Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 7 Mini Starter - Notebook 2k15

Recommended Posts

System działa świetnie !

Tylko mam pytanie czemu po wgraniu paru aktualizacji przez WU po restarcie nagle WU wraz z całą usługą w services.msc znika :OOOO ??? Zna ktoś odpowiedź ?

Mr. T - czy to normalne, że po aktualizacji znika usługa windows update?

System działa świetnie !

Tylko mam pytanie czemu po wgraniu paru aktualizacji przez WU po restarcie nagle WU wraz z całą usługą w services.msc znika :OOOO ??? Zna ktoś odpowiedź ?

dziwne sprawdze

Witam

korzystałem z tego ale wyszukuje mnóstwo sterów [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

yarek35 Driver Booster 3,2 Professional pokazuje że kamerka jest odłączona, mimo tego że kable są podpięte i przez to nie może pobrać sterowników.

Ten [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] korzysta ze swojej bazy sterów, czy ściąga aktualne se stron producentów?

Rzeczywiscie znika

dziwne ale takiego malenstwa sie nei aktualizuje

kombinowałem z przywracaniem systemu i doszło do tego że zainstalowałem wszystkie aktualizacje oprócz jednej która nie chce się zainstalować :O "Narzędzie System Update Readiness Tool dla systemu Windows 7 (KB947821), a i jeszcze jedna :) KB3035583 która informuje o Windows 10

Mr. T: a jak z bezpieczeństwem bez aktualizacji?

kombinowałem z przywracaniem systemu

albo takie malenstwo albo aktualizacjie

najwazniejsze byly wgrane wiec mozna wylaczyc WU

Czy Mógłby mi Ktoś pomóc z tą literą z z kreseczką? Przypomnę jeszcze raz, że ta sytuacja jest u mnie, na tym modzie > [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], wcześniej na zwykłym Windows 8,1 x64 Pro też to miałem po zainstalowaniu Advanced System Care Pro v8,2. Tak samo jest u sąsiada po zainstalowaniu tego moda > [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] >a dokładniej tej wersji > [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Z Poważaniem wolfwhite1608 

Witam czy może mi Ktoś odpisać ? 

Czy Mógłby mi Ktoś pomóc z tą literą z z kreseczką? Przypomnę jeszcze raz, że ta sytuacja jest u mnie, na tym modzie > [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], wcześniej na zwykłym Windows 8,1 x64 Pro też to miałem po zainstalowaniu Advanced System Care Pro v8,2. Tak samo jest u sąsiada po zainstalowaniu tego moda [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] >a dokładniej tej wersji [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Z Poważaniem wolfwhite1608 

Hp mini 210-3003 (netbook na atomie), to ma 3g i do łączenia się używałem HP Connection Manager, system był org od hp, po reinstalacji tego moda nie działa CM, wyskakuje błąd i program się zamyka. Przeinstalowałem nf, próbowałem moda z 2014 i nadal to samo. To wina usunięcia rozpoznawania mowy jakiś inny bug?

Wszystko inne działa. Czy może ktoś poleci jakiś inny soft do łączenia się z Play, w środku siedzi Ericsson F3307 KRD.

hp_mini.jpg

wojtaz przelacz na raid

Ciągle mam bluescreen! Pomóżcie mi to naprawić... :/

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] 

Guest znaffca

wojtaz reinstalowales windowsa? w biose na default i raz ide, jak nie pojdze to raid. 7b problem z "sterami od dysku"

Tak reinstalowałem, ale jak ustawić default ? Tam mam tylko ide i raid. Dodam jeszcze, że ten błąd pojawia się tylko z tym systemem. Kiedy instaluje czystą 7 nie ma żadnego problemu.

Guest znaffca

aaa , katrat do wywalenia lub zintegruj swoje stery od plyty glownej

Tak reinstalowałem, ale jak ustawić default ? Tam mam tylko ide i raid. Dodam jeszcze, że ten błąd pojawia się tylko z tym systemem. Kiedy instaluje czystą 7 nie ma żadnego problemu.

Ustaw na RAID - każdy system od Visty wzwyż ma zintegrowane w systemie sterowniki od kontrolera pamięci masowej popularnie zwanych sterownikami SATA/AHCI/RAID. Żaden mod nie powinien mieć tego wyciętego, ale nie znam rozwiązania dlaczego u ciebie nie chce się zainstalować - tu może pomóc tylko autor moda. 

Trzeba sobie zdawać sprawę, że modyfikowane systemy, a tym bardziej kastraty mogą mieć losowo pewne problemy na jakiejś konfiguracji sprzętowej.

A z drugiej strony, co to za problem dołożyć dosłownie grosze do DVD? Ostatnio kupiłem cake 10 płyt DVD+DL za 9 zł, więc mam 8 gb, a nie niecały jeden...

Zainstaluję to u siebie na Maku na Parallels Desktop, bo oryginalny Win 7 Home Premium działa masakrycznie (urok wirtualki ;c) a oryginalny starter z kolei ma tak mało funkcji (tapety nawet nie mogę zmienić), że to nie ma sensu.

EDIT:

Działa pięknie. Udostępniłem mu 4gb ramu, i po uruchomieniu patcha na większą ilość i ponownym uruchomieniu, wszystko działa jak należy. Wielkie dzięki za ten system. :)

Witam

Zainstalowałem kilka tygodni temu na netbooku z Atomem i zaraz po istalacji usunąłem folder Toolbox w którym był patch do 4gb ramu. Czy ktoś może udostępnić patch, jako że mam zamiar zwiekszyć ilość pamięć ram.

Dzięki