Skocz do zawartości
Rico_Vista

Live CD xp i 7

Rekomendowane odpowiedzi

bo mam kompa bez dysku i chciałbym uruchomić przez usb pendrive jakis system komp to 256mb ram i 860mhz processor probowalem z 8.1 livecd ale nie działa a na 2 gb ram już tak :) Komputer stary jeszcze na dyskietki i CD. Używam Plop nagrany na CD aby zbotowac usb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Witam,

mógłbym poprosić szanownego kolegę/ Szanownych kolegów o podanie źródeł/ linków, gdzie znajdę instrukcje stworzenia Windows 7 live CD z mojego, już zainstalowanego systemu?

Będę bardzo wdzięczny- męczę się nad tym już tydzień, próbuję na różne sposoby (Windows ADK, WinBuilder82, WinBuilder2016, AOMEI PE Builder) i nic z tego nie wychodzi. Konkretnie potrzebuję botować system przez sieć. Mam z internetów dwa obrazy liveCD (za które jestem wdzięczy i chylę czoła), ale potrzebuję zrobić samemu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

znalałem odpowiedź na moje pytanie. Dla innych szukających (może ktoś w przyszłości będzie miał analogiczny problem) napiszę, że dobrym rozwiązaniem wydaje się być program ccBoot. Wersja trial na 30 dni, w innym wypadku cena licencji za miesiąc zależy od ilości stanowisk. Im więcej, tym mniej :).

Z łatwiejszych jest AOMEI Pxe Free, ale on służy tylko do bootowania przez sieć, obraz trzeba mieć. No i ten program daje możliwość tylko jednego klienta.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi