Skocz do zawartości

Office 2016 - temat zbiorczy


dzaggiel

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z instalacją OFFICE 2016 na Windowsie 7 Lite made by sromotnik. Kiedy chce go instalować wyskakuje komunikat ,"Nie można kontynuować instalacji z powowdu następujących błędów: Pakiet Microsoft 2016 wymaga środowiska uruchomieniowego Universal CRT (KB2999226), którego nie udało się zainstalować. Rozwiąż podane wyżej problemy i uruchom ponownie instalatora."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacją OFFICE 2016 na Windowsie 7 Lite made by sromotnik. Kiedy chce go instalować wyskakuje komunikat ,"Nie można kontynuować instalacji z powowdu następujących błędów: Pakiet Microsoft 2016 wymaga środowiska uruchomieniowego Universal CRT (KB2999226), którego nie udało się zainstalować. Rozwiąż podane wyżej problemy i uruchom ponownie instalatora."

 

Pobierz poprawkę KB2999226, jak nie będzie się chciała zainstalować to masz wyłączoną usługę Windows Update, musisz ją włączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

czytajac te posty ni jak nie moge sie zorientowacc jaka jest ostatnia wersja - kompilacja office 2016. Ja mam zainstalowana wersje z tego obrazu pl_office_professional_plus_2016_x86_x64_dvd_6968772.iso.

Po wejsciu w konto wyswielany jest bullid 16.0.6001.1034. Czy to jest ostatni bullid? Bo chyba sie w ktoryms momencie zaktualizowal do tego bullidu. Moze ktos bardziej zorientowany bedzie w stanie mnie oswiecic.

ew. prosze o jakiegos linka bezposrednio do ostatniego bullidu offica x64 PL.

z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam polską wersję offica 2016 ale chciałem zainstalować również ten pakiet znajomemu holendrowi i tu pytanie czy są jakieś language packi do pobrania i czy faktycznie interfejs zostanie w 100% zmieniony na holenderski? Pozdrawiam.

Ostatnio tym sposobem instalowałem 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalowane przez C2R* (jeszcze za czasów: O2016RTool) :)

 

 

 

* Click To Run

możesz udostępnić wersje x64 lub ewentualnie wersje C2R która pobiera wersje insider lub powiedz jak to zrobić ? mi pobiera tylko z kanału current branch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś zaktualizuje na wcześniej zainstalowaną wersję RTM z current branch, to obojętnie  czy ten office mondo zainstaluje na czysto czy nie będzie mieć pod napisem office pokaż dodatkowe informacje licencyjne czy coś w tym stylu i info o licencji office pro plus :P możliwe że to zależy od użytego aktywatora, ja używałem kmsauto net 2015 :P 1.4.2


Instalowane przez C2R* (jeszcze za czasów: O2016RTool) :)

 

 

 

* Click To Run

jak to zrobiłeś że nie pokazuje ci go jako Office Mondo 2016 tego buildu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz udostępnić wersje x64 lub ewentualnie wersje C2R która pobiera wersje insider lub powiedz jak to zrobić ? mi pobiera tylko z kanału current branch

 

Nie mogę :( mam tylko x32 i to aktualizowane od dawien dawna przez Wewnętrzne update :P na MDL znajdziesz coś co się nazywa O2016TOOL ja przez to instalowałem, tym również aktywowałem (być może mam dostęp do Insider Builds O16 bo jestem zalogowany kontem M$? Może dlatego że jestem Insiderem w WIN?)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem insiderem, instalowałem przez to narzedzie, konwertowalem na vl za pomoca kmsauto 2015 1.4.2 i aktywowalem re loaderem 1.6


[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak mnie windows 10 szpieguje to co mi tam


zainstalowałem na nowo, usuwając wszystkie pozostałości i normalnie dalej pokazuje mondo :P i zauważyłem że z tym tłem to różnie bywa, na lapku szwagierki niema wogule a u mnie tylko na niektórych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował na office 2016 potraktowanym kms-em pracowac na koncie microsoftu ? wiecie zalogowac sie korzystac z one drive czy udostępiać pliki ?

Jak widać na moich poprzednich screenach, to można robić wsio, tylko nie ma większego dysku :P

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie