Jump to content
WinClub
slipciok

SwitchOS (2009 HOME I LTSC 2019) PL

Recommended Posts

44 minuty temu, MarcinGX napisał:

SwitchOS LTSC 2019 czy jest w wersji Polskiej?

W tym topicu wszystko jest w wersji PL i ENG. Czyli kazdy SwitchOS jest w obu jezykach.

37 minut temu, Miastowy napisał:

Koleś mieszka w Anglii czy gdzieś tam, więc robi raczej tylko z angielskim... :P

USA, ale blisko ;)

Polskie wersje dodaje ;) 

MarcinGX likes this

37 minut temu, slipciok napisał:

W tym topicu wszystko jest w wersji PL i ENG. Czyli kazdy SwitchOS jest w obu jezykach.

USA, ale blisko ;)

Polskie wersje dodaje ;) 

Kiedy mniej więcej można się spodziewać PL wersji ? 

Dodano nową wersje SwitchOS 2009 HOME.

Wersja ta bazuje na najnowszej kompilacji 2009 edycji HOME.
Podczas instalacji można wybrać czy zachować Sklep, Xboxa. Które usługi wyłączyć i jakie tweaki zastosować.
Dodano możliwość instalacji OpenShell (jako opcje).
Usprawniono GAMER shell. Można teraz dodać dodatkowe elementy, jak zegarek.
Windows Update jest zablokowany, ale można go w dowolnej chwili odblokować i używać (na własną odpowiedzialność, aczkolwiek nic nie powinien zepsuć).

Wersja SwitchOS 2004 PRO wróciła na warsztat i w tej chwili nie jest dostępna. Pojawi się w przyszłości.

Wersja SwitchOS LTSC nie będzie miała więcej aktualizacji, także jest to dobry wybór dla tych którzy nie chcą aktualizować czy zmieniać systemu.

JanKo6, MarcinGX and cykorr like this

Zainstalowałem ltsc 2019 wszystko działa jak należy tylko jak na mikserze w windows ustawie np chrome na 50% czy gierkie na 40% głośności  to po wyłączeniu resetuje się na 100% jak na nowo odpalam ogarniasz może w czym jest problem nie mowie że to od moda twojego bo tego nie wiem ale chciałbym to sobie naprawić.Z góry dzięki za odp.

MarcinGX likes this

3 godziny temu, 12345asd napisał:

Zainstalowałem ltsc 2019 wszystko działa jak należy tylko jak na mikserze w windows ustawie np chrome na 50% czy gierkie na 40% głośności  to po wyłączeniu resetuje się na 100% jak na nowo odpalam ogarniasz może w czym jest problem nie mowie że to od moda twojego bo tego nie wiem ale chciałbym to sobie naprawić.Z góry dzięki za odp.

Nie mam pojecia. Nigdy na to nie zwracalem uwage, ale wystarczy wpisac w google:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

To tylko przyklad, jest tego pelno na necie. Problem jest zwiazany z Windows 10 i niektorym sprzetem. 

Osobiscie zawsze polecam najpierw uzyc google :)

nudzija likes this