Jump to content
WinClub
arex766

Windows 10 uruchamianie tylko selektywne zamiast normalnego

Recommended Posts

Mam taki problem,po wpisaniu komendy msconfig wyświetlają mi się opcje konfiguracji systemu,w zakładce ogólne są dostępne opcje rozruchu uruchomianie normalne , diagnostyczne i selektywne.Problem mój polega na tym że mam tylko dostępne uruchamianie selektywne,jak chcę zmienić na normalne nie ma żadnej reakcji, po ponownym uruchomieniu systemu dalej mam zaznaczone tylko uruchamianie selektywne.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Czemu masz szare trzecie pole nie aktywne.

Uruchom msconfig i przejdź do zakładki [-Rozruch-]. W opcjach rozruchu wyłącz opcję [-Bezpieczny rozruch-].

Ja mam tak i jest ok.

FmBDJ4a.jpg

A tu mam tak

SQra3fi.jpg

@up

Systemów multum plus mody, nie wnikając we własne przeróbki a Wy szukacie wspólnego mianownika (a bo ja mam inaczej) ... tak się nie da  <_<

Ustalić podstawy a potem szukać rozwiązania.

edit:

Kolego arex ... 19041.329 mam tak samo jak Ty i nie widzę w tym problemu. To raczej kwestia ustawień ... nie wnikam bo może to hibernacja którą wyłączyłem czy coś innego. Musiałbym po kolei na poziomie instalacji i optymalizacji obserwować tą zależność.

Godzinę temu, zdzisiek24 napisał:

@up

Systemów multum plus mody, nie wnikając we własne przeróbki a Wy szukacie wspólnego mianownika (a bo ja mam inaczej) ... tak się nie da  <_<

Ustalić podstawy a potem szukać rozwiązania.

edit:

Kolego arex ... 19041.329 mam tak samo jak Ty i nie widzę w tym problemu. To raczej kwestia ustawień ... nie wnikam bo może to hibernacja którą wyłączyłem czy coś innego. Musiałbym po kolei na poziomie instalacji i optymalizacji obserwować tą zależność.

Wiem ,że to nie jest żaden problem bo system chodzi dobrze.Ja hibernacje mam włączoną , system  19041.331.Próbowałem zmienić na rozruch normalny i bezpieczne uruchamianie,po ponownym uruchomieniu komputera ustawienia zmieniają się do ustawień wyjściowych czyli uruchamianie selektywne.