Skocz do zawartości

Win 7 Mini Starter - Notebook 2k15


Mr.T

Rekomendowane odpowiedzi

Win 7 Mini Starter - Notebook 2k15
 
http://i.imgur.com/qM1DC.png



Modyfikacja "Win 7 Mini Starter - Notebook 2k15" oparta jest na Windows 7 Sp1 Starter.

System powstał specjalnie dla osób posiadających Notebooki właśnie z licencją na Windows 7 Starter.

 

ale i na nich org system nie jest demonem prędkości.



Zintegrowane:


Zestaw poprawek oficjalnych 193 szt. , DirectX, Internet Explorer 11 PL, wszystkie pakiety DotNET, łącznie z wersją 4.5.2 .

Z dodatków:


7z (nowe ikony), dodatki CPL, dodatki PPM, szybkie skróty, odpowiedni zestaw Tweaków, odblokowane obce style (dodanych jeden)
Dodana personalizacja, Aero, możliwość zmiany tapety oraz testowo obsługa 4 giga ram.

Usuniete:


Ekran powitalny, Dźwieki zdarzeń, Przykładowa Muzyka i Video,Wydaszacze, Przykładowe obrazy, Pomoc, Wsparcie mowy, Wszystkie języki (polski został)
Język naturalny, Defender, niektóre sterowniki (w tym stare grafiki),Easy Transfer oraz przeczyszczony ekstremalnie folder WinSxS.

 

Modułu WU nie usuwałem większość z was go używa ale zalecam po zainstalowaniu wyłączyć ją po prostu na stałe.

 

 

 

Zrzuty:

 

 

 


 *******************************************************************************************************************
Java,Adobe, VC ++ i inne

można pobrac [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] w łatwych instalatorach
 
*******************************************************************************************************************

 

 

 

ISO waży  1.11 GIGA
 

Download:

 

 

 

Mały BONUS

 

ta sama wersja pozbawiona IE, gadżetów, gier, defendera, sterowników drukarek oraz skanerów

 

 

ISO 0,985 GIGA

 

 

 

Mały BONUS II

 

ta sama wersja pozbawiona IE, WMP gadżetów, gier, defendera, sterowników drukarek oraz skanerów

 

 

ISO 0,867 GIGA

 

wersja na płytę CD

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem ten system i uruchomiłem patch na obsługę 4gb ram po czym nastąpiło automatyczne ponowne uruchomienie ale niestety nadal dostępne tylko 2gb z 4gb widocznej pamięci. Wcześniej obecny Windows XP obsługiwał 3,5gb pamięci więc to raczej wina softwara niż hardware. Mogę liczyć na jakąś pomoc? Zależy mi na wykorzystaniu licencji na Windows 7 Starter ale jeżeli mam na tym stracić połowę pamięci ram to chyba zrezygnuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysty system

włącz wyąłcz funkcje systemu chciałem wywalić IE i gry

Wystąpił błąd.Nie wszystkie funkcje zostały pomyślnie zmienione

Po restarcie wszystko bez zmian.Jakieś pomysły

IE nie wywalisz raczej a gry to powinno sie dac usunac chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysty system

włącz wyąłcz funkcje systemu chciałem wywalić IE i gry

Wystąpił błąd.Nie wszystkie funkcje zostały pomyślnie zmienione

Po restarcie wszystko bez zmian.Jakieś pomysły

 

Panel sterowania -> Programy i funkcje -> Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows -> Odznaczenie gier i kliknięcie ok -> Błąd.

Potwierdzone info ;)

 

Ręce opadają

 

jak chcecie w pełni funkcjonalny system zainstalujcie org a nie takie malenstwo co z 150 poprawkami wazy 1.11 giga

 

wiadomo ze cos za cos

 

ile IE wazy ile gry 50 mega razem 

 

usunac skroty i po problemie w tle niedzialaja

 litosci

 

 

odechciewa sie czegos wydawania i robienia

devhost97 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytem chodzi b. szybko.

Nie korzystam z jakiś zaawansowanych programów, gdzie chyba MS Office najbardziej złożony na netbooku  :lol:

Zdołałem zainstalować cały 'podstawowy' pakiet programów z których korzystam.

Brak błędów jak na razie.

Co najwyżej to po instalacji MS Office 2007 [znalazłem jakąś starszą, zaktualizowaną na października stąd], w zakończeniu było info, że niektóre aktualizacje nie mogły zostać zainstalowane, ale word i excel chodzą bezproblemowo.

 

Więc system super na stare kompy, czy netbooki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie