Jump to content
WinClub
NiKKA.Labs

Windows 7 x86 [PL] SP1.IE11.2020.07-NiKKA]

Recommended Posts

NiKKA p r e s e n t s :    

Windows.7.SP1.IE11.PL.x86.2020.07-NiKKA

3IVFqjF.png
Win7 32bit: STARTER, HOMEBASIC, HOMEPREMIUM, PROFESSIONAL, ULTIMATE, PROFESSIONAL VL, ENTERPRISE

DaH99bG.png
--------------------------------------------------------------------------------
Opis systemu:

Info: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

--------------------------------------------------------------------------------
Info:

Source: Win7SP1 ISO's

Type: System, x86 (32bit)
Language: Polish, Polski, PL
Volume: 1xDVD5, bootable ISO, bootable USB
Create Date: 2020.07.30
Release Date: 2020.07.31
By: NiKKA

Contents:

- Nic nie wycinane
- Zintegrowany BypassESU v7 (opcja 1 - Full; ESU+WU+NET)
  (podziekowania dla forum MDL - MyDigitalLife)
- Zintegrowane latki wydane po SP1 do 2020.07
- Zintegrowany Internet Explorer 11
- Zintegrowany Microsoft Edge (przegladarka bazujaca na Chromium)
- Zintegrowane kilka sterownikow: USB3, NVME, SATA, LAN
- DirectX i reszte post-install instaluje setupcomplete.cmd
- NET 4.8 - katalog EXTRAS albo instalacja na WU
- Mozliwosc instalacji wersji Win7 32bit: STARTER, HOMEBASIC,
  HOMEPREMIUM, PROFESSIONAL, ULTIMATE, PROFESSIONAL VL, ENTERPRISE

Instruction:

Wypalic ISO na DVD (DVD5) albo montowac w demonie albo VMware albo nagrac odpowiednio na pendrive:
Uzyc programu: Rufus, lub innego, lub przygotowac recznie USB:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

P.S. Nie wyciagac pendrive/DVD podczas instalacji az do pelnego zainstalowania - uzyskania pulpitu roboczego.
     (wykonuje sie skrypt setupcomplete.cmd od poczatku instalacji, az do "pulpitu")

Brak ingerencji w ustawienia systemowe. Integrowane via Slipstream. Mastering via skrypty CMD (DISM, IMAGEX, OSCDIMG).

POBIERANIE:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

P.S. Aby klucz przyjeło (jeśli nie działa sztuczka w Loader DAZ);  w edycjach HomePremium, HomeBasic, Starter(32bit tylko) to najpierw trzeba system zainstalować bez klucza (do pulpitu), potem trzeba uruchomić: BypassESU-v7-AIO\LiveOS-Setup.cmd jako admin i tymczasowo usunąć WU ESU (bo jest zintegrowany i zmienia "widzenie" windowsa jako PRO), zaaktywować windowsa i potem jeszcze raz powtórzyć procedurę instalacji WU ESU poprzez BypassESU-v7-AIO\LiveOS-Setup.cmd, aby wyszukiwał najnowsze aktualizacje.

Mam dziwny przypadek. 

Nie mogłem uruchomić instalatora na płycie gigabajta, więc w swoim PC podpiolem dysk SSD, na którym chciałem nagrać Windowsa 7 I włożyłem bootowanego pena.

Wszystko u mnie chodzi, nagrało się. 

Przekładam dysk do PC z płyta gigabajta I tylko logo Windowsa, a potem system naprawczy I pętla. 

Nie mam pomysłu, próbowałem z 32bit I 64bit. To samo. 

48 minut temu, Wbrothers napisał:

Mam dziwny przypadek. 

Nie mogłem uruchomić instalatora na płycie gigabajta, więc w swoim PC podpiolem dysk SSD, na którym chciałem nagrać Windowsa 7 I włożyłem bootowanego pena.

Wszystko u mnie chodzi, nagrało się. 

Przekładam dysk do PC z płyta gigabajta I tylko logo Windowsa, a potem system naprawczy I pętla. 

Nie mam pomysłu, próbowałem z 32bit I 64bit. To samo. 

To zadziała, tylko jak masz bardzo podobną konfigurację, chipset generalnie; inaczej będzie tak jak piszesz, windows zeświruje.

Nic nie piszesz na czym (płyta, chipset, procesor) zainstalowałeś ten system, a na co chciałeś podmienić (płyta, chipset, procesor)?

P.S. Bo widziałem twój poprzedni wpis, co zmieniłeś... To tak, na DVD/USB/ISO skasuj katalog: sources\$oem$\*.*

i sprawdż, czy idzie dalej, czy nie (czasami ktoś reportował, że nagrał dobrze na USB i nie szło, a nagrał drugi raz i poszło. Pamięci Flash to cienizna, nie wolno im ufać :) )

Witam poszukuje dobrej edycji win7 home bo taki miałem w laptopie i mam to niego klucz. Chce wróci. Z win8 z którego nie da się korzystać . Czy ta edycja na 8 letni laptop jest odpowiednia i czy ma wszystkie procesy które odpowiadają za pracę zdalna bo do tego by laptop służył. Pozdrawiam

Dzięki Twojej pracy Mikka mogłem szybko reaktywować kilka komputerów do pracowni komputerowej. Szkoła zapewniła mi 10 kompów z win XP i rób Panie Informatykę z dzieciakami :D. Powinienem .... sami wiecie co...ale głupi podjąłem się zadania i pewnie ryzykuję witaminizując najnowszym KMSem... ale co tam... muszę mieć Veyona i Libre Office... a na XP już nie wspierane niestety... Regards...

13 godzin temu, witasf napisał:

Dzięki Twojej pracy Mikka mogłem szybko reaktywować kilka komputerów do pracowni komputerowej. Szkoła zapewniła mi 10 kompów z win XP i rób Panie Informatykę z dzieciakami :D. Powinienem .... sami wiecie co...ale głupi podjąłem się zadania i pewnie ryzykuję witaminizując najnowszym KMSem... ale co tam... muszę mieć Veyona i Libre Office... a na XP już nie wspierane niestety... Regards...

Dzieło  NIKKA.Labs  (nie Mikka).

jarexpol likes this