Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Pro MOJ v.2004 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 25.07.2020

Recommended Posts

Windows 10 Pro v.2004 {x64}

images.jpg.485ceb3e80c0b082fcb52bff92f193e5.jpg

Opis:

Wielu z was w prywatnych wiadomościach do mnie pisało na czym ja pracuje na jakiej wersji itd. Postanowiłem podzielić się moim osobistym systemem na którym pracuje na co dzień przy tworzeniu modów jak i nie tylko. Kompilacja jest oparta na oryginalnych obrazach Microsoft v2004 zbudowanych z  19041.421.  Ogólnie nie będę zamieszczał screenów bo każdy chyba wie jak wygląda czysty system. Mała informacja system jest w pełni zaautomatyzowany jeśli chodzi o instalację. Użytkownik jedynie wybiera dysk i tyle. Zatem jeśli ktoś chce zmienić nazwe głównego usera pozostaje modyfikacja pliku autounattend.xml  w obrazie ISO.

Download:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Na pierwszy raz z wind 10 zainstaluj sobie orginał - NIE MODA ! - i obczaj o co w tym chodzi.

Mody są dla tych co wiedzą jak wygląda wind 10 i jak działa. Nie zaczynaj od modyfikowanych systemów. Bo możesz się zrazić - a win10 wcale nie jest taki zły.

Polecam - Windows 10 Media Creation Tool - szukaj w google - najmniej problemów z instalacją. I po instalacji sprawdż wszystkie opcje - i trochę poużywaj - naucz się co dobre a co nie.

Póżniej mozesz szukac jakichś modów - jeśli będziesz wiedział o co ci chodzi.

Ja mam wyświetlacz 4K - i dla mnie jest tylko win 10 - ze względu na skalowanie.

Chociaż używam go prawie od samego początku - wiele lat - zawsze ciekawiły mnie nowości.

I uważam że trzeba iść z postępem - nic nie da siedzieć np na win7 i ciągle narzekać na win 10 - lepiej go opanować - okiełzać na ile się da - poprzednie systemy zawsze będą zabytkami.

Win 10 ma - MULTUM ! - opcji modyfikacji - od wyglądu do szeroko pojętego działania - prywatności itp.

Trzeba wiedzieć co sie chce.

Marecki and MaciejB like this

2 godziny temu, zbigniew59 napisał:

Na pierwszy raz z wind 10 zainstaluj sobie orginał - NIE MODA ! - i obczaj o co w tym chodzi.

Mody są dla tych co wiedzą jak wygląda wind 10 i jak działa. Nie zaczynaj od modyfikowanych systemów. Bo możesz się zrazić - a win10 wcale nie jest taki zły.

Polecam - Windows 10 Media Creation Tool - szukaj w google - najmniej problemów z instalacją. I po instalacji sprawdż wszystkie opcje - i trochę poużywaj - naucz się co dobre a co nie.

Póżniej mozesz szukac jakichś modów - jeśli będziesz wiedział o co ci chodzi.

Ja mam wyświetlacz 4K - i dla mnie jest tylko win 10 - ze względu na skalowanie.

Chociaż używam go prawie od samego początku - wiele lat - zawsze ciekawiły mnie nowości.

I uważam że trzeba iść z postępem - nic nie da siedzieć np na win7 i ciągle narzekać na win 10 - lepiej go opanować - okiełzać na ile się da - poprzednie systemy zawsze będą zabytkami.

Win 10 ma - MULTUM ! - opcji modyfikacji - od wyglądu do szeroko pojętego działania - prywatności itp.

Trzeba wiedzieć co sie chce.

Nieee nieee.... na czystym 10 juz próbowałem i noooope To własnie "czysty" win10 mnie zraził.    Ten mod śmiga az miło. Juz udało mi sie go dobrze zpersonalizować.

Tylko zeby nie implodował za jakis czas.  Bo nie do konca rozumiem te całe "buildy",  i ich daty waznosci.   W moich snach widze wersje ktora ma w d te daty i dziala mimo to zebym mogł przy moim drewnianym internecie oszczedzil sobie stawiania nowego os co miesiac.

pewnie przez power shell pewnie pójdzie tylko po co zainstaluj sobie moda co nie ma tego wycięte albo czyściocha

Witam, od dłuższego czasu używam tej kompilacji WIN 10, ale od jakiegoś czasu nie mogę zainstalować żadnej aktualizacji.

Mam ciągle taki komunikat: 

Na Twoim urządzeniu brakuje ważnych poprawek związanych zabezpieczeniami i jakością.

2020-07 Podgląd aktualizacji skumulowanej dla systemu Windows 10 Version 2004 w przypadku systemów opartych na architekturze x64 (KB4568831)

Stan: Instalowanie — 11%

Dochodzi do 100% i tak w koło.

O co chodzi? Proszę o pomoc.

W dniu 11.08.2020 o 13:16, chateau napisał:

Witam, od dłuższego czasu używam tej kompilacji WIN 10, ale od jakiegoś czasu nie mogę zainstalować żadnej aktualizacji.

Mam ciągle taki komunikat: 

Na Twoim urządzeniu brakuje ważnych poprawek związanych zabezpieczeniami i jakością.

2020-07 Podgląd aktualizacji skumulowanej dla systemu Windows 10 Version 2004 w przypadku systemów opartych na architekturze x64 (KB4568831)

Stan: Instalowanie — 11%

Dochodzi do 100% i tak w koło.

O co chodzi? Proszę o pomoc.

nie robimy aktualizacji

Cytat

Do gier lepsza wersja slim czy ta prywatna tutaj?

Jeżeli granie multi to jest dylemat, jeżeli single (net off) to i ta i ta będzie śmigać identycznie

26 minut temu, lux1i2 napisał:

Jeżeli granie multi to jest dylemat, jeżeli single (net off) to i ta i ta będzie śmigać identycznie

Gram głównie Multi i Single nowości co wyjdzie ;) obecnie mam Slima ale chciał bym wiedziec czy jest lepszy wybór