Jump to content
WinClub
dzaggiel

Office 2016 - temat zbiorczy

Recommended Posts

Guest

kms pewnie, przydały by się osobne wersje x86 i x64 bo tak nieda się wrzucić instalatorów poprawek w przyszłości do katalogu update bo jakoś to dziwnie zrobione to iso.

a jest już ten visio i power project 2016 osobno do pobrania rtm?

Co do aktywacji to jeśli ktoś miał wcześniejszą wersję rtm 2016 z tego click to run to mimo że przy pierwszym uruchomieniu wyskoczy monit o klucz to można go pominąć bo aktywacja jest zachowana

Także wcześniej zainstalowane Power Project i Visio zostały zaktualizowane

mozna ten office 2016 aktywowac kmspico ;-)  sprawdzone osobiście

visio tez już jest dostępne:     [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

project też:   [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Poproszę jakiegoś skorego do pomocy użytkownika forum o przesłanie mi PW wyeksportowanych 3 kluczy offica2016 z  rejestru Windows.

HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\15.0\osm

HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\15.0\preventedsolutiontypes

HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\15.0\osm\preventedapplications

Zaznaczamy dany klucz / u góry menu Plik / Eksportuj zapisujemy i tak 3 razy.

Dziekuje za pomoc

czy to już standard w office ze podczas instalacji nie będzie można wybierać komponentów do zainstalowania tak jak to było w poprzednich wersjach ? tylko instaluje się cały pakiet ze wszystkim...

czy jest już jakiś sposób by offica 2016 instalować z wybranymi aplikacjami a nie żeby wszystkie się instalowały po wciśnięciu setup ??

Jest już ; jest apka Office.2016.Install.v3.1 - sobie wybierasz co chcesz i instalujesz

Mnie nurtuje może banalne pytanie, ale...Mam legalny Windows 10 + konto etc. Czy raczej nie jest wskazane, aby instalować office 2016 na koncie, że tak się wyrażę microsoftowym, a co najwyżej na lokalnym ? Może w ogóle nie ryzykować przy legalnym windowsie ? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Ja też tak mam i zainstalowałem OFFCE 2016 - aktywowałem KMS -m i działa. Jedynie trzeba pilnować aby podczas ewentualnych aktualizacji nie ściągnąć sobie czegoś brzydkiego. 

djrys, dnia 24 Wrze 2015 - 12:16, napisał:

czy jest już jakiś sposób by offica 2016 instalować z wybranymi aplikacjami a nie żeby wszystkie się instalowały po wciśnięciu setup ??

Jest już ; jest apka Office.2016.Install.v3.1 - sobie wybierasz co chcesz i instalujesz

wiedziałem o tym programie tylko że tam nie ma pl

nurtuje mnie czy po instalacji angielskiej wersji tą apką potem na to zainstalował  language pack pl czy office zrobił by się po polsku

ps. jest juz wersja 3.3

ja pobrałem i zainstalowałem wersję pl 

Fajnie masz :)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Czym się różnią?

Rozumiem że najlepiej z tego linka?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]