Jump to content
WinClub
Mr.T

Aktywacja Windows 8.1 Phone

Recommended Posts

u mnie aktywowało po wpisaniu keya z win 8 z WMC (który otrzymałam w ub.roku)

Czyli instalowałaś tylko W8.1 ( a nie aktualizując ze sklepu) dodałaś WMC wpisałaś klucz od MS i system masz aktywowany tak?

miałam 8 PRO z WMC...zainstalowałam ze sklepu ok.3.5 GB aktualizację i potem wkleiłam klucz który miałam wcześniej od M...u do WMC

A to niepotrzebnie wklejałaś jakiś klucz(przynajmniej ja nie musiałem) bo po prostu pobrałem W8.1 ze sklepu i sie zainstalował bez problemów.

Mi chodzi o to czy ktoś instalował tym kluczem osobno W8.1 i się aktywowało wszystko ok..

Sposób na pewną aktywacje bez dzwonienia.

Aktywacja win 8.1 

Ściągamy paczkę Windows 8.1 RTM Aktywator.zip

z tąd [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]*2c1/Windows+8.1+RTM+Aktywator,3170990153.zip

Wypakowujemy i postępujemy zgodnie z instrukcją.

Instrukcja aktywacji.

1. Instalujemy Windows 8.1 pro lub enterprise x86 lub x64. Bardzo ważne po instalacji nie łączymy kompa z Internetem

2. Uruchamiamy program Winact 1.4.1 jako administrator, przechodzimy do zakładki Option i klikamy na Unistall product key. Wyświetli nam się komunikat o udanym usunięciu klucza produktu.

3. Wchodzimy do folderu A9600e –xxxxx gdzie x oznacza zainstalowaną wersje systemu. W folderze uruchamiamy A9600E jako administrator, czekamy aż bat zakończy pracę i wyświetli nam komunikat na którym klikamy OK.

4. Resetujemy system a następnie łączymy się z Internetem .

5. Skończone system został aktywowany  teraz możemy spokojnie ściągać aktualizacje nie zaszkodzi to naszej aktywacji.

Aktywacja działa 100% testowałem u siebie!!!!!!!

Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys

Stand:22.10.2013

slmgr.vbs -ipk GDWBT-CRJXX-N4H4H-R8HP6-D3TB3

slmgr.vbs -ipk GPX3F-4HKND-C3MJX-YVX3G-4M2M3

slmgr.vbs -ipk GWXGC-644MR-H3NBB-8HYF9-2YQJD

slmgr.vbs -ipk H2GGT-7J8NT-6TCV6-8VMTT-3V3JD

slmgr.vbs -ipk GY8GQ-TJD43-NQXDK-7CXBP-27GB3

slmgr.vbs -ipk H6KK3-WYXHD-3DH9N-9XXCR-YR9WD

Skoro aktywowało, to widac, że w tym przypadku nie. Trzeba się cieszyć ;)

No tak. Chciałbym jeszcze zauważyć ze na W8 offica miałem aktywowanego przez Microsoft Toolkit(tzn ze codziennie mi sie odnawiała aktywacja na 180dni), po aktualizacji ze sklepu do W8.1  aktywacja już ta nie działała;/   Taka mała ale ważna uwaga :)

Mi na stacjonarnym, podczas aktualizacji przez "Sklep" do W 8.1 nawet telefoniczną aktywacje Offica wywaliło, a na laptopie nie, mimo to, że był użyty ten sam klucz.

Telefoniczna aktywacja jest stała. Tadeuszw pisał o pseudo- aktywatorze.

To miał być sposób na pełną aktywację bez dzwonienia. Czy w styczniu 2014 roku będę mógł znowu aktywować tym sposobem.

Guest Edi730

Witam.

Macie może jakieś działające klucze? Bo repertuar mi się wyczerpał :(

Oj przepraszam...

Dzięki Crimson i mrFreeze udało się osiągnąć cel :)

Pozdrawiam

To miał być sposób na pełną aktywację bez dzwonienia. Czy w styczniu 2014 roku będę mógł znowu aktywować tym sposobem.

Jeżeli MS nie wypuści jakiegoś patcha który go rozbroi, to może. Najlepiej zapytać się użytkowników tego aktywatora tutaj: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Witam, w jakim odstępie czasowym pojawiają się "świeże" kluczyki bo te z 22.10 już nieaktywne.

Nie ma odstępów czasowych, jak się jakieś pojawią to są, trzeba zaglądać. Poza tym za mało info podajesz, choćby nawet do jakiej wersji Windows szukasz (Core, Pro, Enterprise, Pro WMC)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information