Jump to content

SwitchOS (21H1|20H2|SwitchAMD)

Recommended Posts

51 minut temu, kris2013 napisał:

Podobno jest problem z aktywacją tego moda ?

Nie wiem. Posiadam oryginale klucze, także nie mam problemów z aktywacją tego moda. Nie sprawdzałem na piratach.

BTW, jak to pytanie, to należy napisać " (Czy)Jest problem z aktywacją tego moda ?", a jeśli stwierdzenie, to "Podobno jest problem z aktywacją tego moda ." - pisanie pytania w stwierdzeniu wygląda, brzmi dziwnie. Sorry że się czepiam, prawdopodobnie jesteś bardzo młody, ale warto czasami przeczytać ,to co się napisało;)

16 godzin temu, slipciok napisał:

Na bieżąco przeglądam listę poprawek z każdego update ([Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]). Jak się coś wartościowego pojawi, to wtedy robię nowa kompilacje. Mod jest robiony co nową, duża, wersje. Czyli kolejna to będzie 21H1.

Jak już wypominałem millionkroć... Jak komuś zależy na aktualizacjach, to najlepiej niech używa zwykłego, czystego Windowsa, aktualizacje mają to do siebie że przywracają mase usuniętych plików i czasami nadpisuje optymalizacje. Mody nie są odpowiednie do aktualizacji. Wyjątkiem jest Ghost, gdyż jest to tak naprawdę czysty Windows 10, nic tam jest nieusunięte. Wszystko jest ukryte, co daje zudny efekt że mamy kontrole nad systemem z tego też powodu każda aktualizacja działa na modzie Ghosta.

Super także mistrzu życzę udanych modyfikacji bo zostaje  z twoim modem na dłużej coś nie bywałego jak super odwaliłeś tego moda jestem pod wielkim wrażeniem a 10 lat już się bawie w mody i przetestowałem chyba praktycznie wszystko co jest do przetestowania :)

mam jeszcze pytanie czy jest sens używać na twoim modzie poniższy skrypt i program.

i Program.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

8 godzin temu, MrBeckham666 napisał:

Super także mistrzu życzę udanych modyfikacji bo zostaje  z twoim modem na dłużej coś nie bywałego jak super odwaliłeś tego moda jestem pod wielkim wrażeniem a 10 lat już się bawie w mody i przetestowałem chyba praktycznie wszystko co jest do przetestowania :)

mam jeszcze pytanie czy jest sens używać na twoim modzie poniższy skrypt i program.

i Program.

Nie wiem co to jest. Wygląda przedwiecznie. Mozesz sprobowac uzyc, ale nie wiem jaki bedzie skutek :)

4 godziny temu, saker2k8 napisał:

OK. Następny laptop potrzebuje Windowsa. tym razem Lenovo B570 : i3-2330 + 8GB DDR3 1333mhz + 120 SSD

Pozostać przy Linux Mint czy jakiś Windows będzie śmigał płynnie ??? Użytkownik woli Windowsa nie zaprzeczalnie :)

tak mod będzie działać ok. Więc myśle że lepiej zainstalować to co woli użytkownik :) instalowałem go na wlasnie na i3 2 generacji z 4 GB ram i bez SSD i działa nawet w miarę na tak słabej konfiguracji.

13 godzin temu, slipciok napisał:

Nie wiem co to jest. Wygląda przedwiecznie. Mozesz sprobowac uzyc, ale nie wiem jaki bedzie skutek :)

mam jeszcze pytanko znajomy musi za każdym razem przy logowaniu wciskać numlock twierdzi że wcześniej mu system zapamiętywał a teraz nie chce co jest tego przyczyną  że numeryczna klawiatura nie działa przy logowaniu.

mam jeszcze pytanko znajomy musi za każdym razem przy logowaniu wciskać numlock twierdzi że wcześniej mu system zapamiętywał a teraz nie chce co jest tego przyczyną  że numeryczna klawiatura nie działa przy logowaniu.

Znajomy musi nauczyć się używać google.

Czy system obsługuje drukarki ? instaluje epsona po wifi lecz oprogramowanie  nie wykrywa w sieci drukarki 

Nie wiem. Nie używam drukarek. Nic nie było usuwane co miałoby związek z drukarkami.

Tak więc po kilku ładnych dniach używania tego super moda "20H2" nie LTSC,  chyba na tą chwilę najlepszego na tym forum a używałem różnych modów z tego forum !!! mogę śmiało napisać  system działa fantastycznie nie mam żadnych problemów ani teraz ani podczas instalacji itp.. jeszcze raz wielkie gratulacje dla Slipcioka za całokształt wykonania moda a nie tylko jak u niektórych "tam wytnę " "tam usunę"  i gotowe i nazwa " MOD " nie nie nie oto chodzi choć sam nie dałbym rady zrobić moda i nikogo nie krytykuję itp. lecz po przykładzie tego moda widać że można zrobić super rzecz od podstaw.

Jedynie zapytam o ten sposób aktywacji :

slmgr /skms kms8.msguides.com

slmgr /ato

Czy to jest ok skrypt do aktywacji tego moda czy tylko do wersji  ltsc ? ew. jak można poprosić o prawidłowy skrypt do aktywacji 20H2 ew coś czym można obecnie aktywować system

moja konfiguracja :

procek I5 9600KF

64GB DDR4 4000mhz

RTX 3060 TI  DUAL OC Palita 8GB

2 dyski m.2  250gb

2 dyski 2,5 ssd 1tb

..........................

MrBeckham666 likes this
9 godzin temu, Poll300 napisał:

Tak więc po kilku ładnych dniach używania tego super moda "20H2" nie LTSC,  chyba na tą chwilę najlepszego na tym forum a używałem różnych modów z tego forum !!! mogę śmiało napisać  system działa fantastycznie nie mam żadnych problemów ani teraz ani podczas instalacji itp.. jeszcze raz wielkie gratulacje dla Slipcioka za całokształt wykonania moda a nie tylko jak u niektórych "tam wytnę " "tam usunę"  i gotowe i nazwa " MOD " nie nie nie oto chodzi choć sam nie dałbym rady zrobić moda i nikogo nie krytykuję itp. lecz po przykładzie tego moda widać że można zrobić super rzecz od podstaw.

slmgr /ato

Czy to jest ok skrypt do aktywacji tego moda czy tylko do wersji  ltsc ? ew. jak można poprosić o prawidłowy skrypt do aktywacji 20H2 ew coś czym można obecnie aktywować system

moja konfiguracja :

procek I5 9600KF

64GB DDR4 4000mhz

2 dyski m.2  250gb

2 dyski 2,5 ssd 1tb

Nie mam pojęcia na temat aktywatorów, ale tu (przykładowo):

Można kupić oryginalny klucz W10 PRO za 3,5 euro. Ja swój kupiłem za 2$ w promocji. W internecie można znaleźć pełno kluczy za parę dolców ,czy euro.

Poll300 likes this

Dodano nową wersje SwitchOS bazującą na najnowszej kompilacji 21H1. Wersja ta jest rozwojowa, można aktualizować przez Windows Update.

SwitchOS 21H1 posiada wszystkie funkcje znane z poprzedniej wersji, dodatkowo zawiera zmodyfikowany GHOST TOOLBOX. Dostęp do TOOLBOX i OS Tweaker pod prawym przyciskiem myszy (pulpit).

Jest to pierwsza wersja, wymaga jeszcze paru wygładzeń. Nic znaczącego, ale jest kilka małych rzeczy, które poprawie w przyszłości.

Póki co udostępniam do testów.

daro_84, atys, JanKo6 and 4 others like this
9 godzin temu, slipciok napisał:

Dodano nową wersje SwitchOS bazującą na najnowszej kompilacji 21H1. Wersja ta jest rozwojowa, można aktualizować przez Windows Update.

SwitchOS 21H1 posiada wszystkie funkcje znane z poprzedniej wersji, dodatkowo zawiera zmodyfikowany GHOST TOOLBOX. Dostęp do TOOLBOX i OS Tweaker pod prawym przyciskiem myszy (pulpit).

Jest to pierwsza wersja, wymaga jeszcze paru wygładzeń. Nic znaczącego, ale jest kilka małych rzeczy, które poprawie w przyszłości.

Póki co udostępniam do testów.

Jesteś po prostu mistrzem już biore się za testy :)  Nie myślałeś może o dotacjach myśłe że nie jedna osoba by wpłaciła jakiś grosz na dobry alkohol :) 

Snafriozo likes this
13 godzin temu, MrBeckham666 napisał:

Jesteś po prostu mistrzem już biore się za testy :)  Nie myślałeś może o dotacjach myśłe że nie jedna osoba by wpłaciła jakiś grosz na dobry alkohol :) 

Sczerze? To niebardzo. Jednak jest, to mysl, tyle ze w slusznej sprawie. Mam przyjaciolke, ktora zyje w Meksyku i jest meksykanka. Obecnie studentka. Zatem jesli ktos chce, to moze w ramach podziekowania za moja prace, wesprzec ją.

Co do obecnej wersji SwitchOS 21H1, musze popracowac jeszcze nad instalatorem i szykuje kilka poprawek do SwitchOS gamer shell.

Nie wiem, kiedy sie pojawi nowa wersja, ostatni miesiac spedzilem na rozgryzieniu Toolbox Ghost.

6 godzin temu, slipciok napisał:

Sczerze? To niebardzo. Jednak jest, to mysl, tyle ze w slusznej sprawie. Mam przyjaciolke, ktora zyje w Meksyku i jest meksykanka. Obecnie studentka. Zatem jesli ktos chce, to moze w ramach podziekowania za moja prace, wesprzec ją.

Co do obecnej wersji SwitchOS 21H1, musze popracowac jeszcze nad instalatorem i szykuje kilka poprawek do SwitchOS gamer shell.

Nie wiem, kiedy sie pojawi nowa wersja, ostatni miesiac spedzilem na rozgryzieniu Toolbox Ghost.

ogólnie w tooblox nie wszystko działa np sklepu nie zainstalujesz nie każdą apkę da się pobrać. jest jakaś szansa że to ogarniesz ? :) Ogólnie modyfikacja bajka i tak wszystko działa pięknie.

Snafriozo likes this
4 godziny temu, MrBeckham666 napisał:

ogólnie w tooblox nie wszystko działa np sklepu nie zainstalujesz nie każdą apkę da się pobrać. jest jakaś szansa że to ogarniesz ? :) Ogólnie modyfikacja bajka i tak wszystko działa pięknie.

Zaktualizowano SwitchOS 21H1
 - "wygładzono" proces instalacyjny

Zaktualizowano SwitchOS 20H2
 - "wygładzono" proces instalacyjny
 - zaktualizowano kompilacje do 10.0.19042.804
 - dodano Ghost Toolbox

- dodano OS Tweaker
 - poprawiono kompatybilność z przyszłymi aktualizacjami

Zaktualizowano SwitchOS LTSC2019
 - wersja ta została usunięta

Tak no to przesiadka :D tak jesteś niezły brawo dziś pobiorę i do dzieła

W dniu 21.02.2021 o 20:53, slipciok napisał:

Nie mam pojęcia na temat aktywatorów, ale tu (przykładowo):

Można kupić oryginalny klucz W10 PRO za 3,5 euro. Ja swój kupiłem za 2$ w promocji. W internecie można znaleźć pełno kluczy za parę dolców ,czy euro.

Ok rozumiem przeczytam dziękuję 

Czy system obsługuje drukarki ? instaluje epsona po wifi lecz oprogramowanie  nie wykrywa w sieci drukarki 
Chyba jest coś ba rzeczy, również nie mogę zainstalować urządzenia wielofunkcyjnego Canon po WiFi. Aplikacja podczas instalacji wywala błąd że niby nie ma dostępu do internetu a bankowo internet jest.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

53 minuty temu, dimson napisał:

Chyba jest coś ba rzeczy, również nie mogę zainstalować urządzenia wielofunkcyjnego Canon po WiFi. Aplikacja podczas instalacji wywala błąd że niby nie ma dostępu do internetu a bankowo internet jest.

Polecam sprobowac nowa wersje SwitchOS lub poszukac innego moda. Nie kazdy mod jest dla kazdego. Pozdrawiam.

Godzinę temu, dimson napisał:

z tego co się orientuje to te łączenie potrafi mieć problemy bez względu na system :)

W dniu 21.02.2021 o 11:35, Poll300 napisał:

slmgr /ato

moja konfiguracja :

procek I5 9600KF

64GB DDR4 4000mhz

2 dyski m.2  250gb

2 dyski 2,5 ssd 1tb

Potwierdzam 13 lat bawie się w modyfikacje sam się kiedys bawiłem w modyfikacje systemu lepszego moda nie widziałem :) 

7 godzin temu, slipciok napisał:

no i po tej aktualizacji jesteś moim mistrzem :) szanuję :) 

Snafriozo likes this
W dniu 26.08.2020 o 14:52, zbigniew59 napisał:

MOJE uwagi na temat tego systemu. TO CAŁKIEM NOWA KONCEPCJA SYSTEMU!

I doceńcie to!

A teraz uwagi - po instalacji mam shel rainmeter. W tym trybie nie działa prawoklik - u mie. Nie można nić zrobić - albo nie wiem jak.

Prawy górny róg - przełaczanie - działa - następnie instaluję sterowniki - MAM 4K - po restarcie prawy róg już nie działa. Powino się przełączć ?

Napiszę więcej jak trochę sprawdzę - w każdym razie to chyba nie na 4K.

Chyba wszstko zrobione na sztywno - bez możliwości modyfikacji. Więc tylko dla niektórych.

Ogólnie - koncepcja zaj..,,..sta - ale nie dla wszystkich.

A wybór języka pl w instalatorze - duży plus - widać że wiesz co robisz.

Szkoda że nie mogę  przetestować tego na mojej rozdzielczości.

Racja doceniam i  polecam ci teraz zainstalować najnowszą wersję to myśle że się miło zaskoczysz :) 

Snafriozo likes this