Skocz do zawartości

Jaki antywirus ? G-Data ?


marcin21164

Rekomendowane odpowiedzi

Z czystym sumieniem. Emsisoft Anti-Malware. Lub jeśli z zaporą Emsisoft Internet Security.

Rećka co prawda stara, ale zmieniło się tylko na lepsze: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Edit. Przed zakupem sprawdź, poużywaj.

Jak się sprawuje na danym sprzęcie. Kiedyś bolączką G-Data było to że tracił lekkość po 2, 3 dniach.

Spowalniał wczytywanie stron.

Nie wykrywał PUP, z czym bardzo dobrze radzi sobie Emsi.

 Być może teraz problem nie występuje.

Tutaj promo na 3 miesiące G-Data: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem. Emsisoft Anti-Malware. Lub jeśli z zaporą Emsisoft Internet Security.

Rećka co prawda stara, ale zmieniło się tylko na lepsze: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Edit. Przed zakupem sprawdź, poużywaj.

Jak się sprawuje na danym sprzęcie. Kiedyś bolączką G-Data było to że tracił lekkość po 2, 3 dniach.

Spowalniał wczytywanie stron.

Nie wykrywał PUP, z czym bardzo dobrze radzi sobie Emsi.

 Być może teraz problem nie występuje.

Tutaj promo na 3 miesiące G-Data: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Teraz testuje G DATA, spisuje się bardzo dobrze. Wykrył parę wirusów których ESET nie znalazł. Antywirus do komputera domowego lecz zależy mi na czymś oryginalnym, z darmowymi miałem przygody to nie wykrywały dobrze wirusów albo miały obcięte możliwości względem płatnych wersji.

 

Mogę dać na antywira coś koło 100zł wersja najlepiej BOX ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESET jest o wiele lepszy.

Pod jakim względem jest lepszy?

Raczej są porównywalne z wykrywalnością.

A automatu nie ma porównania. Nawet żeby skanował pocztę i archiwum, trzeba włączyć samemu.

Po restrykcjach (Tryb Interaktywny) wykrywalności robi się na podobnym poziomie: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Edit.

 

Mogę dać na antywira coś koło 100zł wersja najlepiej BOX

Emsi ma fajną opcję, czym dłużej z nimi tym taniej, tutaj na 3 urządzenia: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norton Security 2015 : JVMD7MHK6TFXJM8MJB3MGD4H7

 

Norton Internet Security:  JC3X3GFMGP2W7PQBGHGRCQQ6Q

 

                                             JX6QV2TP7377KJKH69CBQCWR9

 

Sprawdź czy klucze działają.
                                               

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i ma malware ale lepiej zawsze miec typowo do malware

 

ja uzywam kasperski internet security od kilku lat i na wirusy nie narzekam do tego mam malwarebytes

 

co do g-daty to strasznie duzo blokuje albo usuwa wiec czasami mozesz sobie zalatwic system (usuwa nawet moje programiki ktore sam pisalem a sa bez wira, wiec nie najlepiej o nim to swiadczy, duzo tez blokuje aplikacji, chyba tylko te co zna mozesz uruchomic normalnie bez wylaczania g-daty)

 

nortona, bitdefendera, aviry, mcafe, eset jakos nie przypadly mi do gustu ich gui i nie bardzi mi sie chcialo testowac

 

co do testow na necie to wez troche poprawke, bo jak wiesz teraz jak posmarujesz łapkę to we wszystkim mozesz wygrac ;)

 

opinie kolegow z forum/live sa zawsze sprawdzone

 

 

edit.

KIS zrzera mi 66mb po wczytaniu sumujac wszystkie jego uruchomione procesy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co mi zablokowała to jakieś pliki z crackowanych gier (crackowane żeby aktualizacji nie pobierały bo mam limitiowany net.) ale to przeważnie te starsze produkcję. Wykrył też parę malware jednego trojana. Dziwi mnie że Eset to przepuścił :) 

 

Licencja na G-Datę kosztuję mało a sam antywirus nie zawiódł moich oczekiwań. 65zł z darmową wysyłką to nie dużo :)

 

Nie wiem tylko czy to licencja komercyjna, lecz mam pewność że posiadam oryginalny klucz produktu i stałe aktualizację programu. 

 

Testowałem ją, przez niecałe dwa tygodnie więc wyrobiłem sobie opinię, nic mi nie zamula, nie spowalnia systemu i nie zżera dużo zasobów (ramu zużywa 200mb w porywach.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy lista darmowych zaczyna sie i kończy na Comodo? Czy warto inwestować w płatnego do starego kompa? W czym ten płatny ma być lepszy od darmowego? - każdy z tych znanych darmowych ma swoją wersje płatną. Czy płatny będzie mniej przymulał? - raczej często bardziej z powodu dodatkowych mało przydatnych modułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no oczywiście, że się nie kończy na Comodo. Jego akurat wziąłem pod uwagę ze względu na wbudowanego, podobno dobrego, firewalla. Pomyślałem, że taki pakiet może dobrze zabezpieczyć starego niewspieranego XP. Oprócz niego zastanawiam się nad Avirą ale ta, w wersji płatnej, nie ma znów firewalla.

W sumie racja, może płatny antywirus nie będzie potrzebny.

 

Tylko który darmowy zapewni dobrą ochronę antywirusową nie obciążając mocno komputera? :)

 

Może wybrać Avirę + Comodo Firewall? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie