Skocz do zawartości

ReviOS - ciekawa modyfikacja 10


Dlpe

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.06.2020 o 12:56, P4VL0 napisał:

Do takiego komputera tak ciężki system? To jakkolwiek chodzi?

Może być nawet C2D, najważniejszy jest by był zainstalowany na SSD. Kiedyś na stacjonarnym z SSD C2D e8400 i 4GB 1000MHz DDR2 zainstalowałem wersja chyba 1809 i wbrew pozorom dobrze to latało jak na tak stary komputer. Oczywiście do codziennego użytku by spokojnie wystarczył (typu przeglądarki itp) aczkolwiek pograć w stare gry też by dało radę. Ważniejsze po dysku jest większa ilość RAM - 8GB to takie optimum, bo przeglądarki coraz bardziej ramożerne są.

P1O lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, SilverShai napisał:

Ważniejsze po dysku jest większa ilość RAM - 8GB to takie optimum, bo przeglądarki coraz bardziej ramożerne są

Gdzie w tym logika?

W takim firefoxie 20 minut na google maps i zajęte 8GB RAMu. Domyślnie nowy firefox ma 8 procesorów treści. Odznacza się wydajność i ustawia 1 procesor treści. Po 20 minutach na google maps zajęty RAM 1.2GB.

Niejednemu dać 8GB RAMu, to zmarnuje, a inny z 4GB ma jeszcze sporo na inne aplikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kitaro napisał:

Gdzie w tym logika?

W takim firefoxie 20 minut na google maps i zajęte 8GB RAMu. Domyślnie nowy firefox ma 8 procesorów treści. Odznacza się wydajność i ustawia 1 procesor treści. Po 20 minutach na google maps zajęty RAM 1.2GB.

Niejednemu dać 8GB RAMu, to zmarnuje, a inny z 4GB ma jeszcze sporo na inne aplikacje.

To świadczy, że firefox sobie nie radzi sobie z zasobami pamięci. W Operze nie mam za bardzo z tym problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania, jak to spolszczyc? i jak to aktywowac? (laptop z ori windowsem home a ta kompilacja klucza uefi nie widzi)

 

///

Edit:

juz ogarnięte :) aktrywacja prosciutka za pomoca Windows 10 Digital License C#, a spolszczenie poszlo normalnie zmiana jezyka z panelu sterowania, system nawet dosc bo ma wywalone mase niepotrzebnych smieci wiec na jakis starszy sprzet moze sie sprawdzic, ja jednak wracam do zasyfionego od MS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2020 o 19:36, jkaw napisał:

Witam. Skąd można ściągnąć ReviOS - 2004 - U1.0. Nigdzie nie mogę znależć. Pozdrawiam

 

W dniu 17.08.2020 o 20:02, manikcs napisał:

A szukałeś?

Elozja Panowie, też coś nie mogę znaleźć tej wersji u1.0.. s1.0 widzę, ale tamtej nici :wacko: Czyżby porzucili tamtą wersje ,,bardziej okrojoną" czy jak to jest xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem - nie za bardzo mi podchodzi ten mod - od samego początku.

Ale że lubię testować - spróbowałem.

Na początek- korzystam tylko z wi-fi - więc zalogowałem się do swojej sieci - efekt - połączono-brak internetu.

Nie chce mi się więcej w tym grzebać i naprawiać - więc za burtę.

Poza tym - ten mod - prócz jakichś - tajemniczych? - tweków i niby ulepszeń nie oferuje nić specjalnego.

I trzeba go spolszczyć - potrzeba internetu.

Chociaż niektóre poprzednie wersje trzeba było spolszczać inaczej - według tutoriala - u mnie i tak było połowa po ang.

Tu nie wiem - według mnie ten mod nie jest wart pokonywania tych komplikacji.

 

I ciekawostka - jeden z moderów - slipciok - który wystawił na tym forum swoje mody - BARDZO DOBRE - podobno - uczestniczy w tworzeniu tego moda - więc w sumie nie wiem co o tym sądzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie