Jump to content
WinClub
pawel5428

Kiedyś skill,dzisiaj słabo. gry multi itp.

Recommended Posts

1081870404_gameover.jpg.def68fa2f7e2cd5047a93517bb7e5392.jpg     

Z 10 lat temu jak kiedyś grałem na multi czy w counter strike czy inne gry, czy nawet w strzelanki w singlu  jak np. call of duty ,prey,quake itp, pamiętam że bardzo dobrze mi się grało i byłem w tym bardzo dobry. W takiego cs'a na serwerach DM pamiętam się uczyłem na początku dostawałem ostro w du** a już po kilku godzinach grałem całkiem nieźle. Ogólnie na serwerach miałem staty gdzie byłem trzeci ,czasami 5 a nie rzadko i pierwszy. W singlówki wymiatałem tylko kosiłem niemilców a obecnie granie na multi przysparza mi więcej nerwów niż przyjemności.

Masa wrednych graczy, zwyzywają od botów ,noobów, chcą wyr****ć ci matkę albo zmieniają płeć twojego ojca na starą.

Strasznie denerwują mnie gracze którzy zamiast po prostu grać i się dobrze bawić kooperując z innymi i grając w miłej atmosferze chwalą się ciągle robiąc bunny hopy, i jakie to nie mają staty. 

Mam steama i gram na serwer steam a mimo to odnoszę wrażenie że na takim DM nie brakuje cziterów. Na serwerach typu classic najlepsi mają skilla z kosmosu i nie idzie z nimi wygrać. Wina sprzętu nie samych umiejętności?  

W takich grach jak LOL , cs czy mobile legends na smartfony gdzie próbujesz coś ugrać i już wiesz że na pewno przegrasz z kilkanaście razy a wygrasz może z raz.Grać tylko po to żeby nie wygrać a żeby wydropić jakąś skrzynkę, łup czy inną nagrodę.

Wy też tak macie???

prey.jpg.eeed3f144f77fc3f28f0e4678d98e9a2.jpg

Prey 2006... próbowałem ją ocalić niestety padła ofiarą eksperymentów i musiała zginąć :) [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

1837166522_callofduty.jpg.7fce5bd0778c8a88fe99877d7dec5c09.jpg

modern warfare 2 podziwiałem za realną grafikę a najbardziej za realnych żołnierzy, poruszali się naturalnie.[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Podkręcałem gf8600gt aby pograć na wyższych detalach... wytrzymał niecały miesiąc :biggrin3:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

13 minut temu, pawel5428 napisał:

Ogólnie na serwerach miałem staty gdzie byłem trzeci ,czasami 5 a nie rzadko i pierwszy. W singlówki wymiatałem tylko kosiłem niemilców a obecnie granie na multi przysparza mi więcej nerwów niż przyjemności.

W cs:go jeśli chodzi o DM, wyścigi zbrojeń zazwyczaj byłem w top 3, tak samo MM-y top 2 mało kiedy spadałem za 3 miejsce. 

DM-y i Wyścigi zbrojeń to kwestia podejścia do danej mapy/rozgrywki.

MM-y to nic innego jak zgrany zespół, solo meczu nie ugrasz nawet jak byś kręcił 50 fragów.

Wiadome też że w csie musisz mieć swoją "profesje" ulubione bronie sposób grania, ja grałem głównie jako snajper ponad 50k fragów na ST na AWP i 12k na SG, wolałem się skradać i brać z zaskoczenia.

Dawno nie grałem bo nie mam ekipy, a solo granie w csa to tylko nerwy i strata czasu :) 

Poza tym sprzęt w tej grze też ma znaczenie, mimo opini jest różnica w graniu w csie jak masz 120fps a jak masz 60fps mimo monitora 50-60Hz

pawel5428 likes this

ja w cs nie gralem nigdy, ale za to namietnie duke nukem 3d, blood, quake 1, quake 3 arena i teraz quake champions i najlepiej z tych gier mi sie gralo w q3 szyba gra, mozna bylo duzo graficznie w cfg sobie ustawic, wszystko zbindowac makro porobic na rocket jumpy a teraz ten quake taki wypolerowany jakis plastikowy grac sie nie chce, ciagle wersja beta od 2 lat, map malo

jedyne co to duzo ludzi teraz czituje i ciezko to wychwycic teraz bo nie mozna specta zrobic, sa ludzie z ktorymi gralem w q3 i mieli naprawde zarabistego skila, ale monitor 144hz, top myszka i gra po kilkanascie godzin dziennie, a ja po robocie zmeczony na 1-3h sobie pogram i juz skil nie ten co kiedys

zaczynalem w q3 od tdm klan [rox] gralem jako RIP moze ktos pamieta, potem troche przerwy, pogralem ctf, potem clan arena rozne klany ale zawsze nick Gucio

teraz paru znajomych wychaczylem na quake chamopions z lat q3 ale malo gramy bo tylko 4 w timie moze byc, na q3 byly serwery 32/32 max graczy to byly bitwy a teraz coraz mniej mozna w druzynie miec i nie mozna sie dolaczac w trakcie ani wejsc na mecz na spekta zeby poogladac z oczu gracza

granie ostatnio schodzi na psy online i nie pomoga zadne antycziterskie programy bo i tak to obejda jak z zabezpieczeniami, troche potrwa ale zlamia

potem sa na darkwebie skrypty i programiki do kupienia za kase dla danej gry zeby poczitowac, a jak ktos ma kase to bedzie to robil

po q3 mialem troche przerwy i wskoczylem do lineage 2 tam troche pogralem, ale trzeba tam byc nolifem zeby sie dorobic w sumie codziennie w timie gralismy 4-6h i sie dorobilem, ale szkoda zycia marnowac na to i po paru latach przestalem grac

zaczynalem online zabawe w legend of mir 3 na jakims polskim serwerze, na mmorpg przewaznie gram klasami wpomagajacymi czyli hilerami a w fpp wyrzynam wszystko co widze ;)

na starosc juz jakos malo gier mnie wciaga, serwery q3 znikaja i nie ma w co grac

pawel5428 likes this