Skocz do zawartości

Aktywacja Windows 8.1 Phone


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

już chyba jest OK,

jak uruchamiałem ATM to nie znajdowało klucza ale kliknąłem, żeby robił backup to wyskoczyło okno w które wkleiłem klucz (ten na którym aktywowałem) i backup się wykonał, teraz jak uruchamiam ATM klucz już jest wpisany i jest przycisk Activation Restore, chyba backup aktywacji się powiódł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te z pierwszego postu to wątpię, żeby działały

a jeśli chodzi o skypa to ja zrobiłem tak:

zadzwoniłem na polską infolinię z komórki, wykonałem wszystko po kolei ale wiadomo, że mi się nie aktywował

ale i już wiedziałem o co chodzi, potem zadzwoniłem na angielską i nie miałem już problemów z zrozumieniem i wykonywaniem poleceń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, zadzwoniłem z komórki na Polskie dane i udało Mi się za aktywować system..

Lektor podał Mi liczby i aktywacja siadła..

Ciekawe czy teraz Mnie dojadą po komórce.. ;/

 

A mówiłem Ci, że działa. Teraz musisz uważać na samochody na obcych rejestracjach, codziennie chodzić inną drogą, no i podstawa, zmienić komórkę! ;) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem  "w8.1 pro+wmc" aktywowany telefonicznie na stale, dzisiaj wymieniłem kartę sieciowa wifi w laptopie i aktywacje wywaliło, znowu napis na pulpicie i w menu system ze produkt nie aktywowany - czy tak powinno być ze wymiana jakiegoś podzespołu powoduje dezaktywacje aktywacji?

miałem zrobiona kopie aktywacje programem MKT, niestety nie chce przywrócić

 

czy to oznacza ze znowu musze szukać numeru seryjnego do w8.1pro+wmc, dzwonic do Ms i od nowa aktywować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie