Skocz do zawartości

Chyba uzyskałem lepszy dźwięk na ścieżkach audio w filmie Transformers 2014 z Polskim Dubbingiel niż jest w kinie :D


KOZIARc13

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam taki problem.. tylko się nie przeraźcie bo to jest moje rekordowe pytanie na tym forum, zawsze mam dziwne problemy  :biggrin3:

 

To teraz dokładnie elegancko opiszę abyście mieli lepszy obraz całej sytuacji icon_wink.gif 
Miałem na dysku 2 filmy. 
Jeden z lepszą jakością dźwięku po Angielsku:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

 

I teraz odpaliłem go w Windows Media Player icon_biggrin.gif  Wszystko ok, śmiga, okazało się, że dźwięk jest o wiele lepszy niż AC3 z Polskiego BlueRay icon_biggrin.gif 

Jednak ja chcę odtworzyć film programem który zmienia 24 kl/s na 60 kl/s, czyl tak jakby nadaje większej płynności odtwarzanemu filmowi. Taką opcję ma np. Splash Pro EX, która nazywa się "Motion". 
I otwieram mój film programem Splash Pro EX ale przez te jego wewnętrzne kodeki dźwiękowe strasznie degraduje jakość dźwięku i moja wcześniejsza praca poszłaby na marne. 
Chciałem otworzyć ten film w CyberLink Power DvD 14, który już nie degraduje dźwięku ale kiedy próbuje otworzyć w nim mój film to obraz i dźwięk się zacinają 
icon_sad.gif W innych odtwarzaczach jest wszystko ok, prócz właśnie dźwięku icon_sad.gif

Tak więc jak odtworzyć ten mój film w Power DvD 14 bez zacinek albo czy jest jakiś odtwarzacz z taką funkcjąjak motion i z opcją do użycia zewnętrznych kodeków dźwięku, które nie degradują dźwięku? icon_biggrin.gif 

Jeżeli w kinach w Transformersach 2014 z dubbingiem po polsku dźwięk jest odtwarzany w AC3 to jeżeli uda się nam znaleźć jeszcze dobry odtwarzacz to normalnie będzie rewolucja icon_biggrin.gif 

Dzięki za pomoc i poozdrawiam icon_biggrin.gif 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Masz masę możliwości.  (Przy instalacji warto wybrać Ac3 filter jako domyślny.)

Wejdź w Codec Tweak Tool:
 

7176625Bez_tytu__322_u.png

 

Zmień Sobie język na pl, będzie łatwiej się poruszać.

 

14029053.PNG

 

Wybierz kodeki. I raczej metodą prób i blędów, może  coś zmienisz na lepsze.

Możliwość konfiguracji jest na dwa sposoby:

 

2790041Zrzut_ekranu__4_.png

 

8302560Zrzut_ekranu__6_.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie