Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG10 x64 2004

Recommended Posts

17 hours ago, srom-otnik said:

Gotowe, wersja TEST 2 do Waszej dyspozycji. 

Poprawiłem:

- kopia zapasowa oraz punkty przywracania;

- logowanie biometryczne przy dowolnej konfiguracji usług;

- instalację .msi

Ponadto zintegrowałem wszystko, co można pobrać z WU na dzień dzisiejszy oraz zmniejszyłem rozmiar iso (dokładniejsze oczyszczenie obrazu)

Będziesz miał mnie dosyć z tym logowaniem twarzą, ale ono nadal działa tylko na usługach domyślnych. O ile ekran "opcje logowania" daje się tym razem wyklikać po optymalizacji, o tyle system nie pamięta danych twarzy i za każdym razem pyta o PIN, a jak się wejdzie w opcje logowania, to jest przycisk "Konfiguruj" zamiast "Zwiększ dokładność rozpoznawania"

przemo and srom-otnik like this

6 minut temu, robin napisał:

z tym logowaniem twarzą, ale ono nadal działa tylko na usługach domyślnych. O ile ekran "opcje logowania" daje się tym razem wyklikać po optymalizacji, o tyle system nie pamięta danych twarzy i za każdym razem pyta o PIN, a jak się wejdzie w opcje logowania, to jest przycisk "Konfiguruj" zamiast "Zwiększ dokładność rozpoznawania"

Będziemy badać temat dalej, do skutku! Ważne, że idziemy w dobrym kierunku 

Obecnie montuję w adobe premiere na 10 LTSC 2020 Twoim Sromotniku i jest lux........fajnie działem na 1909 i było wydajnie jak na 10 tkę........ która 10-tka jest do takich zastosowań nr.1 Twoim zawodowym okiem jako wykonawcy sprawnych stabilności i palenia iskier....... zbuduj nam taki system a cię ozłocimy Sromotniku....

Od 8 lat wierny Twoim modom.......

Dorzucę jeszcze do tego aktualizację HashCheck do najnowszej dostępnej wersji o ile tego już nie zrobiłeś.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

13 godzin temu, zwierzaczek666 napisał:

Wszystko działa ale nie moge podlaczyc(nie znajduje) glosnika bluetoth

To dziwne bo u mnie działa normalnie , mam na płycie głównej BT i bez problemu wszystko łączy , pad od PS4 czy słuchawki 

1 minute ago, CzarnyPSP said:

To dziwne bo u mnie działa normalnie , mam na płycie głównej BT i bez problemu wszystko łączy , pad od PS4 czy słuchawki 

u mnie też słuchawki działają jak coś

Siemka w kazdym poscie piszesz ze w10 to totalnie tonacy okret, co bardziej polecasz uzywać w7? Moglbym tez linuxa tylko jest maly problem ze  gram w gry? Jaki system pod gry?

Witam - czy można mieć prośbę do autora modu? Chodzi o stały problem instalacji wersji Home  pomimo klucza Pro z czytywaną z BIOSU. Nie pomagają żadne wpisy ei.ctg   a można by buło dodać  do obrazu.

Postawiony System  Sromotnika   chodzi 2 dzień, i jest ok na razie bez uwag. Wyrazy uznania. / w wersji Home/

7 hours ago, musha said:

Siemka w kazdym poscie piszesz ze w10 to totalnie tonacy okret, co bardziej polecasz uzywać w7? Moglbym tez linuxa tylko jest maly problem ze  gram w gry? Jaki system pod gry?

To już nie te czasy, że na linuksie za bardzo nie pograsz. Jest steam, jest lutris, jest play on linux

5 minut temu, robin napisał:

To już nie te czasy, że na linuksie za bardzo nie pograsz. Jest steam, jest lutrix, jest play on linux

Android też na kernelu linuxa a jak wszyscy grają. :D

Wszystko zrobiłem według instrukcji, również optymalizacje, jednak coś mi blokuje WU. Ale zbytnio to nie przeszkadza. Sterowniki pobrałem sobie ręcznie. Najważniejsze że system stabilny, błyskawiczny jak każdy Twój system. 

Godzinę temu, nowator81 napisał:

Wszystko zrobiłem według instrukcji, również optymalizacje, jednak coś mi blokuje WU. Ale zbytnio to nie przeszkadza. Sterowniki pobrałem sobie ręcznie. Najważniejsze że system stabilny, błyskawiczny jak każdy Twój system. 

Optymalizator usług - wybierasz ustawienia domyślne, restart i można pobierać updaty. Chyba, że używałeś któregoś z narzędzi do telemetrii i zablokowałeś WU...

szymibtw likes this