaczam opcja wybrania NO to restartuje dopiero z pulpitu.

Nie bedzie nowego Switcha. Nie mam zadnych czarnych ekranow. Nie wiem o czym piszesz.

Do pobrania zostawiam tylko SwitchOS LTSC 2019. To najlepsza wersja Windows 10 na ten moment. Nastepna aktualziacja pojawi sie przy Windows 10 LTSC 2021. 

Windows 10 2009 to straszny badziew, polecam instalacje tego systemu na czysto i takie tez jego uzywanie, wszelkei mody nie maja sensu.

Przy modach ludzie takze traktuja kazdy problem jako wine moda, mimo ze 99% to zwykly problem z Windowsem. Niestety nie mam czasu na pomoc techniczna. 

Polecam uzywanie czystego Windowsa lub tworzenie wlasnego moda.

Do zobaczenia w 2021 :)

jacekdino, JanKo6 and FoRMaT2007 like this
14 godzin temu, slipciok napisał:

Nie da się. Xbox wymaga normalnego shella. Gamer SHELL deaktywuje cała platforme Appx, wszystkei gry z Game Store (xbox), to aplikacje Appx.

Masz wirusa: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Nie bedzie nowego Switcha. Nie mam zadnych czarnych ekranow. Nie wiem o czym piszesz.

Do pobrania zostawiam tylko SwitchOS LTSC 2019. To najlepsza wersja Windows 10 na ten moment. Nastepna aktualziacja pojawi sie przy Windows 10 LTSC 2021. 

Windows 10 2009 to straszny badziew, polecam instalacje tego systemu na czysto i takie tez jego uzywanie, wszelkei mody nie maja sensu.

Przy modach ludzie takze traktuja kazdy problem jako wine moda, mimo ze 99% to zwykly problem z Windowsem. Niestety nie mam czasu na pomoc techniczna. 

Polecam uzywanie czystego Windowsa lub tworzenie wlasnego moda.

Do zobaczenia w 2021 :)

powiem tyle namieszałeś ludziom  w głowach, nie chcesz nie rób modów, ale po co te wstawki, ktore zaraz kasujesz , nie masz czasu nie rób , proste , żenada

MarcinGX likes this
2 godziny temu, sebio napisał:

powiem tyle namieszałeś ludziom  w głowach, nie chcesz nie rób modów, ale po co te wstawki, ktore zaraz kasujesz , nie masz czasu nie rób , proste , żenada

Hahaha... Jak by ludzie byli troszke bardziej ogarnieci w uzytkowaniu Windows, to i sens bylo by moda robic, tak sensu nie ma. Wole robic dla siebie. Sprobowalem, nie podoba mi sie. Dziekuje i dowidzenia. Szacuneczek.

MarcinGX likes this
W dniu 17.10.2020 o 23:58, slipciok napisał:

Hahaha... Jak by ludzie byli troszke bardziej ogarnieci w uzytkowaniu Windows, to i sens bylo by moda robic, tak sensu nie ma. Wole robic dla siebie. Sprobowalem, nie podoba mi sie. Dziekuje i dowidzenia. Szacuneczek.

Witam

a jest mozliwosc zebys wstawil 32 bit

jezeli nie to szkoda fajny mod

z gory dzeki