Jump to content
WinClub
MiłoszPL

google chrome zuzywa 60 procesora

Recommended Posts

Odinstaluj to chrome i wyczyść (na 100%) trojan działa przez przeglądarkę.

A po restarcie - Nową wersje Chrome zainstaluj na czysto :shisha: 

Tylko jeden ciężki proces chrome? Powinno być chrome sporo, albo liczba przy jednym procesie. To nie chrome, tylko jakiś bug, albo koparka. Tylko w tym goownie jest problem, bo nawet wirus chrome, to znane dobre pliki. Chrome się odinstalowuje. Usuwa z usług, autostartu i zaplanowanych zadań. Usuwa foldery z appdata i z roamingu. Miałem kilka rozszerzeń i z dwadzieścia procesów chrome. Od sprzątania ręce bolą...

Chrome, to dodatkowo z 150 modułów - kilka od chrome, kilka od grafiki i dźwięku i wiele dll współdzielone, nawet port routera i dostępu do aplikacji (dokumentów) na komputerze.

W zaawansowanych ustawieniach flags trzeba bardzo dużo wyłączać, bo chrome robi zombi z komputera. Pisząc o pluginach, to spec wyłuska je z folderu instalacyjnego, ale tylko niektóre.

Jak bawić się w chrome, to można zainstalować slimjet. Też chrome, a pobieranie odrzutowe. Właściwie to chromium, ale kto by zwracał na to uwagę.

Miałem wirusa operę, która z prędkością światła nawrzucała mi wiele aplikacji na pulpit - trzy dni roboty. Taaakie cukierki były w agencie pobierania dobrychprogramów.

Firefox wrzuca sporo procesów, ale jednego? To nie widziałem chyba że od wersji 48.

Na screenie też można było pokazać wydajność, moduły. Jeden skopany updater google może wyczyniać takie cuda wianki.

@kitaro

Jeżeli jeden moduł to pewnie wtyczka albo rozszerzenie.

@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jakie masz zainstalowane wtyczki i rozszerzenia ? <-- Sprawdź procesy w przeglądarce i która wtyczka albo rozszerzenie zużywa najwięcej jeszcze jedna rzecz to sprawdzić na powiadomienia na które udzieliłeś "Zezwalaj". Bo póki co może da się bez odinstalowania chyba , ze już nic nie pomoże jak powyżej całkowicie odinstalować i pousuwać pozostałości po chrome.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

jarexpol likes this

Godzinę temu, renatan napisał:

na mój gust to kolega nawet nie próbował odinstalować(kompletnie) tego śmiecia :whistling:

W kwestii przeglądarki każdy korzysta z tego czego będzie chciał.Sam korzystam z Chrome ale tylko dlatego , że jestem już do tej przeglądarki przyzwyczajony i synchronizuje konto od  6 lat , choć szczerze korzystam niechętnie.

renatan likes this