Jump to content
WinClub
soulfly777kris

Brak opcji wyłączenia logowania w Windows 10

Recommended Posts

Witam forumowiczów "winclub.pl"

Od kilku dni mam problem z wyłączeniem opcji logowania bo nie posiadam kwadracika do odhaczenia przy tekście  "Aby używać tego komputera, użytkownik musi wprowadzić nazwę użytkownika i hasło"

Zresztą sami zobaczcie na fotce. 

gggggggggg.jpg.f96c7273be9a8aeb3dfcc05b69ff5632.jpg

Czy macie pomysły jak to naprawić ?

Z góry dziękuje za pomoc.

Bardzo Wam dziękuje za każdą pomoc bo jest naprawdę miło jak zadaje się na forum jakieś pytanie i kilka osób przychodzi z pomocą dając różne ciekawe rozwiązania danego  problemu spoglądając na niego z każdej strony. Ja akurat tym razem skorzystałem z rozwiązania  kolegi "renatan" który podał mi namiary na podobny temat na którym znalazłem fajny mały programik ze strony Microsoftu o nazwie  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników].

renatan likes this

W dniu 18.06.2020 o 17:25, renatan napisał:

@Hannibal

@laryflinta

a jaka jest różnica między tematem postawionym tutaj a linkiem podanym w pierwszej podpowiedzi ?

Między tematem a linkiem nie mam pojęcia, ale... między moją m.in. odpowiedzią, a tą "@Dziadek13 1. Pobierz program Winaero Tweaker LINK  2 Znajdź opcję Enable User Auto Logon Checkbox 3.opcja pojawi się w netplwiz" zasadnicza - brak konieczności posiłkowania się programem zewnętrznym.

Może gdyby Pan podał link do tematu, wskazując tym samym na jego powielenie, byłoby inaczej. Jednak w Pańskiej odpowiedzi (we wskazanym przez Pana linku?) znalazła się i zacytowana porada. Do niej to, a nie do... linku odnosi się moja poprzednia wypowiedź przedstawiona w formie alternatywy wobec tego co w Pańskiej wypowiedzi się - jak obecnie rozumiem - przez przypadek :Lznalazło.

w sumie to mi chodzilo o to że akurat na forum pojawiły sie podobne tematy i można bylo tamten rozwinąć/podpiąć się :) ale juz sobie poradzili :)