Skocz do zawartości

Win JG10 x64 2004 - archiwum


srom-otnik

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.09.2020 o 22:24, kiryl napisał:

Witam wszystkich,

 

czy spotkał się ktoś z problemem na tej wersji WIndowsa z synchronizacją save'ów z UPLAY?

Mam podejrzenie, że brak lub wyłączenie jakiejś usługi sieciowej uniemożliwia pobranie save'ów z chmury... ale niestety nie wiem jak mógłbym to wyłapać.

 

Mam wrażenie, że na poprzedniej wersji Windowsa od Sromotnika było w porządku.

 

Mam aktywnego Defendera. windowsowski firewall

optymalizatorem usług ustawiłem na razie usługi na stan domyślny... ale niestety cały czas nic to nie daje.

 

Może jest w stanie ktoś coś podpowiedzieć? Z góry dzięki za pomoc.

 

ps. zapomniałem wspomnieć że werjsa Pro, pełna (nie lite)

Skoro wersja pełna to kwestia systemu odpada, chyba że Windows coś spier**lił, bo wersja pełna jest, nieruszana przez autora ma jedynie dodane autorskie narzędzia. Powiedź, do jakiej gry nie działa synchronizacja save'ów może mam ten tytuł i będę w stanie zweryfikować czy problem nie jest po stronie Ubisoftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2020 o 01:56, megabajtj23 napisał:

Witam. 

Zainstalowałem system na HP Pavilon Gaming  i  zabrałem się do instalowania  programów jakich używam. Pierwszy zainstalowany, drugi już nie, kolejny to samo błąd jak na obrazkach. Czy da się coś zrobić?

Pozdrawiam.

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Miałem jakiś czas temu ten problem tylko że z Epic Games Store - wystarczy uruchomić CMD jako administrator i następnie skopiować np. ze skrótu i uruchomić przez cmd - zdjęcie przykładowe

X7a1qUY.png

A tak się dzieje z powodu że w tym systemie jest jakiś problem i plików .msi nie odpala jako administrator(tak wiem na screenie jest exe, ale to tylko dla przykładu, bo nie używam już modów, a jedynie odpowiednich tweaków na oryginalnym obrazie Windowsa) - Wydaje mi się że ma to chyba coś wspólnego z pełnymi prawami administratora

W dniu 21.09.2020 o 22:24, kiryl napisał:

czy spotkał się ktoś z problemem na tej wersji WIndowsa z synchronizacją save'ów z UPLAY?

Jeśli to Assassin's Creed IV: Black Flag to akurat samo Ubi wyłączyło synchronizację save z powodu jakiś tam bugów i nigdy nie naprawili tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2020 o 11:59, kamiloxf napisał:

Skoro wersja pełna to kwestia systemu odpada, chyba że Windows coś spier**lił, bo wersja pełna jest, nieruszana przez autora ma jedynie dodane autorskie narzędzia. Powiedź, do jakiej gry nie działa synchronizacja save'ów może mam ten tytuł i będę w stanie zweryfikować czy problem nie jest po stronie Ubisoftu.

Cześć, konkretnie chodzi mi o AC Odyssey i Far Cry 5...

Niestety już wiem, że to Ubi coś spier... bo utworzenie nowego save'a i nadpisanie nim save'a w chmurze działa, tzn. nowe save'y się synchronizują :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2020 o 10:20, wiher123 napisał:

A tak się dzieje z powodu że w tym systemie jest jakiś problem i plików .msi nie odpala jako administrator(tak wiem na screenie jest exe, ale to tylko dla przykładu, bo nie używam już modów, a jedynie odpowiednich tweaków na oryginalnym obrazie Windowsa) - Wydaje mi się że ma to chyba coś wspólnego z pełnymi prawami administratora

Włącz Kontrolę konta użytkownika, często pomaga na takie z du*y błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czysto zainstalowany i znów pojawia ten problem z update
 

Cytat

 

Na Twoim urządzeniu brakuje ważnych poprawek związanych zabezpieczeniami i jakością.

 

Wystąpiły problemy podczas instalowania aktualizacji, ale ponowimy próbę później. Jeśli ten problem będzie nadal występować i chcesz przeszukać Internet lub uzyskać informacje od pomocy technicznej, użyj kodu błędu: (0x80073701)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem ten system jeszcze raz i jestem zadowolony. Paczka którą udostępnia sromotnik jest świetna. Ciężko znaleźć ciekawy MOD z WU i Defenderem a tutaj działa wszystko jak należy, i paczka tweaków też wystarczająca. Jedyne póki co zauważyłem to fakt że jakieś 2 aktualizacje stoją i nie chcą się zainstalować ale mam nadzieje że kiedyś wejdą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że Ci się podoba. 

Modów się nie aktualizuje bo niewluja poprawki autora. 

Ten efekt że nie chc się zainstalować to taka hybryda, ściąga wszystko a tylko sterowniki się instalują. 

Mechaniz blokady aktualizacji wiele razy psół mi się i wydać było że system muli. Dlatego blokuję aktualizacjie, a stawiam na nowo system jak Sromotnik wyda nowa wersje i uwzględni w niej aktualizacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze używam modów i instaluje aktualizacje ;) Zresztą sromotnik sam pisze ze można korzystać, poza tym nie używam wersji lite która faktycznie była by bardziej problematyczna z aktualizacjami. Nie jestem jakimś maniakiem, automatyczną instalacje poprawek mam wyłączoną więc zobaczymy ;) Jak kiedyś wejdą te aktualizacje to się nie obrażę, chyba że faktycznie sromotnik wyda 20h2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w najbliższym czasie na ten mod można spodziewać się aktualizacji (dni, tygodnie, w tym miesiącu?)? Cały czas obserwuje i od jakiegoś czasu odkładam format a teraz gdy nastał październik po cichu liczę, że Sromotnik coś kompiluje na jesień, a nie ukrywam, że lepiej mi poczekać na coś zaktualizowanego, tym bardziej, że zawsze coś po 3 miesiącach się ukazywało (raz na kwartał można było liczyć na system na najnowszym jądrze z najnowszymi aktualizacjami a że A-team już dawno olał sprawę to od tamtego czasu zawsze liczyłem na pewniaka Sromotnika) ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2020 o 09:37, ifora napisał:

Czy w najbliższym czasie na ten mod można spodziewać się aktualizacji (dni, tygodnie, w tym miesiącu?)? Cały czas obserwuje i od jakiegoś czasu odkładam format a teraz gdy nastał październik po cichu liczę, że Sromotnik coś kompiluje na jesień, a nie ukrywam, że lepiej mi poczekać na coś zaktualizowanego, tym bardziej, że zawsze coś po 3 miesiącach się ukazywało (raz na kwartał można było liczyć na system na najnowszym jądrze z najnowszymi aktualizacjami a że A-team już dawno olał sprawę to od tamtego czasu zawsze liczyłem na pewniaka Sromotnika) ;).

Jaki sens ma robienie modyfikacji  na 2004 skoro zaraz będzie 2009 trochę szkoda czasu

nudzija lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, oczywiście coś Wam wymodzę (sobie oszczędzę tej wątpliwej przyjemności korzystania z W10), ale czekam najnowsze jesienne oficjalne wydanie 20H2 i być może też na pierwsze łatki pod wady jakie niewątpliwie będzie on w sobie miał. Czyli wstępnie listopad, jak dożyję i Covid mnie nie dopadnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2020 o 08:43, srom-otnik napisał:

Dzięki!

Nigdy nie byłem zwolennikiem tego Edga i więcej go nie dodam do żadnego systemu

A ja Ci powiem, iż mimo mojej niechęci jak u Ciebie, nie ma obecnie lepszej przeglądarki. Prawdopodobnie robione jest to świadomie przez Microsof(taka krecia robota). Wydajność najlepsza, obciążenie zasobów najmniejsze. Nawet Netflix na edge działa w 4k a inne nawet ful hd w podstawie nie posiadają(po dodaniu rozszerzenia wskakują na fullHD). Niestety nie zawsze ma się to co się lubi :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak se dziś rozmyślam przy kolejnym drinku nad kolejnym wydaniem 2004 w wersji Full - chyba usunę wszystkie apki, które user może sobie pociągnąć ze sklepu M$, więc byłoby wyraźnie lżejsze iso. Ale czy mogę go nadal nazywać "wersja Full" ???

Lite - tradycyjnie wycięte totalnie, tu nic nie będę zmieniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, srom-otnik napisał:

Tak se dziś rozmyślam przy kolejnym drinku nad kolejnym wydaniem 2004 w wersji Full - chyba usunę wszystkie apki, które user może sobie pociągnąć ze sklepu M$, więc byłoby wyraźnie lżejsze iso. Ale czy mogę go nadal nazywać "wersja Full" ???

Lite - tradycyjnie wycięte totalnie, tu nic nie będę zmieniał.

Moim zdaniem możesz 2004 bez kafelków nazywać wersją Fulll, ponieważ wtedy system nie cierpi na funkcjonalności dodatkowo możesz deaktywować Defendera + Wstrzymać WU na kilka lat (ale bez blokowania) chodzi o to aby nie mieliło po dysku

Czyli jako full : 
1) Wyciąć kafelki
2) Permanentnie deaktywować defendera są lepsze i lżejsze programy
3) Wstrzymać WU lub dodać do Folderu Tuning https://greatis.com/stopupdates10/ 

Pytanie, czy warto jeszcze modzić 2004 czy może wybrać 2009 (które ma mieć premierę za kilka-kilkanaście dni) a finalny build jest już wyłoniony, czyli: 19042.508

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie