Skocz do zawartości

bluescreen, 0x000000f4


badii

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! 
MIalem Win7, musiałem zrobić trochę porządek - zabrałem do pracy, poczyściłem i przeinstalowałęm na "ósemkę". Wróciłem, pograłem, ale jak zobaczyłem jakie to wszystko jest nie wyraźne to mi się odechciało tej ósemki. Szybka reinstalacja z obrazu .ISO (allinone), najpierw Proffesional x64 - po zainstalowaniu zaczely wyskakiwac Bluescreeny. Mysle, ze to przez [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], to sprobowalem Ultimate, jednak to samo. NA POPRZEDNIM WINDOWSIE7 gdzie uzytkowalem dosc dlugi czas nie widzialem zadnego BS'a usmiechniety.gif No dobra, pomyslalem ze to wina obrazu iso czy cos, to sciagnalem z neta zmodyfikowana wersje Win7 A-Team gaming version v.2 - glownie pod gry, dla mnie, dla gracza i zainstalowalem cwaniak.gif Podoba mi sie ten [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i chce przy nim zostac, jednak po wlaczeniu, lub po jakims tam czasie uzytkowania wywala mi BS o nastepujacych parametrach : 
STOP : 0x000000F4 (0x0000000000000003, 0xFFFFFA80092D8B30, 0xFFFFFA80092D8E10, 0xFFFFF80002184270).
Nie potrafie rozwiazac tego problemu. Jedyne co zrobilem to odinstalowalem wszystkie sterowniki w stanie awaryjnej, powylaczalem wszystkie [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i uruchamianie, wlaczylem na nowo kompa i na razie jest okej, nie ruszam go, nie wylapal jeszcze bluescreena.
HDTune zrobione na oba dyski, wszystkie czyste, na zielono
ss'y z CPU-Z i GPU-Z.
Pomozcie prosze bo juz mnie nerwica bierze :c Licze na Was cwaniak.gif Od czego zaczac? Chyba od wlaczenia uslug w trybie awaryjnym bo na razie to mi nawet myszka nie dziala zadowolony.gif
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] ? z tym nigdy nie mialem problemu jak mowie, wszystko bylo ustawione jak jest teraz i nigdy bs nie mialem cwaniak.gif
czekam na odpowiedzi, jakies pomocne, pozdrawiam usmiechniety.gif

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz na forum czy sam montowałeś tzn wkładałeś procesor do gniazda intelowskiego 1150 ?  Bo ja sam montowałem i okazało się ze na płycie głównej H87 MSI gaming było uwalone gniazdo wgięte piny. MSI odmówiło komentarza ale wygrałem proces w sadzie. I oddali mi kase z nawiazka.

 

Może tak być że płyta tez nie ma wsparcia lub Pamięci sa uszkodzone albo dysk. 

 

Radzę puścić test na 1 kości programem Memtest wypalić albo na USB albo na płytkę programem ashampoo jako obraz najmniejsza predkościa.

 

Test robić do 8 pełnych cykli. Na każdej pamięci osobno. Programem HD Tune zrobisz test dysku i zywotność skreany dasz tutaj na forum w linkach.

 

Może być tak że cooler boxowy od CPU nie daje rady bo pasta się srkuszyła lub wyschła. I trzeba nałożyć nowa lub wymienić cooler na wydajniejszy.

 

Dużo może być powodów.

 

Jeżeli masz dysk IDE na taśmę ale ta szeroka około 10 cm to odradzam takich dysków.

 

1 TB sata kosztuje 235 złotych 64 MB cashe nowiutki. Sam mam Seria caviar blue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowalem w sklepie komputerowym i nadal tutaj pracuje :x jestem bo jestem, zajmuje sie glownie komputerami, sam zanioslem komputer do siebie, wszystko wymontowalem, poczyscilem, nalozylem nowa paste, zalozylem procesor, wyczyscilem wiatraczki.. jedyne co, to tam zdziebko pasty poszlo mi na druga strone procesora, tj. od wewnetrznej strony ale wytarlem dosc dokladnie.. teraz komputer chodzi normalnie bez zadnej wlaczonej uslugi i uruchamiania.

Dyski sa okej sprawdzalem, memtest zaraz zrobie ale uwazam ze tez powinno byc okej bo nie dawno sprawdzalem pamieci :)

paste nakladalem nowa, silikonowa. temperatury w normie wszystkie.

oba dyski na SATA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nigdy nie dajesz silikonowej.  Stosuj Atic cooling MX 2. Czytałem i miałem przypadek że gościu dał paste i tez mu wlazła pod proca i to robiło problemy. Jak masz na gwarze to oddaj ale wczesniej zapytaj się kogoś hmm ja oddałem. Kto zna się czy mozna myć cała płytre głowna w specjalnym rostworze to wymyje gniazdo. Bo wydaje mi się że to robi problemy. Mogłeś złamać wygiać piny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mi walił bosdy wszystko wgrałem gry przegrzewa się procesor Ci na bank.....

Podobne komunikaty miałem jak MSI miało oszkodzone gniazdo.....  Człowiek zmęczony to nie myśli. No ale drugiego dnia się okazało że niestety 600 zł w kibel w tedy iudałęm się do prawnika.  walczyłem o godność i o to jak traktuja ludzie z MSI. i dosyć spore odszkodowanie dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robie reinstall calego wina z modyfikacja na czysto po formacie

szkoda tylko bo nigdy nie mialem problemu z podlaczeniem :c no ale podzialam cos z tasiemkami :)

Szkoda tylko, ze na 8 wszystko paca a z sama 7 mam problemy :/

 

 

Jutro może wrzucę jak sprawdzać sumy kontrolne i inne fajne triki takie przydatne :) pozdrawiam. Jak coś służymy pomocą:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie