Jump to content
WinClub
AS00

Najnowszy możliwy sterownik dla chipsetu Intel P35 działający z Windowsem 10

Recommended Posts

Witam,

Zbieram się do przeinstalowania Windowsa na komputerze i jak zwykle mam zagwozdkę ze sterownikami do chipsetu Intela (za nic nie pojmuję ich oznaczeń i jak tego szukać, tym bardziej, że chipset już antyczny i intelowskie narzędzie do wykrywania sterowników w ogóle nic nie znajduje). 

Chodzi o ASUSa P5K i chipset P35. 

Przeglądając forum pobrałem 2 wersje i teraz nie wiem, która będzie najnowsza i zgodna z tym chipsetem:

sterowniki_chipset.jpg.6fbf7c5c073ab9a2c769630e81486312.jpg

Rozumiem, że wersja 9.x.x to najwyższa wersja dla tego modelu? Czy jednak brać tę z najwyższym numerem po "dziewiątce"?

Z góry dziękuję za zainteresowanie i pomoc ;)

Z ciekawości, jeszcze na obecnym systemie bez przeinstalowywania, po kliknięciu w instalację wyskakuje komunikat, że mam jeszcze nowsze sterowniki niż 9.4.0.1027

image.png.df8701d9fedfb21f36f291afd165d300.png

Masz nowsze i są to ostatnie sterowniki do P35. Dostępne tutaj: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jak chcesz możesz je pobrać i przeinstalować z użyciem przełącznika "-overall". To spowoduje przeinstalowanie wszystkich elementów sterownika. 

W dniu 17.06.2020 o 08:36, P1O napisał:

Masz nowsze i są to ostatnie sterowniki do P35. Dostępne tutaj: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jak chcesz możesz je pobrać i przeinstalować z użyciem przełącznika "-overall". To spowoduje przeinstalowanie wszystkich elementów sterownika. 

Hm, no to przy świeżej instalacji W10 2004 wybiorę ten nowszy sterownik i zobaczę, czy się uda zainstalować i czy wszystko będzie działać ;)