Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG10 x64 2004

Recommended Posts

15 godzin temu, srom-otnik napisał:

Nie, to jest oficjalna majowa wersja.

System zamknięty, gotowy do kompresji ESD i tworzenia ISO Final

Nie robię przy nim nic więcej na tą chwilę.

Może M$ wyda jakieś poprawki na to zamulenie ostatniego ich gniota - wtedy ja również odświeżę to wydanie.

Plany wydawnicze:

- zrobiona od nowa wersja 1909

- odświeżenie/aktualizacja JG8.1 Pro

- nic więcej na horyzoncie na jakiś czas :P

Jestem fanem twojego JG8.1, to świetna wiadomość! 

15 godzin temu, srom-otnik napisał:

Nie, to jest oficjalna majowa wersja.

System zamknięty, gotowy do kompresji ESD i tworzenia ISO Final

Nie robię przy nim nic więcej na tą chwilę.

Może M$ wyda jakieś poprawki na to zamulenie ostatniego ich gniota - wtedy ja również odświeżę to wydanie.

Plany wydawnicze:

- zrobiona od nowa wersja 1909

- odświeżenie/aktualizacja JG8.1 Pro

- nic więcej na horyzoncie na jakiś czas :P

Świetna wiadomość, czekam na JG8.1 Pro, mam zainstalowaną wersję Lite (rewelacja).

jarexpol likes this

Witam @srom-otnik chciałem się dowiedzieć czy to jest finalne wydanie 2004 póki co i czy można wyłączyć Windows Update jak wszystko w Optymalizatorze Usług da się na NIE? Wspominałeś wyżej w komentarzach że będziesz odświeżał 2004 jak wyjdzie jakaś aktualizacja łatek  :-P Pozdrawiam :-)

28 minut temu, DivRoK napisał:

Witam @srom-otnik chciałem się dowiedzieć czy to jest finalne wydanie 2004 póki co i czy można wyłączyć Windows Update jak wszystko w Optymalizatorze Usług da się na NIE? Wspominałeś wyżej w komentarzach że będziesz odświeżał 2004 jak wyjdzie jakaś aktualizacja łatek  :-P Pozdrawiam :-)

Tak, na razie to wersja finalna. Nic lepszego z tym scheißem nie wymyślę, bo nawet mnie odrzuca od tego, żeby nadal przy nim dłubać.

Nie musi być wszystko na NIE! Na pytanie "Czy przywrócić ustawienia domyślne usług? - odpowiadasz NIE, cała reszta to już kwestia Twoich potrzeb...

5 minut temu, krzychuxp napisał:

mam problem z istalacją drukarki dcpj 315w wywala bład przy połaczeniu po wifi is034 instal network driver -03

Zastosuj ustawienia domyślne w optymalizatorze usług, a jak nie dasz rady to instaluj wersję pełną systemu - na niej absolutne wszystko działa 

Tan system jest średni , czyli 2004 to moim zdaniem o 10% wolniejszy od 1909 a 15% wolniejszy od JG1809 Pro core który jest Twoim królem wydajnośc bez wodotrysków i ściemy, xboxów i śmieciostwa.

Ja czekam na test 1909 core wypatroszony a zarazem stabiny i lekki cały system po zainstalowaniu waży tylko 5GB a nie 12 lub 15..... i procesy w 1809 core PRO jest 30 na start i po miesiącu jest 30.

W nowym sofcie procesy szybko dobijają do 50 i 80 przy google chrome..... 

Tylko CORE bym widział....dużo by tego chciało ...... bedziesz to brał pod uwagę SROMOTNIKU ?

10 godzin temu, srom-otnik napisał:

Ktoś jeszcze zgłasza jakieś problemy?

Yop.

Notepad2 niby jest zainstalowany, ale pliki txt otwiera zwykły notatnik. Trzeba ponownie zainstalować Notepad2 by się prawidłowo podmienił za systemowy.

OldNewExplorer - jest zainstalowany i nie widzę możliwości by coś konfigurować, odinstalować.

Usługa USO powinna być moim zdaniem, na starcie wyłączona; bo system chciał ściągać jakieś poprawki zaraz po instalacji, przed optymalizacją usług i nie udało mu się. Utknął na niebieskim oknie  i tak kręcił 15 minut i nic.

Okno podobne do tego:

xjak_recznie_wymusic_aktualizacje_window

Nie jestem pewny czy nowy Edge, to dobry pomysł.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

sam system działa ok - drobne problemy wynikające z modyfikacji są u mnie rozruch 10s na orginale 17s - gdyby nie problemy ze sterownikiem drukarki wifi to już by był zainstalowany

UgoFantozzi likes this

3 godziny temu, krzychuxp napisał:

sam system działa ok - drobne problemy wynikające z modyfikacji są u mnie rozruch 10s na orginale 17s - gdyby nie problemy ze sterownikiem drukarki wifi to już by był zainstalowany

Ja nigdy na żadnej modyfikacji od Sromotnika nie miałem problemu z drukarka wifi nawet na wersjach ultra lite :)

Godzinę temu, szymibtw napisał:

Ja nigdy na żadnej modyfikacji od Sromotnika nie miałem problemu z drukarka wifi nawet na wersjach ultra lite :)

Uruchom usługę bufor wydruku i będzie drukować po wifi

6 godzin temu, kaminskigdynia napisał:

Uruchom usługę bufor wydruku i będzie drukować po wifi

bufor wydruku jest właczony - wifi nie działa na drukarce w poprednich wersjach od sromotnika tez nie miałem problemów w tej wersji mam niestety problem