Skocz do zawartości
dzaggiel

Office 2016 - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież napisałem że wiem, tylko instalator pobierający ma w podpisie starszą, ehh czytanie ze zrozumieniem...

Wiecie może do jakiego folderu jest pobierana cała instalowana zawartość żeby nie ściągać za każdym razem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

magnet:?xt=urn:btih:95FBADF60A0E97E77BF968D7ED253AC7E8B71BAE&dn=Office_2016_16.0.4229.1002_en_ru_x86-x64_v2.8_by_Ratiborus&tr=udp%3a%2f%2fopen.demonii.com%3a1337%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2ftracker.publicbt.com%3a80%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2ftracker.openbittorrent.com%3a80%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2ftracker.istole.it%3a80%2fannounce&tr=http%3a%2f%2fmegatrack.org%2fbt%2fannounce.php%3fuk%3d7i9XI1rXxl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież napisałem że wiem, tylko instalator pobierający ma w podpisie starszą, ehh czytanie ze zrozumieniem...

Wiecie może do jakiego folderu jest pobierana cała instalowana zawartość żeby nie ściągać za każdym razem?

Nie musisz ponownie pisać, że wiesz. Musisz wychwytywać różnicę pomiędzy stwierdzeniem, oświadczeniem, informacją a odpowiedzią, zarzutem itp. .......

Pobierane pliki szukaj: Dysk lokalny\Program Files\Common Files\microsoft shared........są tymczasowe i usuwane. W trakcie pobierania próbowałem kopiować, ale odpuściłem, szkoda zabawy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zatem trzeba poczekac na wyciek iso albo zawartosc takowego folderu

Ściągniesz torrentem to co dał wyżej stens, tam jest .iso  Office_2016_16.0.4229.1002_en_ru_x86-x64_v2.8_by_Ratiborus co waży 2,53 GB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki damianek420 spróbowałem przekonwertować trailową wersję Office 2016 Professional Retail na VL. Początkowo obawiałem się, że skoro .cmd jest do Professional Plus to nic nie ruszy, a tu niespodzianka. Konwersja udana, następnie uruchomiłem KMS Pico Portable i sprawdzam w Wordzie informacje na temat pakietu. Kolejny zonk :D To, że z trialowej wersji zrobiła się pełna - super, ale zmieniła się także licencja z Professional na Professional Plus. Wszystko działa jak na razie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem jest to finalna z tego powodu ze zostało 9 dni niecałych do oficnalnej a tym bardziej kompilacja 1024 więc może ma jakieś specjalne znaczenie :) co do tego programu to jest to bat sciąga najnowsza kompilacje z serwerów ms oraz pakiet językowy polski wszystko można w edytorze podglądnąć więc wirusów raczej brak :P

Edit:

Miałem racje:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]Zobacz tłumaczenie

you're already working on pre-release version of Office 2016? click on the "Update now" button to upgrade to Office 2016 RTM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Artykul opisuje build ktory jest instalowany z pliku click to run a nie z ISO. Ten pierwszy posiada build ktory pokazywales a podobno ISO ma wyzszy.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WZor Wrzucił: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

CPkUpoNWwAACU58.png

FILE NAME: pl_office_professional_plus_2016_x86_x64_dvd_6968772.iso
LANGUAGES:Polish
SHA1:EE6B0B3D67596EC7FEFF965A05968A3E86A532EA
MEGA DOWNLOAD: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi