Jump to content

W co gramy :)


Recommended Posts

Posted

 

Już gram. Nie kręcą mnie tego typu gierki ale odpaliłem dla testu mego laptopa. Ponoć wymagający tytuł ... o dziwo i7- 10750H/1660Ti bez fajerwerków ale daje radę.

Graficznie ładnie, klimat też spoko więc zobaczymy czy dam się wkręcić w fabułę, czy polegnę.

Posted
W dniu 29.10.2023 o 17:11, zdzisiek24 napisał(a):

Już gram. Nie kręcą mnie tego typu gierki...

No bo to jest TPP a takie cóś to tylko dla dzieciaków. Dla prawdziwego gejmera to tylko FPP/FPS.

Posted
W dniu 10.12.2023 o 20:16, wiher123 napisał(a):

Jak to w ogóle działa na SteamDecku jak wymaga to jednego szybkiego rdzenia?

z wejścia działa słabo, ale dogrywając patche i mody jest dużo lepiej. Finalnie jakieś 45-55 klatek/s 

Posted

To teraz ja przedstawię swoje ulubione gierki:

 

1. Gothic, Gothic 2 Noc Kruka + mody z dubbingiem

2. Penumbra Przebudzenie i Czarna Plaga

3. FreeBird (To The Moon, Finding Paradise, Impostor Factory)

4. Syberia 1 i 2

5. LanceLogic

6. Life is Strange Before i The Storm i Life is Strange

 

Kiedyś grałem jeszcze w Project IGI, IGI 2 Covert Strike oraz Worms World Party, Worms Armageddon i Worms 3D 

ale teraz te gry wydają mi się zbyt prymitywne, a Morrowind zbyt przesadzony jak się otworzy ekwipunek to 30 takich samych buteleczek i jak tu się połapać w dodatku takie małe ikonki i straszna toporność.

Posted

W grand theft auto 3 na PCSX2.Cóż kult gierka i pierwsza z serii GTA w 3D.

Czy wy też lubicie stare gry,jak konsola Gameboy Color?.Ja kocham,przypomina się mi dzieciństwo.

Bachory tego nie zrozumieją i mówią grafika do du*y itp,bo dziś grają w Minecraft i Fornite

Posted

Tomb Raider I-III Remastered

 

spoko gierka.

udany powrót z 96. po I nigdy nie grałem w II i III.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Posted

Terminator: Resistance

7.5/10

stare ale jare. bardzo dobra, chociaż z błędami miejscami irytująca gra. KLIMAT T1/T2!

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Posted

W wolnych chwilach pogrywam w starocie  z czasów Snesa i PSX. Jakiś czas temu nadrobiłem Chrono Trigger a obecnie powoli zaczynam Final Fantasy 9. Wszystkie stare gry aż do czasów PS2 i Gamecube mam zebrane w jednym miejscu w formie gustownego menu tylko brak czasu żeby ograć wszystkie klasyki. :)

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information