Skocz do zawartości

Windows 7 aktywacja


doktor1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam spory problem z aktywacją windowsa. Instalkę mam w winclubu. Próbowałem już Loaderem ze strony, próbowałem KMSem i dalej nic.

Albo nie umiem się obsługiwać tym programem albo już sam nie wiem o co chodzi.

 

Proszę o pomoc bo męczę się już 2 godzinę i za chwilę wyrzucę tego laptopa przez okno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie ma się co denerwować. Nie napisałeś jaką wersje zainstalowałeś, bo na przykład Ultimate nie aktywujesz KMSem. Jeśli chodzi o Loader'a, to w tym wątku masz opisane:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Poczytaj tylko posty, a wszystko będzie jasne.

 

 

Aktywacja KMS:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

P.S. Witamy na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam:)

 

Win 7 Professional

Nowy lapek Lenovo 

próbowałem kilkoma Loaderami zaczynając od tego co jest na stronie. mam jeszcze WAT removera który wiem że działa, ale nie jestem do tego przekonany więc to ostateczność

 

 

edit/

Już doczytałem, że muszę zmienić z GPT na MBR,  tego co rozumiem najprostszym krokiem jest ponowny reintsall windowsa i wyzerowanie wszystkich dysków? czy da sie to zrobić na tym co już zainstalowałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz przełączenia z UEFI na Legacy, to jeszcze w zależności od biosu trzeba wyłączyć Secure Boot lub ustawić bootowanie na Legacy First lub jeszcze więcej kombinacji. Skoro to nowy lapek Lenovo, to może być właśnie więcej kombinacji - trzeba zacząć od przełączenia trybu na ostatniej zakładce z predefiniowanych dla Win 8/8.1 na predefiniowane dla Win 7 lub Other OS - po zatwierdzeniu zmian odblokowują się wtedy opcje we wcześniejszych zakładkach. Jak sobie nie dasz rady to daj screeny biosu ze wszystkich zakładek. Kolejna rzecz - teraz już tak namieszałeś, że najlepszym wyjściem będzie zerowanie dysku - i tu może spotkać cię kolejny problem - trzeba chwilowo przestawić tryb AHCI na Compatible - przed instalacją systemu koniecznie z powrotem na AHCI) - na najnowszych biosach zdarza się że pomimo prawidłowego wykrycia dysku przez program MHDD i podania komend, zerowanie nie startuje - pozostanie wtedy zrobić zerowanie na innym kompie/lapku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możliwe, KMS działa na wersji Proffesional.

 

Edit:

Nie masz czasem takiego biosa:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Nie wiem za bardzo jaki ma bios Lenovo, niech się jeszcze ktoś wypowie z forum.

 

 

dokladnie taki bios mam.

robiłem wszystkimi kmsami i loaderami co polecacie i nic nie idzie. Już nie wiem co mam robić, nie jestem specjalistą w grzebaniu w BIOSie, także jeśli ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć jak to zrobić krok po kroku to będę wdzięczny bo robie to już 8 godzine i za chwilę żona poprosi mnie o rozwód:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Remove WAT to szajs bo przekonałem się o tym ostatnio:)

 

Już sobie poradziłem. Dziękuje bardzo za pomoc.

 

Problemem jak napisali koledzy wyżej były ustawienia w BIOSie, zrobiłem krok po kroku co napisał Wiktorynek i poszło bez żadnego problemu. Teraz tylko w loaderze pojawia mi się TRIAL, ale w którymś linku widziałem rozwiązanie, więc juz sobie poradzę:)

 

Dzięki jeszcze raz za pomoc. Pierwsze forum, na którym uzyskałem tak szybką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie