Skocz do zawartości

Aktywacja Windows 8.1 Phone


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

Przykład

 

To jest identyfikator instalacji po wywołaniu slui i wybraniu kraju pojawi się jak nacisniej dalej.

ID: 3031362 - 2408092 - 0617983 - 5275092 - 0076265 - 2133841 - 4151901 - 5421530 - 8793440

 

A klucz jego ostatnie 5 znaków (ten który wpisałaś w czasie aktywacji)

Przykład:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób na pewną aktywacje bez dzwonienia.

 

Aktywacja win 8.1 

 
Ściągamy paczkę Windows 8.1 RTM Aktywator.zip
z tąd [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]*2c1/Windows+8.1+RTM+Aktywator,3170990153.zip
 
Wypakowujemy i postępujemy zgodnie z instrukcją.
 
 
Instrukcja aktywacji.
 
1. Instalujemy Windows 8.1 pro lub enterprise x86 lub x64. Bardzo ważne po instalacji nie łączymy kompa z Internetem
2. Uruchamiamy program Winact 1.4.1 jako administrator, przechodzimy do zakładki Option i klikamy na Unistall product key. Wyświetli nam się komunikat o udanym usunięciu klucza produktu.
3. Wchodzimy do folderu A9600e –xxxxx gdzie x oznacza zainstalowaną wersje systemu. W folderze uruchamiamy A9600E jako administrator, czekamy aż bat zakończy pracę i wyświetli nam komunikat na którym klikamy OK.
4. Resetujemy system a następnie łączymy się z Internetem .
5. Skończone system został aktywowany  teraz możemy spokojnie ściągać aktualizacje nie zaszkodzi to naszej aktywacji.
 
Aktywacja działa 100% testowałem u siebie!!!!!!!
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem Windows 8.1 RTM X64 PL z tego forum i przy probie aktywacji przez cmd z kazdym kluczem wywala mi "Błąd: 0x080070422 Uruchom na komputerze z systemem Microsoft Windows w wersji innej niż podstawowa polecenie "slui.exe 0x2a 0x80070422", aby wyświetlić tekst błędu.".

Wie ktos jak temu zaradzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, zainstalowałem 8.1 na zarejestrowanego Win 8 i teraz nie mogę zmienić klucza, przy każdej probie wywala Windows Script Host Error 0xC004F069 - opis bledu: Usluga licencjonowania oprogramowania zglosila, ze nie odnaleziono identyfikatora wersji produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, myślicie że jak zainstaluje Windows 8.1 potem dodam WMC kluczem który dostałem od MS rok temu jak jeszcze rozdawał i mozna było aktywować Windows 8, to 8.1 też sie aktywuje?

Pytam sie bo bede wymienial dysk i sie zastanawiam czy ten mój klucz WMC bedzie też działał przy W8.1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam 8 PRO z WMC...zainstalowałam ze sklepu ok.3.5 GB aktualizację i potem wkleiłam klucz który miałam wcześniej od M...u do WMC

A to niepotrzebnie wklejałaś jakiś klucz(przynajmniej ja nie musiałem) bo po prostu pobrałem W8.1 ze sklepu i sie zainstalował bez problemów.

Mi chodzi o to czy ktoś instalował tym kluczem osobno W8.1 i się aktywowało wszystko ok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób na pewną aktywacje bez dzwonienia.

 

Aktywacja win 8.1 

 

Ściągamy paczkę Windows 8.1 RTM Aktywator.zip

z tąd [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]*2c1/Windows+8.1+RTM+Aktywator,3170990153.zip

 

Wypakowujemy i postępujemy zgodnie z instrukcją.

 

 

Instrukcja aktywacji.

 

1. Instalujemy Windows 8.1 pro lub enterprise x86 lub x64. Bardzo ważne po instalacji nie łączymy kompa z Internetem

2. Uruchamiamy program Winact 1.4.1 jako administrator, przechodzimy do zakładki Option i klikamy na Unistall product key. Wyświetli nam się komunikat o udanym usunięciu klucza produktu.

3. Wchodzimy do folderu A9600e –xxxxx gdzie x oznacza zainstalowaną wersje systemu. W folderze uruchamiamy A9600E jako administrator, czekamy aż bat zakończy pracę i wyświetli nam komunikat na którym klikamy OK.

4. Resetujemy system a następnie łączymy się z Internetem .

5. Skończone system został aktywowany  teraz możemy spokojnie ściągać aktualizacje nie zaszkodzi to naszej aktywacji.

 

Aktywacja działa 100% testowałem u siebie!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows 8.1 RTM Pro WMC Offline Activation RETAIL Keys

Stand:22.10.2013

 

slmgr.vbs -ipk GDWBT-CRJXX-N4H4H-R8HP6-D3TB3

slmgr.vbs -ipk GPX3F-4HKND-C3MJX-YVX3G-4M2M3

slmgr.vbs -ipk GWXGC-644MR-H3NBB-8HYF9-2YQJD

slmgr.vbs -ipk H2GGT-7J8NT-6TCV6-8VMTT-3V3JD

slmgr.vbs -ipk GY8GQ-TJD43-NQXDK-7CXBP-27GB3

slmgr.vbs -ipk H6KK3-WYXHD-3DH9N-9XXCR-YR9WD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie