Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 7 Mini Starter - Notebook 2k15

Recommended Posts

Guest dadasdasdada

Dziękuje za system!

Przy wyłączeniu wszystkich aplikacji zużycie ramu wychodzi 134/141 

Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam

Przy próbie wypalenia systemu na pendrive programem Windows 7 USB DVD Download Tool pod koniec operacji wyskakuje mniej więcej "we were unable to run bootsect to make the usb device bootable" po skopiowaniu pliku bootsect.exe z obrazu windowsa do Windows 7 USB DVD Download Tool problem dalej występuje.

wypal rufuem .. ten windows 7 usb dvd download tool potrafi takei cuda zrobic ze brak słów .. nie ma co z niego korzystać bo spatoli obraz i błędnie nagrywa go na pendrive

Guest -pi@trek-93

nie często nie gęsto :D tyle powiem , takie marudzenie .. ja mam pena za 15 zeta 4 GB i tyle razy instalowałem systemy windows i linux i nic ...

pendrive pendrivowi nie równy jest :) tyle w temacie

Czy Mógłby mi Ktoś pomóc z tą literą z z kreseczką? Przypomnę jeszcze raz, że ta sytuacja jest u mnie, na tym modzie > [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], wcześniej na zwykłym Windows 8,1 x64 Pro też to miałem po zainstalowaniu Advanced System Care Pro v8,2. Tak samo jest u sąsiada po zainstalowaniu tego moda > [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] >a dokładniej tej wersji > [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Z Poważaniem wolfwhite1608 

Sorry że coś powiem trafia mnie jak zaawansowany użytkownik ma problem skoro nie dajesz sobie rady wgraj oryginalny w7 i po kłopocie i nie stękaj co chwila że to że tamto w firmie informatycznej z miejsca pokazali by ci get out .... pozdrawiam 

przy starcie masz wybor czy zwykly czy z obsluga 128 giga 

musisz wybrac 128 g

mozesz nawet ustawic w msconfog to na stale jako domyslne 

mozesz nawet ustawic w msconfog to na stale jako domyslne 

jak to sie robi????

Czy ktoś może spotkał się w tej wersji z przypadkiem że po instalacji tej kompilacji i odpaleniu aktualizacji Windows Update system przy ponownym uruchomieniu zgłasza błąd:

Windows failed to load because the kernel is missing, or corrupt.
File: \Windows\system32\ntkrnlpa.exe

0xc000000f

Naprawianie systemu nic nie znalazło, przeniesienie pliku ntkrnlpa.exe z instalki na dysk i 3 innych plików pomogło pominąć problem z bootowaniem ale po bootscreenie wyświetla się BSOD 0x0000006B do którego błędu też się zastosowałem i usunąłem plik z danego folderu i dalej nic.

Już mi się nie chce instalować systemu 5 raz z kolej (ThinPC 2 razy bo problem z touchpadem, klawiaturą i kartą nvidia optimus) a tą kompilacje z powyższego powodu 3 już raz.

Netbook Asus 1015PN na którym musi być jakiś lekki windows 7 i do tego najlepiej starter bo tylko wtedy działa przełączanie grafiki ze zintegrowanej na nvidię i odwrotnie

Wcześniej nie pamiętam ale chyba też miałem tą wersję ale nie było z nią żadnych problemów a przy zmianie dysku na SSD chciałem postawić system na świeżo :)

ma ktoś linka do wersji BONUS ta z wywalonym IE,bo chciałem wgrać na lapka :P

edit: znajomej wgram,bo laptopik troche stary,2gb ramu i zwykła 7,z antywirem itd,odpala się meeegaaa długo hehe,może uda się przywrócić mu szybkość :)

ma ktoś linka do wersji BONUS ta z wywalonym IE,bo chciałem wgrać na lapka :P

Albo poczekasz trochę, aż hosting będzie trochę odciążony, albo pobierzesz większego kastrata Bonus 2 od autora, albo reupload ode mnie:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Zawsze wgrywam na pendrive Rufusem, z tym modem też nie miałem problemów.

A jeśli ściąga Ci tak wolno, to pobieraj przez akcelerator, typu jDownloader, czy IDM.

Mi leci z tych hostingów zawsze full łączem.

Witam.

Wiem, że demonem prędkości ten notebook nie jest i raczej nadaje się już jako duży powerbank ale musi jeszcze trochę w miarę sensownie podziałać.

Czy ta wersja nada się do 1GB ram i Intel Atom N2600, czy jest jeszcze jakaś lżejsza?

P.S i czy jest w niej język rosyjski przy instalacji?

Podziała śmiało instaluj kup w jednej kości 2GB ramu i podmien z 1GB ram będziesz miał 2GB działa na 100%.

Co do języka to twórca pisze że:

Usuniete:

Ekran powitalny, Dźwieki zdarzeń, Przykładowa Muzyka i Video,Wydaszacze, Przykładowe obrazy, Pomoc, Wsparcie mowy, Wszystkie języki (polski został)