Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG10 x64 2004

Recommended Posts

sromotnik - gdybym zainstalował wersje lite - czy bedzie sklep i update działał - bo mam teraz full x64 pro - byc moze tu wstała by drukarka - tu jest jakis problem z driverami - bo w sieci jest 

10 godzin temu, krzychuxp napisał:

sromotnik - gdybym zainstalował wersje lite - czy bedzie sklep i update działał - bo mam teraz full x64 pro - byc moze tu wstała by drukarka - tu jest jakis problem z driverami - bo w sieci jest 

U mnie działa 

wczoraj zainstalowane na świeżo wszystko. Brak jakich kol wiek problemów z tą wersją. Dla mnie jak najbardziej OK. Po zainstalowaniu wszystkiego tak wygląda u mnie to systemowo.  

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

59 minutes ago, kaminskigdynia said:

Fanie. To wersja lite czy pelna

Pełna gdyż robię wiele na kompie i nie chciałbym żeby przy czymś mi padł. Użyto to co w folderze tuning i wszystko elegancko smiga

WU jest włączone częściowo, żeby działał Sklep przy dowolnej konfiguracji usług optymalizatora. Jak wyłączę wuauserv to zaraz będzie lament, że nie działa ta odpustowa witryna winshit store i jakieś tandetne paneliki do świecidełek nie działają. Sorry, albo rybki, albo akwarium...

Mam problem, nie mogę uruchomić RemoveSPY_AIOv23. Pojawia się na sekundę wiersz poleceń i znika...

Teraz, lkbass napisał:

Mam problem, nie mogę uruchomić RemoveSPY_AIOv23. Pojawia się na sekundę wiersz poleceń i znika...

Bo wszystkie skrypty należy uruchamiać prawym przyciskiem myszy i wybierać opcję Uruchom jako administrator

4 minuty temu, srom-otnik napisał:

Bo wszystkie skrypty należy uruchamiać prawym przyciskiem myszy i wybierać opcję Uruchom jako administrator

tak właśnie robię i mam taki problem

jako pierwsze uruchomiłem OOSU10 i ustawiłem tj na załączonym zdjęciu apply all setting. Win jest świeżo zainstalowany, dodatkowo stery

Przeinstalowalem system. Uruchomilem skrypt jako pierwszy, jest ok. Wszystko działa. Mam pytanie. Czy ten skrypt wystarczy czy trzeba instalować także OOSU10?

u mnie po wifi nadal problem po kablu jest ok - chociaz tez były problemy z instalka - bufor wydruku właczony - wesja full x64 - domyslna optymalizcja - gdyby nie było ok na orginale to bym myslał ze padło wifi w drukarce - po za tym system zaje........

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Spróbuj 1909

10 minut temu, krzychuxp napisał:

u mnie po wifi nadal problem po kablu jest ok - chociaz tez były problemy z instalka - bufor wydruku właczony - wesja full x64 - domyslna optymalizcja - gdyby nie było ok na orginale to bym myslał ze padło wifi w drukarce - po za tym system zaje........

W ogóle ostatnio MS coś schrzanił w kilku kompilacjach z drukarkami co przyczyniało się do tego że nie można było wydrukować. 1909 i 2004 na pewno oberwały tym błędem.

u mnie po wifi nadal problem

1909 - jak wyzej tez nie działa

sromotnik cały czas siedze na jg2004 - prosze o to co chcesz mi przesłac odnosnie uruchomienia drukaki

@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Próbowałeś nadać użytkownikowi pełne uprawnienia administratora?

Zainstalowałeś pakiet bibliotek Visual C++ (Może one są Tobie potrzebne)

Win JG10 LTSC x64 -Lite. Drukarka Brother DCP-J105. Żadnych problemów z instalacją sterowników i żadnych problemów z drukowaniem, czy po kablu czy po wi-fi.

Nie trzeba nic kombinować z buforami. Wszystko działa od strzału.

W menu drukarki (na drukarce) trzeba sprawdzić czy wi-fi jest włączone i aktywne.

25 minut temu, Geralt Z Rivii napisał:

@srom-otnikNie zrozum mnie źle szanuję twoją pracę wyłączyłem to sobie w usługach ale po jakimś czasie jakby  automatycznie się włączyło i mi syfu narobiło nie wiedzieć czemu

Da się tego pozbyć? reszta oczywiście klasa bez zarzutu :)

Do wyłączenia WU Możesz użyc tego programu [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Witam 

Cos walnęło, system zapętla się przy zamykaniu systemu. 

System zamraża się nie współpracuje, od raza się na parę sekund i znowu zamraża. 

Pewnie coś zainstalowałem dziwnego. 

Jest plus dzisiaj instaluje wersję 1909 i dam znać co w nowej wersji.