Skocz do zawartości

Win 7 Mini Starter - Notebook 2k15


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

Bonus 2 po świeżej instalacji:

pre_1425484778__od_razu_po_instalacji.pn

 

Problemy ... brak  :D

Po instalacji Office 2007 [tego samego co wcześniej] już nie było informacji o nieudanej instalacji niektórych aktualizacji.

 

Wcześniej bez namysłu odinstalowałem Personalization Panel DWM Controller, teraz się dopiero zastanowiłem do czego to  ^_^

Na szybko z google tylko wywnioskowałem, że do Win7 Starter i odblokowuje jakieś opcje od personalizacji.

Możesz opisac w skrócie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który system będzie wydajniejszy? Ten prezentowany czy [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]?

-------------

Instaluję wersje bonus 2, jednak najbardziej będzie mi odpowiadać.

Usunięte sterowniki drukarek i skanerów świadczą o tym, że po prostu będzie trzeba samemu ściągnąć do danego urządzenia i będzie możliwość drukowania/skanowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrane , pendrive robiony Win To 7 usb Tool - jeszcze nigdy mnie nie zawiódł . 

 

Instalacja OS na sprzętach : 

 

- Lenovo G510 - OK

- HP Pavilion GX - OK

- Dell latitude D630 - OK

- Dell Inspirion M5010 - OK

 

Instalowane Oprogramowanie : 

 

- Ms Office 2013 - OK

- Nero 8x / 9x / 14x - OK

- Sunrise Seven - OK

- Adobe Reader - OK

- Power ISO - OK

- Uttorent - OK

- k lite codec pack - OK

- Photoshop CS5 - OK

- Google Chrome / Opera / Firefox / IE - OK

- Viber - OK

- File Zilla - OK

- Team Viewer - OK

- Vmare ( Wirtualna maszyna ) - OK

- Notepad - OK

- SKype - OK

- Ccleaner - OK

- Defragler - OK

- One Drive - OK

- Cyberlink Power Director - OK

- Java - OK

- Adobe Flash PLayer - OK

- Shockvawe player - OK

- Adobe Air - OK

- Silverlight - OK

- Chomikbox - OK

- Malwarebytes - OK

 

- Sterowniki instalowane były ze stron producentów , oraz najnowsze sterowniki znanych firm amd , intel , nvidia , ati - Wszystkie zainstalowały się poprawnie bez jakichkolwiek crashy

 

- System działa świetnie , nie zużywa większej ilości ramu , nigdy nie zdażyła się sytuacja typu 100% wykorzystania procesora . 

- Uruchomienie Trwa bardzo krótko 

- nie ma najmniejszego problemu z usługami .

 

 

Pozdrawiam i Oczywiście dziękuję :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


- Google Chrome / Opera / Firefox / IE - OK

Zainstalowałeś IE ?

Sam sprawdzałem wersje instalatorów IE 8, 9, 10, 11.

Przy IE11 pisało, że jest zainstalowana nowsza wersja.

Przy reszcie, że już jest zainstalowana ta wersja.

Podaj link do instalatora, bądź sposób na IE.

 

Może nie integrując do obrazu systemu aktualizacji IE11 i jakiejś chyba z językiem zadziałałoby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość qwertye1

witam, nigdzie nie znalazlem info, czy to jest 32 czy 64bit? oraz, ktory bedzie lepszy do 4letniego laptopa, jezeli chodzi o wydajnosc w przegladaniu internetu i grach. Ten czy gaming extreme 2015?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna zawsze tez sprobowac innych kastratów typu Tiny7, gdzie jest IE8 i WMP i na wersji Ultimate i nawet się mieści na CD (699mb iso), tylko brak SP1 i poprawek, chociaz i tak nie potrzeba na starych komputerach wedlug mnie... Sama 7mka jest dosyc bezpieczna, wystarczy firewall i rozsądek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja z USB w przypadku większej wersji zakończyła się w moim przypadku niepowodzeniem - przy próbie instalacji Instalator ukazuje błąd odczytu pliku D:\Sources\install.wim (kod błędu 0x8007000D)

Portowania ISO na USB dokonałem Rufusem nie zmieniając żadnych ustawień. Czy robię coś źle, czy może obraz przy pobieraniu się uszkodził? Dodam, że ten sam obraz dało się użyć na maszynie wirtualnej.

 

EDIT: załączam link do zdjęcia ekranu przy instalacji [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy w tym systemie została usunięta obsługa dotykiem? Pytam, ponieważ w changelogu nic na ten temat nie jest napisane, natomiast ja nie znalazłem informacji, jakoby Starter został tej funkcji pozbawiony. Chętnie postawiłbym go na tablecie Colorovo Citytab Supreme 8 i zdał relację z ogólnego działania :) Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napotkałem pewien problem, otóż po instalacji patch'u do obsługi 4gb ramu laptop uruchamiał się normalnie, lecz po instalacji sterowników do karty graficznej intela przy ostatnej sekwencji uruchamiania z takiego lekko szarego ekranu robi się całkiem czarny i nic więcej się nie rusza, jak temu zaradzić ?

 

Dodam, że gdy wybiorę normalną wersję bez patch'u na 4gb ramu, laptop uruchamia się normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo testowalem nie raz ale oczywiscie mozliwe gdyz nie mialem mozliwosci sprawdzic na innych sprzetach co jest chyba zrozumiale

 

Dlatego w tej kwesti licze na wsparcie akrtywne userow ktorzy uzywaja tej modyfikacji

 

bo wlasnie oni maja mozliwosc sie wypowiedzenia gdyz kazdy z nich posiada inny sprzet i ma mozliwosc wlasciwego przetestowania systemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to oryginalne sterowniki ze strony intela do HD 4000, dodatkowo powiem, że prócz tej karty mam osobną 660mGTX ale bez zmian gdy zainstalowałem sterowniki do 660mGTX ze strony producenta.

Być może wystarczy pogrzebać w ustawieniach sterownika ale chcę poczekać na być może jakieś informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie